Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
7. zář 2009

Ahoj holky, přeju hezký den. 🙂

kopa
autor
7. zář 2009

holky tabulka bude večer nejpozdějš zítra ráno.
Já jsem dostala strašnou chut na dukátové buchtičky a tak si zadělávám těsto.No budu sice jak koule,ale prdím na to 😀
Možná že to stihnu za chvilku tu tabulku protože mi to bude kynout 😀 Přítelovi peči kuřátko a ještě musím obstarat fretule 😉

mari111
7. zář 2009

boze kopiku ty tady vzdycky mi nadelas takove chute ☹ muzu jit k tobe bydlet? 😉

farmarska
7. zář 2009

ahoj holky jenom nakuju...
koukám že jste toho zase nakecaly 😝
dočtu vás později, ted letím natírat dveře, dokavaď svítí ještě sluníčko
tak večer ahoooj 😉

kopa
autor
7. zář 2009

Už jsem tu mám chvilku volna 😀
Mari já to nemůžu 😅 😀 honí mě normálně mlsná 😅 😀
přiznám se,že jsem jen letmo dočítalo 😅 a tak nebudu asi na nic reagovat páč si to už nepamatuji 😅 😀

kopa
autor
7. zář 2009

Wergi gratuluji k negativním výsledkům 😵 😵

kopa
autor
7. zář 2009

Vroninka...................................................................................29.8. porodila chlapečka Petra
Bobinka 41tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 33tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 31tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 30tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 29t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 29tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 27tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 27tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 25tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 24tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku
Kerrie 21tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 20tt...................
Mirax 19tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 18tt........................17.9.KO
Wergina 17tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 14tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 13tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 9tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 9tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 6tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Eeliska 48DC
Maarrtina 30DC
Ikopretinka 29DC
Sarlotta 28DC
Paajaa 23DC
Kopa 21DC
Nicollka 21DC
Farmarska 19DC
Mari111 18DC
Aja 83 9DC
Hanana 8DC
Flair 3DC
If.v nehlídá si DC
Markee
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS
Handm.......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
7. zář 2009

😀 Tak snad je to o.k. kdyby něco ozvěte se 😀 😀

mari111
7. zář 2009

sikovna kopiku a hele zeby se predse jenom zadarilo? 😉 kdyz mas takovou mlsnou 😕

kopa
autor
7. zář 2009

Mari to nevím 😒 minulý měsíc mě taky před MS honila mlsná 😠

mari111
7. zář 2009

bobinku asi nepustili k mobilu ze ani nenapsala, ja si teda myslim ze uz to ma za sebou nebo se na tom pracuje ☹ a co markee neozvala se vam nekomu,chudinka asi odpociva. snad se tu brzo ukaze.

mari111
7. zář 2009

ale ty mas jeste daleko do ms, ne 🙂

kopa
autor
7. zář 2009

Mari taky si myslím že bobíka si tam nechali 😉

handm
7. zář 2009

Kopii, krásná tabulka, ale už mi to probíhá 😀 první porevizní MS 🙂
btw: mě každou MS honí mlsná.. ☹

mari111
7. zář 2009

ja chci aby si uz konecne nahlasila// kopiku ☹

kopa
autor
7. zář 2009

Jé Handm 😀 a kolik jsi DC kolikátý den máš MS 😅
Mari to já chci taky 🙂
Já mám na Markee tel číslo,ale je mi to blbé jí psát 😔 jedině že bysme jí napsali že na ní myslíme.Tak něco holky vymyslete a já jí napíši 🙂

kopa
autor
7. zář 2009

a ted jdu kydat ty buchty tak za půl hodky tu snad zas budu 😉

handm
7. zář 2009

Kopi, od začátku špinění jsem 5DC ale opravdové něco bylo jen včera, takže 2 DC, ale jinak bych řekla, že je to uplné nic 😀

Děkuju, kopi, jinak!🙂

ty jo, buchticky jsem neměla asi 20 let - nemám je moc ráda .-) Ale takhle kdžy o tom mluvíte, bych si dala ten puding, tu "zálivku" na to .-)

Mari, to chceme všichni, ale Kopík by si to fakt zasloužil hodně!! 🙂 I když vlastně všechny, za tu zkušenost...

