• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Holky, nevíte co Bobinka, nenapsala?
Chudák Markee... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pořád na ní myslím.

Přidala jsem obleček, který jsem dneska dostala :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahojík,
nakukuju jen na chviličku............chudák markee............už aby to měla za sebou a mohla začít koukat trošku dopředu........snad to zvládne a přijde brzo mezi nás :pensive: :pensive: :pensive:

Potřebujem nějakou dobrou zprávu...............takže bobi a ikopreti maj úkol.............bobi oznámí narození prcka a ikopreti //..........tak holky...........šup šup :wink: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj holky, co se deje s Markee? ja porad nemuzu najit od ni zadny vzkaz s informaci..
7. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
květi......jikni na str. 467 :pensive:
7. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
pardon.........466
7. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Farmí :grinning: :grinning: :grinning: semnou by jsi to dlouho nevydržela :grinning: :sweat_smile: já mám ráda svůj klídek :grinning: ale zase mám ráda zvířátka a ty jich máš hooodně :grinning:

Jinak k těhu příznakům tak já mam nalité prsa a jsem furt unavená,ale to bude TPS(jak tu již psala Farminka)a když to ted píši tak mě i divně bolí břich :grinning:

Buchtičky se mi povedly do šódy jsem si kápla lžičku rumu a vzpoměla si na staré časy kdy jsem se 3 kamarády popíjela rum :sweat_smile: :astonished: :grinning: no prča :grinning:
Ze zbytku těsta jsem udělala tvarohové a povidlové buchty-přítel budu mít k snídani :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jezisi, to je hrozny... :cry: Plus nejhorsi je podle me ta predstava,ze to utrpeni nebude mit stastny konec .. :pensive:
Markee,moc ti preju,abys to co nejdrive zvladla ,po vsech strankach.
7. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Kopreti, primo vzorovy graf!! A ty krizky- tzn. sex? :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by bylo,aby to nebylo!! :grinning:
Moc drzim palecky, a verim.. :slight_smile: Ja bych uz asi testla :wink:
Teda Kopi, kde beres tolik energie k tomu vareni? Ja ted delam prezodenstke kure :sunglasses: Snad se povede. Vezu ho zitra do prace kolegum na obed .
7. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Holky to je hrozný s Markee, moc na ni myslím a teda to čekání musí být hrozný. :cry: :cry: ¨

Kupi: ty máš teda ddobré nápady- buchtičky. Mňam :sunglasses: :sunglasses:

Flair: s tou kamarádkou nevím přesně zda je to řekl doktor, ale asi ano, že to byla velká cysta. Ona měla i bolesti.

Kopretinka: budu napnutá na ranní teplotku s tebou :wink: :wink:

Farmi: to je dobře, že je nálada lepší
7. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Květinka jj znamenají sex. :grinning: Taky víš co to stálo úsilí :grinning: :grinning: Ty jo, Jsem byla už totálně vycuclá :grinning: :sunglasses:
HOlky díky za povzbuzení, umyju nádobí a půjdu se chystat do hajan a ladit formu na ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
P.S. ještě musím zhypnotizovat teploměr a mamatest :grinning: :grinning:
Dobrou :wink: pa ráno
7. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
květi hned zítra ráno napiš, taky jsem moc na tvou teplotku zvědavá!! :dizzy_face:
holky mějte se, jdu do hajan, zítra ahoooj!!! :slight_smile:
7. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahojky holky

wergi gratuluji k výsledkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kopi tobě za tabulku šikulka :wink:

děkuji za pochvalu postýlky všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

markee-markétko drž se musíš být silná pořád na tebe myslíme :pensive: :pensive: :pensive:

mirax bohužel u těchto vyvolávaných porodů to trvá vždy docela dlouho :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

holky MAMINY co máte těhu za sebou mám tlaky na konečník :frowning2: :frowning2: :frowning2: vystřeleju mi bolest ze zad ze zdola do konečníku tak 5 krát za den co to je :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Krásné ráno,

Kopretinka: tak jak to u tebe vypadá. Jsem napnutá jak kšandy :slight_smile: :slight_smile:

Mury: už je ji lépe???

Farmi: tak co depka?? Už se odstěhovala??
8. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
Ahoj holky, přeji hezké ráno!
Markee je mi tak moc líto, ať už to má proboha brzy za sebou. To je šílenost, takhle dlouho to vyvolávat, tak ať s tím něco udělají!
Ikopretinka - tak co, jak to vypadá, nebudeš dnes hlásit //? Držím pěsti.
8. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
Holky, včera mě manža naštval, nechtěl sexovat, prý se mu prostě nechce. No chápete to? A to se zrovna blíží ovule a on jede na 4 dny pryč, ach jo, to asi propásneme, tak tenhle měsíc to asi neklapne. Se s tím musím nějak smířit. Lenivec, fakt, by mu to prd udělalo :angry: !
8. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
:slight_smile:
ahoj holky,
tak co Kopreti našla,našla // :grinning: :dizzy_face: ?
No my jsme měli včera menší výměnu názorů :sweat_smile: jako vždycky před MS se pohádáme :sweat_smile:
8. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
ahoj holky!!!

asi v jednu v noci mi psala bobinka!!! :wink: :grinning:
8. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
ste napnutý co :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
Aji: téda to manža moc nespolupracuje. No snad se příští měsíc polepší. :wink:

Kopi: to máš pravdu, že před tou MS to nějak vře. Já už se nemůžu dočkat té ´Kopretinky. Ta nás napíná. :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak tady je můj grafík- teplotka hezky vyskočila: http://www.fertilityfriend.com/home/24b21e
Farmi, nenapínej nás :angry: !
takže napsala:

ahoj od včerejška si mne tu nechali! do 23h. bolesti po třech až jedný minutě, pak to ustalo a ted začíná vše znova, moc to bolí!!! zdravím napíšu bobinka

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
8. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
holky co kdybych jí napsala, jak to vypadá? :sweat_smile:
když já bych jí nerada nějak rušila :sweat_smile:
co myslíte?
8. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
Farmi tak jí napiš že na ní myslíme :wink:
8. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
Paaji to vypadá slibně :slight_smile:
8. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Farmi napiš jí, že na ni myslíme a že držíme pěstičky! Já jsem tak zvědavá :slight_smile: !
8. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
tak už jsem jí napsala :dizzy_face:
ted vás jdu dočíst :wink:
už tu byla kopretinka? :confused: měřila? :wink:
8. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
hezké dobré ránko holky :slight_smile:
8. zář 2009 v 08:09  •  snaží se  • Odpověz
kopretinka-tak doufám,že co nevidět ohlásíš //,jak vidím,jsme možná víc napnutý,než ty sama :grinning:
8. zář 2009 v 08:10  •  snaží se  • Odpověz
Jé tak ona nás bude Bobinka rodit: tak jí holce držím palce, ať to má rychle za sebou.
8. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.