Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
7. zář 2009

ahoj holky, tak depka pomalinku ustupuje...zabavila jsem se natíráním dveří a snažím se na to moc nemyslet 😅 no tak snad už konečně příště! 🙄

hanana
7. zář 2009

farmi nehazej flintu do zita....... 😵

farmarska
7. zář 2009

mari přestaň se kopince vnucovat 😀 jestli se někdy rozhodne bydlet s ženou tak to budu já! 😀 😀 už jí mám rezervovanou 😀 😀 😎 😎

holky mně je tý markee taky tak strašně líto ☹ ☹ ☹
co tam s ní dělají takovou dobu!! 😖 😢 😔

farmarska
7. zář 2009

hani víš jak, flinta už je v žitě, ale pořád taky vykukuju jiskřička naděje 😅 🤐 😔 však ono mne to přejde až mrcha dorazí 😅 to pak teprve bude mega depka 😀 se tu holky ze mne poserete 😅 😅
a co ty Hani, jak je? 😕

hanana
7. zář 2009

jj ok, me depka chytla s mrchou, ale ted uz jsem zase 8DC tak me chytaji nove nadeje..... dokonce jsem si nechala z cr poslat ten femigard, kdyz ho tak chvalite....

farmarska
7. zář 2009

holky s tou bobinkou je to taky divný 😨 koukám na mobil a žádná zpráva od ní, že by rodila.. 😅 no třeba na to nemá u toho hekání pomyšlení 😅 😀

hanana
7. zář 2009

farmi myslis ze by to jelo tak rychle??? 😀

ikopretinka
7. zář 2009

Ahojky, jsem doma z práce. Trochu jsem se tam zabavila, ale nic moc.
Marke drž se!!!
Musím si jít udělat něco k jídlu.
Fler no já ti nevím jestli ještě vykouknou, spíš čekám zítra (no možná i až pozítří, abych si tu naději a beznaději fakt pořádně užila) totální pád krásného grafu. Nevím uvidí se zase o něco víc ráno.
Už mě napadá, že to těhu a příznaky jsem vsugerovala i tomu teploměru a teď chudák měří pořád nahoře. 😀 😀 😀

ikopretinka
7. zář 2009

jo snažilky je to bordel, furt nic a samé depky co? Se na to už asi vyprdnu, jak na ovu testy, tak na BT a budu mít o tolik depek míň. Jenže nejhorší je, že jsem to chtěla udělat už tolikrát a stejně ten test vždycky udělám a i tu teplotu ráno změřím. Asi mi chybí jinak ten adrenalin. 😀

farmarska
7. zář 2009

já o něm nic nevím, ale taky jsem na něj slyšela jen samou chválu 😵 tý jo 8DC to už je pěknej termín 😵 😵
ten mám dokonce hned po dvouch čárkách nejradši 😀 páč člověk je v tu dobu plnej optimismu, že tudle ovuli už natuty rozpozná a bude se snažit a snažit a snažit celkem nepřetržitě 😎 😀
horší je pak ta realita 😀 😀

farmarska
7. zář 2009

hani no já ti nevím, ale já když jsem přenášela, tak jsem taky šla do nemocnice na prohlídku a oni už že si mne tam nechají, šla jsem na vyšetření, nechali mne sežrat prášek na vyvolání porodu či co, po pár hodinách kontrakcí mi píchli vodu a pak už to byl mazec... 😝 😝 😝

hanana
7. zář 2009

farmi ja mam ovuli az 18 DC tak si jeste pockam.... ale je to hruza furt dokola stres.... ach jo uz aby to bylo 😵 😵 😵

farmarska
7. zář 2009

jé já jí ted měla 17DC 🙂

hanana
7. zář 2009

tak ji budeme drzet pesticky..... 🙂

farmarska
7. zář 2009

kopiretinko ty jsi mne pobavila! s tím teploměrem 😀 😀 😀
neboj čárečka u tebe určo ještě vyskočí 😵 😵 sugerace je silná věc, ale zase až takhle hodně.. 😀

ikopretinka
7. zář 2009

tak já mu říkala že jestli bude teď měřit pod 37,0 tak ho rozbiju, tak dostal strach 😀