mari111
7. zář 2009

no kopi tak ji neco peknyho napis, ze na ni myslime a ze at uz prijde mezi nas konikovky a tak, ja nevim co takove by ji aspon trosku rozveselilo,ted asi nic ale at aspon vi ze sme na ni nezapomeli ☹

kopa
autor
7. zář 2009

Vroninka...................................................................................29.8. porodila chlapečka Petra
Bobinka 41tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 33tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 31tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 30tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 29t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 29tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 27tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 27tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 25tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 24tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku
Kerrie 21tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 20tt...................
Mirax 19tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 18tt........................17.9.KO
Wergina 17tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 14tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 13tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 9tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 9tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 6tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Eeliska 48DC
Maarrtina 30DC
Ikopretinka 29DC
Sarlotta 28DC
Paajaa 23DC
Kopa 21DC
Nicollka 21DC
Farmarska 19DC
Mari111 18DC
Aja 83 9DC
Hanana 8DC
Flair 3DC
Handm 2DC
If.v nehlídá si DC
Markee
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
7. zář 2009

holky díky že na mě myslíte 😀 ještě se za mě můžete pomodlit 😀
Psala jsem Markee:Ahoj Markétko,moc na tebe myslíme a držíme ti moc palečky,aby jsi to zvládla a přišla zas mezi nás.Máme tě moc rádi,holky zamlklinky.

kopa
autor
7. zář 2009

Holky psala mi MARKEE:
Ahoj ukážu,se jak budu moci.Zatím to není za mnou,od pátku do dneška vyvolávají,ale jde to ztuha.Jsem vyřízená jak fyzicky tak psychicky,ale bohuže nejde couvnout.

Holky chudák 😔 😢 Musí to být něco strašného 😔

kopa
autor
7. zář 2009

Posílám jí hodně síly 😔 😔

aronek
7. zář 2009

Ahoj, tak se hlásím po prodlouženém víkendu. Tento týden mám dovču a opečovávám psa. O víkendu jsem byla s mamkou, bere to dobře a jizva není tak hrozná, jen zelená 😀
Kopi markke jsi to napsala hezky,doufám, že to zvládla. Mně můžeš v tabulce vymazat NT byla jsem tam minulý týden, přeobjednávali mně 😉 , nehoří to 😉

aronek
7. zář 2009

kopi, té markke je mi líto ☹

kopa
autor
7. zář 2009

Vroninka...................................................................................29.8. porodila chlapečka Petra
Bobinka 41tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 33tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 31tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 30tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 29t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 29tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 27tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 27tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 25tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 24tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku
Kerrie 21tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 20tt...................
Mirax 19tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 18tt........................17.9.KO
Wergina 17tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 14tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 13tt......................10.9KO,
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 9tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 9tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 6tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Eeliska 48DC
Maarrtina 30DC
Ikopretinka 29DC
Sarlotta 28DC
Paajaa 23DC
Kopa 21DC
Nicollka 21DC
Farmarska 19DC
Mari111 18DC
Aja 83 9DC
Hanana 8DC
Flair 3DC
Handm 2DC
If.v nehlídá si DC
Markee
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

aronek
7. zář 2009

kopi dík 😉

flair
7. zář 2009

Kerrie a Mari, oběma vše neeeeeeeeeeeeeeej 😵
Wergi, gratulace k triplům 😵
Ikopretinko, ten graf máš ukázkovej a 15DPO, to je paráda!!!! Moc věřím, že zítra už vykouknou // 😵
Paajinko, ajak ta kamarádka věděla, že to byla nakonec cysta, co jí způsobilo ty // na testíku? Pořád přemýšlím, jestli to u mě byla třeba taky cysta nebo neuhnízděné těhu.. 😠
Miraxíčku, děkuji za pěkné vysvětlení ohledně toho hnízdění, jsi naše chytrá holčička 😅
Farmi, depce rozumím. Ale depka na těhotnění není dobrá, tak ji pošli pryč!!! Já to včera taky udělala 😅

flair
7. zář 2009

Markeetko, hodně síly!!! 😔

mari111
7. zář 2009

teda kopiku proc ji tam tak dlouho trapej,to je hruza, ach jo, co to chodi za nestesti po svete ☹ a ze vzdy sedne na toho kdo si to nezaslouzi. Flair dííííííííík za prani a zitra mi budete taky prat? 😀 ja se furt neumim rozhodnout ktery svatek mam slavit, jestli ten ceskej nebo slovenskej 😒 ale kdyz v tom ceskym je jen jedno N a ja mam v jmene dve , no to je jedno, to neni vubec dulezite 😎 proste asi oba a hotovo 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru