• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Jinak jsem vám všem udělala chutě na palačinky a nakonec jsem dělala bramborák :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Farmi hlásím se k tobě do klubu MTS :grinning: Páč jsme na tom stejně :grinning: :grinning: Taky je mi od včerejška šoufl a pálí mě strašně prsa :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahoj Kopi to jsem ráda, že tu někdo je:slight_smile: děkuji.....No jak se daří, dá se...až na to že mě vše bolí a co ty? Co doma? Mňam bramboráááááááky bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Kelly já už snědla 4 :sweat_smile: ale já je dělám maličké :slight_smile:
U nás zatím pohodička,tento týden jsem si vzala dovču.Včera jsem byli na výletě a dneska odpočívám.Zítra se chci jet podívat po nakem oblečení na podzim.
3. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak to je fajn, že máte pohodičku....týýýýý jo já nic neobleču snad se do mého porodu nebude moc ochlazovat pač já nemám co na sebe.....mám jen letní věci :astonished:
3. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
jé a tady už všichni smaží palačinky a Farmi jako jedina zas baští bůček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
Kelly já sem právě byla minulý týden pro podprdu a tak jsem nakoukla i do krámků a měli krásné lehoučké svetříky a trika s dlouhým rukávem...tak to chci pokoupit a ještě jsem dostala nakou poukázku na oblečení,takže to chci omrknout :slight_smile:
Příští týden mám školení,tak se chci oháknout :sweat_smile: :grinning:
3. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
kopi.........však jo udělej si radost..taky bych si udělala ale není moc za co:(
3. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Kelly no já si takhle radost dělám často :sweat_smile: pomáhá mi to od špatné nálady :grinning:
To víš dokud neni mimi nemusím moc šetřit :slight_smile:
3. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
jj svatá pravda
3. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
Kopi já z palačinek nakonec taky vymyslela bramboráky, ale půl napůl s cuketou, tak jsem zvědavá jaký to bude...

Marti gratulace k NT, super!!! Já se budu hrozně bát až tam půjdu...

A aronek co, doufm že je taky OK, a co nejdřv se ozve!!!
3. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
Kelly no na letní věci bych v listopadu moc nespoléhala :grinning: aspoň jeden svetr a bundu by to chtělo :slight_smile: Však můžou bejt z bazaru, bude to nosit chvilku :wink: Abys nám holka neumrzla :slight_smile:
3. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
autor
Tak ted jsem něco ještě dočetla.

Martinkal dala jsem ti do tabulky tu poradnu a zapomněla jsem ti gratulovat k NT :dizzy_face: :dizzy_face:

Tercíku s cuketóu je to moc dobré,někdo dává ještě do bramboráků kapku piva aby byli křupavé :grinning:
3. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
terci :grinning: :grinning: :grinning: no máš pravdu, ono i v tom říjnu už nebude moc teplo...asi budu muset něco pořídit. A jak se jinak cítíš? CO mimčo?
3. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
martinkal super :grinning: taky ti ty týdny utíkají
3. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
holky ted jsem vás začla dočítat..a co to čtu? manžílci a domácí práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no u nás je domácnost taky převážně na mě, peru, meju, vařím, uklízím , stírám, skládám, natírám, ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale je pravda, že občas, ten můj taky vyluxuje :sweat_smile: občas :sweat_smile:
a ty kraviny, tu alektroniku tu má v obýváku bobi taky, ale tu mu odprašuju a utírám taky já :sweat_smile: :sweat_smile:
a taky sekám převážně já :sweat_smile: i tím křoviňákem :sweat_smile: a pak i řežu dříví :sweat_smile: prostříhávám stromy :sweat_smile:
no tercí myslím, že u vás může být i hůř :grinning: :grinning:
ale je zase pravda, že já jsem tedkon zase už půl roku (od prvního potratu) doma a nechodím do rachoty :sunglasses:
a zase je fakt, že když k tomu ještě připočtu ty zvířata, tak se doma nikdy opravdu nenudím :grinning:

handm no já jsem si taky než jsme se sem nastěhovali říkala, jak se těším na sekání trávy a tak, ale ted, když to přes léto roste jako sviňa a já musím každej tejden sekat skoro 3,5tis m2, tak už mne to tolik nebere a i ráda bych to někomu přenechala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
no nic jdu dočítat dál , co jste ttu ještě nadrbaly :grinning:
3. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
ahooj holky, dnes padám totálně n adržku, Tobík měl teda zase den!!! :angry: :angry: :angry:
ale už spí...

kopiiiii..doplň mi prosím do tabulky, že čekáme asi holčičku jméno Alžbětka a další kontrolu mám 6.10. (poradna), jooooo? :grinning: Děkuju moc.

Nevím, co udělat k večeři, nemám na nic sílu...mně teď nejvíc chutnají brambory k nim kyselé zelí :grinning: :grinning:
Asi nějakou polívku vymyslím...
Dnes jsem si zase nařízla prst i snehtem, Tobík na mě opět visel a jak mnou cloumal a já krájela rohlík, tak už to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taky jsem byla u kadeřnice a jsem teď děsně krásná :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahoj mirax,
já mám úplně stejný chutě, zelí, brambory a bramborovou kaši bych mohla pořád :grinning:
3. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
kely já bych bejt tebou taky opravdu něco pořídila a nepočítala s tím, že se tydle teploty do tvého porodu udrží :grinning: :grinning: ale co já vím, třebas jsi si to nějak tam nahoře dohodla a já budu nakonec ještě překvapená :grinning: :grinning: :grinning:

kopi tak bramboráčky ty já taky můžu :dizzy_face: to bych mohla i k tomu bůčku :grinning: to s tím pivkem zkusím :wink: a víš jak dens byl bůček, zítra budou palačinky, abych náhodou o něco nebyla ochuzená :grinning:
jinak ta práce mi nevyšla :cry: se mi neozýval, tak jsem mu volala, jak to vypadá a on mektal něco o tom, že ta co tam dělá se ještě rozmejšlí jestli vůbec odejde a že zatím tam teda zůstává, a kdyby něco tak se mi pak ozve.. ble ble ble..pěkně mne naštval :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak když nemá jasno, tak co člověka honí na pohovory :angry:
no nic zkusím se poptat jinde :sweat_smile:
3. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
ee.liško děkuju,
často na tebe myslím, registrovaly jsem se obě 30. března a myslím, že jsem na tom byly dost podobně viď?
3. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
ahoj miraxíčku :slight_smile: no ty jsi ale chudášek malinkej :cry: :cry:
tak hod novou fotečku kebule, at se můžeme nad tou tvou krásou taky pokochat :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
tý brdo že všechny koukáte na Ulici !! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
Farmi koukáme a pak ještě růžovka :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
Farmíku koukáme .-D Ale já u toho nastrouhala na ty vošouchy a teď to půjdu zamatlat a udělám jeden zkušební... slintám už jako Pavlovovi psi ty vogo :grinning:
A manža se žene domů tak asi budu muset za chvíli končit, až se dohrabe, páč mi to ruší tu televizi a to vy se vztekal, že celej den maká a pak se nemůže ani v klidu koukat na ordinaci :grinning:
3. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
no jo Marti, jsme to ale chudáci, dnes to máme pěkně náročný :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
terci on ti kouká na ordinaci? :confused:
3. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
farmiku ja teda nekoukam, ja zehlim :angry: :angry: :angry:
3. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
u nás koukám já :slight_smile: ten můj na telku moc nečučí a když tak se mnou, co tam zrovna pustím a do toho to vždycky kritizuje, ale kouká se mnou dál :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
martinko gratuluji k NT a k 8 cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kopi také jsem měla bramboráčky od tchýně :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz
mari chudášku tfuj tfuj tfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že si to nevezmeš alspon k tý telce?

a holky, marti a terci, jak to máte doma se sexíkováním, ted co jste těhu...sexíkujete nebo se bojíte?
3. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.