farmarska
7. zář 2009

jéžiš marjá kopretinko, hlavně si to s ním moc nerozházej! 😕 znáš to, lekne se .. 😀 😀 😀

ikopretinka
7. zář 2009

Farmi tak teploměr je ted v pohodě, narozdíl ode mě , ještě domluvit těm testům a bude to O.K. 😀

mari111
7. zář 2009

farmi neboj, ja ti do zeli nepolezu 😉 😅 teda kopretinko ty si se teda uz nastvala co? 😉

farmarska
7. zář 2009

kopretinko, tutově máš nějaký vadný kusy! 😀
hele a pro větší psychickou pohodu, si tam tu druhou čárku prozatím třeba domaluj 😉 😀
někdy se tomu osudu musí trošku napomoci 😀 😀

farmarska
7. zář 2009

mari ale prd naštvala...se ted láduje těma buchtičkama 😀
tý jo už aby se k nám nastěhovala 😀 😀

flair
7. zář 2009

Ikopreti a co příznaky?? Ten grafík je fakt luxusní 😀

mirax
7. zář 2009

ahoj ženy 🙂 😉 ,

koukám, že řešíte testíky a příznaky a teploty 😉

Kopreti, koukala jsme ti na grafík, je ukázkový, vše pěkně načasované, čárky na ovu testu taky jako z učebnice 🙂 ..tak snad teplotka nespadne! A testík se třeba ještě vybarví!

Farmí a co ty? Za jak dlouho čeká testování tebe?

Holky, já vám to tak přeju, už aby to bylo, ty vaše //..já budu mít obrovskou radost 🙂 🙂

S Markee je to teda mazec, vyvolávat porod 3 dny?!!!!!Nechápu!!! To musí být fakt na bednu..Chudák. Ať už to má za sebou..
Opravdu jsem neslyšela o nikom, komu by to trvalo déle než 24 hodin...

ikopretinka
7. zář 2009

Flair, no příznaky, asi nic. Minulý týden motání hlavy, ale to mohlo být změnou počasí, ale nedělává mi to. Na lednici budu muset dát zámek, břicho mám jak ve třetím měsíci, furt chodím čurat , hlavně ráno, prsa jsou v pohodě- žádná změna, přes den bych spala, v noci nemůžu(to ale bude že tím, že se ráno děsím grafu, co zase vyvede 😀 ) a zdají se mi poslední dobou samé sny a totální kraviny a bolí mě břicho, ale ne moc, hlavně spíš když něco dělám, když jsem v klidu , tak o něm ani nevím
Prostě jsem zralá na chocholouška, co si budeme povídat 😀

ikopretinka
7. zář 2009

Díky Mirax za IP 😉

farmarska
7. zář 2009

ahoj patoložko 🙂 jak se máš, jak ti je? co Tobík? 🙂
s tou markee mi to taky přijde nějaký divný 😖 chudášek ☹
já budu testit až tak za deset dní.. bo to asi dřív nemá cenu, ovu byla ted v sobotu.. 🙄

kopretinko prostě klasický předmenstrotěhulační syndrom , kterej tu má snad kažndá snažilka 😀 😀 😀 ale u tebe se za chvíli promění opravdu v těhulační 😉 😀

farmarska
7. zář 2009

já chci taky IP!!! 😠 😀 😎

ikopretinka
7. zář 2009

Díky holky, kéž by!!!!!!!!! 😕

flair
7. zář 2009

Kopreti, přesně jak píš Farmi - předmenstrotěhulační syndrom 😀 ale teplotka spíš směřuje k těhulačnímu 😉

samsa
7. zář 2009

Ahoj holky,
Markétko, hodně síly. 😢 😔 Chuděra, já to nechápu, vyvolávat 3 dny, jakoby to nestačilo samo o sobě ta situace...
Kopreti, to vypadá teda fakt nadějně 😵 a navíc ta nespavost, to byla u mě vždy první známka těhu. tak mooooc držím pěsti, ať čárky vykouknou.
Farmi, žádná depka, ty otěhotníš snadno 😉
Holky, hezký večer všem, já nemám sílu to dočítat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru