Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
3. zář 2009

kopretinko jinak já samozřejmě taky, ostatně jako každej měsíc 🙄 prožívám menstotěhulační syndŕom (zkráceně MTS 😀 😀 )
u mne to začlo včera, 🙄 pokračuje nevolností dnes, a to jsem ještě neměla ani ovu, dobrý ne 😀 😀 😀 😀

tercie
3. zář 2009

Farmi 😀

bobinka22
3. zář 2009

Tercie:
Ale ja te nechci koplnout-
Ja neumim nekomu ublizit pro nic za nic,kasli na to.Tak to udelas zitra.Ja jsem taky dlouho nedrzela vysavac v ruce.Zitra ma pritel volno,tak on vysaje a ja vytru.Zkusim udelat s nim takovou dohodu.
Uvidime 😉

tercie
3. zář 2009

Jé to se máš, u nás manža na domácí práce nefuguje 😝
Sice slibuje že v novým nebue bordelář a bue mi pomáhat, ale povídali že mu hráli, to bych ho nesměla znát...

Mám chuť na nějakou bchtu, třeba obyč perník, nebo bábovk, ale když se mi táááák nechce, tak si jí asi nechám zajít 😀

mari111
3. zář 2009

teda holky,ste mi nadelali chute,asi taky udelam palacinky az se vrati pritelak z rachoty 😉 a u farminky bych se dneska taky najedla 😝

bobinka22
3. zář 2009

Ja bych si dala,nejaky kolac s posypkou.Noo..To bych si fakt dala.Tak to ten muj,ne.Jeho je obyvak.Ma tam velikanskou televizy,PSP3,PSP, a ruzznou elektrotechniku a tu jsem v zivote nemusela utirat.To si on dela sam.JAko myslim ze si na nich utira prach a lesti si to.
Takze kdyz dela jednou tydne to.Tak vezme uz i vysavac a jede vysat cely byt.
Za to jsme moc rada.
A ted kdyz budu v porodce ma za ukol vyprat vsechny zaclony a vsude utrit prach.
Nic nenamital.
Jeste aby jo ze?

mabe
3. zář 2009

ja teda se taky musim pochlubit, ze manza pomaha. vcera nez jsem dosla domu od nasich, tak vysal, umyl nadobi, poklidil. pomaha me, abych se nenamahala. 🙂

tercie
3. zář 2009

Když tak nad tím přemejšlím, tak bych dneska sežrala v podstatě všechno, jenom, kdyby mi to někdo uvařil 😀

mabe
3. zář 2009

me je tedka nejak divne od zaludku, ale tu pizzu v hospode si dam 😉

ee.liska
3. zář 2009

jé palačinky, asi na to půjdu taky 🙂 za chvilku přijede manža z práce, tak mu třeba přijdou k chuti

tercie
3. zář 2009

ježiš ten můj neví co to je zálona a na pračku v životě nešáh... teda jo, když mi jí stěhoval... holky to vám závidím, já jsem na domácnost úplně sama...

tercie
3. zář 2009

No jdu něco málo udělat, aspoň to nádobí, k luxování se asi nedokopu... ale budu nakukovat 😉 A pak možná spáchám i ty palačinky 🙂

handm
3. zář 2009

tercí, to já prostě konstatovala, že s vysavačem prostě neumím pracovat....😀 😀 😀
je to jediné, co doma mažel dělá, tak co..
sice mi to samo nespolknul, ale dělá aspoň to.. jen ho k tomu muísm aspoň dokopat, což mě někdy štve tak, že to radši udělám sama, jemu nepřijde, že by to bylo třeba 🙂

bobinka22
3. zář 2009

A ja jdu nakrajet brambor a mrkev do te fazolacky.A mam to vsechno hotove,jo jeste jsem dala prat jednu pracku.
Ale jen jednu.At mam zitra klid.Jeste hodinku a jsou tu nasi.Musim vyjit drive.bo si pujdu koupit neco sladkeho.Ale jeste tu s vama budu.Teda pokud jste vsechny nesli najednou neco delat. 😀 😀 😀 😀

tercie
3. zář 2009

Handm tohle jsem já prohlásila o sekačce na trávu, protože jinak by mi to přišil taky 😀

handm
3. zář 2009

Tercie, to mě asi čeká, až dostavíme baráček 🙂 Tak to budu aplikovat stejně jako u vysavače...i když sekačka mi tolik nevadí, aspoň se projdu na čerstvém vzduchu.. 😀

bobinka22
3. zář 2009

Holky a sekacka drnci ne??
To ja bych delala rada.Aspon by semnou trepala a ja bych spalovala a zhodila nejake to kilco 😀 😀 😀 😀

tercie
3. zář 2009

Bobi moc nedrnčí, a my máme ještě s pojezdem, tak u ní se ani nenadřeš, ale manža chce koupit traktůrek 😀 Ale chtěl abych se naučila s křoviňákem, a to jsem teda striktně odmítla!!! To tak, on si bude drandit v traktůrku a já pak s mrchou na krku budu po něm likvidovat zbytky tam kde se nedostal... až naprší a uschne ledatak 😝 😝 😝

bobinka22
3. zář 2009

😀 😀 😀 😀

mari111
3. zář 2009

tak jsem holky se nacpala a ted uz se mi vubec nic nechce,ja mam zas tolik pradla na zehleni 😠 ale budu muset 😖

martinkal
3. zář 2009

Ahoj holky,
tak kontrola dopadla super 😀 , dělali nám NT a vše je v pořádku, mimi měří 8 cm a je ok 😀 .

Zítra začínáme 14tt a na KO jdeme 23.9. + na dvd 3D 🙂

Aronku toho NT se neboj je to ultrazvuk 🙂

tercie
3. zář 2009

Jé Mari to se máš, to mě furt ještě nikdo nic neuvařil 😝 😀

martinkal
3. zář 2009

Ahoj Tercie? Jak ti je?

handm
3. zář 2009

Holky krásný večer, mizím dneska dřív z práce! 🙂

mari111
3. zář 2009

ja jsem jen svihla maso do trouby a uvarila ryzi a je hotovo. ale nevadilo by mi kdyby mi to jen nekdo strcil pod nosanek,jo to kdyz tu bola maminka o vykendu,to bylo fain,ona tak dobre vari,a jeste mi navarila na tri dni dopredu 😉

kelly1983
3. zář 2009

Dobrý večer holky🙂

Jak pak se Vám daří? Co je nového? Moc sem nechodím a když přijdu tak tu nikdo není ☹ tak snad budu mít trochu štěstí dnes 😕

martinkal
3. zář 2009

Pajdulko tichá, ale upřímná gratulka 🙂 🙂 🙂

kelly1983
3. zář 2009

bobi a co ty? Pořád nic??

kopa
autor
3. zář 2009

Vroninka 41tt............................................................................čeká chlapečka............ Petr
Bobinka 40tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 32tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 30tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 29tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 29t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 29tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 27tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 27tt.........................3.9.KO................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 24tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 24tt ...................24.9. poradna........................................čeká holčičku
Kerrie 21tt.........................,22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 20tt...................
Mirax 19tt.............................................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Samsa 17tt........................17.9.KO
Wergina 16tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 13tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 13tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 8tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 8tt.....................
Zlababa07 5tt..................
Skritkova DC?
Eeliska 44DC
Flair 29DC
Maarrtina 26DC
Ikopretinka 25DC
Sarlotta 24DC
Paajaa 19DC
Kopa 17DC
Nicollka 17DC
Farmarska 15DC
Mari111 14DC
Aja 83 5DC
Hanana 4DC
If.v nehlídá si DC
Markee
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS
Handm.......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
3. zář 2009

Ahoj Kelly,jaks e daří tobě a mimču? 🙂
Koukala jsem ti do albíčka jak jsi na koupáku moc ti to tam sluší a bříško máš hezké 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru