• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
A dnes ještě samé mrchobacily, no mě zatím ještě nedostaly, odolávám, jde o to jak dlouho........... :pensive:
8. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
holky co to tu čtu, mury v nemocnici, bobi v nemocnici, markee v nemocnici :frowning2:
opravdu asi nějaké erupce :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky moc na vás všechny myslííím!!! a moc vám držím palce aby jste byly všechny brzy v pořádku doma :slight_smile:

kopísku no mě to přijde taky docela hnusný, od tvýho příteláka, že ti napíše jen vzkaz a odjede si :angry:
já nevím, ale není v hotelu aby si odcházel a přicházel jak se mu zachce :angry: navíc po tom, že jste měli včera tu hádku :angry: :angry: a pak ten rejpanec, že s tebou není domluva..... :angry: :angry:
no nevím jak vám holky, ale mě by se nelíbilo, kdyby mi s takouvou odcházel ten můj z domu :angry:
kopi už z trucu bych se mu za celou tu dobu neozvala a jak psaly holky, bych si pak šla za "kamarádkou" zase já :sunglasses: i kdyby to znamenalo to, že budu přes noc někde sama v hotelu, kdyby zrovna žádná kamaráda nebyla při ruce :sweat_smile: no co, ať se taky trápí a šrotuje mu v hlavě, jak sio asi ted někde užíváš :sunglasses: :sunglasses:
8. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
Farmí už to neřeším,já si to sním vyřídím až přijede domu :angry: to bude koukat chlapec :zipper_mouth:
8. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
kopretinko, dobře děláš, jen tak dál holka! pěkně odolávej!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kopi ty jsi na něj až příliš hodná!! on ti napíše, že tě miluje a ty mu odpustíš snad cokoli a ještě mu u toho sneseš modré z nebe ne? :grinning: :grinning: musíš bejt víc sama pro sebe :wink: nehisterčit, ale oplácet mu tou samou mincí :wink: vyraž si taky někam sama, ať nemyslí, že se vše točí jen kolem něj :wink: :slight_smile: :slight_smile:
8. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
kopi přijed ke mně (i s buchtama) :grinning: :grinning: :grinning:
ať chlapec kouká, že není jediný kdo si může odcházet kdy se mu zlíbí :grinning:
a nech mu vzkaz :grinning: :grinning: :grinning:

já ted letím ještě rychle pokrmit, ať mám do Ulice všechno hotovo :slight_smile:
broučci moji, mějte se tu zatím pěkně a nezlobte :wink:
8. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
:grinning: Farmí buchty jsou už v koši :grinning:
8. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
Zdareeeec ženy, tak hlásím, že jsme nezkolaudovali :grinning: musíme si nechat změřit radon, kterej nám řekli při vydání stav, povolení že to mít nemusíme, protože už jsme to nechávali měřit tenkrát, a musíme položit podlahu v ložnicic a udělat zábradlí na půdě :grinning:
Ale jinak pohoda, sežrali jsme už dvě plata chlebíčků, tak já jdu dočíst :wink:
8. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahojík holčinky, tak ještě nakukuju.. kluci jsou u tchánovců, tak mám klid:slight_smile: Udělala jsem si rajčatový salátek a budu baštit :wink:

Ee.lis vítej mezi 1DC:slight_smile:)) silná trojka :sunglasses: doufám, ale že už nikdo nepřibude!!!!! :grinning:
Jsem ráda, že štítku máš ok na sonu, ale co ty testy kakra...nervíky-to znám :angry: tak se drž, jsi holka šikovná, určo se to zlepší.
8. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
kopi tý brďo takový škody!! :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tercí tak přijeď alspon ty s těma chlebíčkama :grinning: ty bych si dala!! :dizzy_face:
já se ted opět naprala těma švestkovejma knedlíkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem přeslazená na deset let dopředu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky já by sem chtěla nějakou hezkou pozitivní zprávu... napište už někdo něco :grinning:
jdu zkusit napsat tý bobince :wink: třeba se dočkám :wink:
Tercií chlebíčky:slight_smile:)) hmmm mňam... mám nějakou žravou :wink:
ahooj, tak konečně stíhám nakouknout :slight_smile:

já pekla štrůůdl a šátečky se švestkama a taky je to mooc dobré :grinning:
, lae chlebíčkem bych teda taky nepohrdla! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak koukám, že bobinka už asi rodí, markee , chuděrka naše, už to má za sebou, škoda, že to nešlo bez té revize :pensive: , ale snad s eto brzo zahojí. Aspoň bude jistota, že je děloha pěkně čistá.

Dnes jsem vzala tréninkově ven Tobíka bez kočáru, na nákup a na poštu abyl šikula, všechno ušel a byl hodný. Je to můj šikulka :slight_smile:

kopretinko, ty nesmutni, určitě se brzy // dočkáš..určitě, určitě, to je jistota :wink:
8. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
sarlotky ty takovej hubeňour a večeříš raj.saláték a já buřt se cpu ´švestkovejma knedlíkama! :grinning:
až jsem se ted za sebe zastyděla, když jsem to četla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak jsem ted bobince odeslala zase zprávičku, ale zase jí nedorazila-nemám potvrzenou doručenku :confused: tak nevím co s ní je :fearful: má asi vyplej telefonek :confused: snad je v pořádku a opravdu jen odpočívá :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
přitom já měla takové tuchy, že přibude těhulí, :sweat_smile: , že bych se nějak sekla? :frowning2:
8. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
ahoj miraxíčku, Tobísek je opravdu šikulínek :dizzy_face: a jak ty se cejtíš? pořád únava? a co tvoje jízdy autem?
8. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
Farmíku já ty buchty nejím :unamused: cpu se zmrzlinkou.
Holky zítra tu budu ráno a pak až odpolko mám školení :slight_smile:
No já doufám,že někdo zahlásí // :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
farmísku, asi bude odpočívat :slight_smile: nebo ještě tlačit :wink:, určo nám dá vědět, až bude Vojtíšek na světě!

Farmí, vy máte úrodu švestek? Nám je na chalupě něco napadlo, ale asi jsou ty stromy už i staré..mají takové vpadlinky a prohlubinky a na listecch jsou takové pidivýrůstky..tak nevím, co stím, asi nic a vyměnit sad :unamused:
Farmi, hele v klidu joooo, mám tam tatarku :sunglasses:
jo jo i já se těšila na další těhulindy :dizzy_face: no ale pořád ještě vidím jako velice nadějné adeptky kopretinku a pájínku :dizzy_face: :dizzy_face:
Mirax určo vyřezat a zasadit nové :wink:
já už se moc těším až tu bude zprávička od Bobinky :wink:
8. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
farmí, mně je už dobře, trošku únava, zůstáme teď hezky po obědě doma a když spí T., tak spím i já a hned jde vše líp :slight_smile:
JInak jezdím! Sama jsem zatím jel jen jednou, po Hradci, ale už jsem dojela do zoo do Dvora i zpět!! A do Prahy i na chalupu..lepším se! Teď musím začít jezdit víc sama, ale ještě se dost bojím, ale hrozně mě to baví :slight_smile:

Bříško mi už roooste, celá rostu, ale to tady řešit nebudu, stejně mě máte za hubeňoura..a nikdo mi nevěří :grinning:
Občas mi už tvrdne břich, tak jsem přidala magnézko, mimčo se krásně mele a cítím ji dost v noci..Teda ji..jsem zvědavá, zda nám tu holčičku potvrdí i na velkém utz, al ejdu až po 6.10.---to je doba! :angry:
8. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Farmi my jsem taky adeptky :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Mirax to jsou hezké zprávičky:slight_smile: určitě je tam princezna moc spokojená :wink:
8. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
sarlotta...asi jo viď? A je to nějaká nemoc nebo stářím? Rozhodně moc kvalitně nevypadají. Máme chalupu teprve rok, tak jsem čekala, co se tam kde vyklube..třešně a černý jeřáb super, zbytek jsou opravdu stromy na pokácení. POstupně to musíme obměnit.

Taky se těším na zprávičku o miminku.
Až mě to dojímá, bobinku si pamatuju od samého začátku, když jsem sem přišla smutná, tak ona našla//, vlastně hned po 6 týdnech od revize počali a to mi dodávalo naději :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
mirax na to je nějakej postřik, na tudle tu chorobu.., ale já to neřeším, stříkala jsem jen první dva roky a ted na to nějak prdím, stromky-lístky to sice mají, ale na urodě se to nijak neprojevuje, je to asi jen nějaká estetická vada. Jo a mám to i na mladounkých stromcích. jinak letos máme tady u nás a v našem okolí, nějakou extra urodu a vidím to všude i u sousedů..větve se ohejbají pod tíhou švestek :slight_smile: zato jablek mám letos málo, chudinky kozičky, nevím co budou v zimě papat :cry: asi jim zase budu muset o vánocích kupovat v Tescu-kilo za 32korun :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
sarlottko a jak jste na tom vlastně vy? už se taky snažíte? :wink: :slight_smile:
jinak taky doufám, že je prtě spokojené :slight_smile: , rozhodně si teď mnohem víc užívá zvukových vjemů než Tobík..teď pořád zpívám a posloucháme pohádky a čtu, tak si říkám, že jí to půjde k duhu :wink:
8. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
farmísku, já to taky nechci stříkat, když už máme tu chalupu, tak ať máme i něco bio :slight_smile:
chudáci kozičky...a to baštěj jablka? nestačí jim seno? :grinning:
8. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
i mě jdou slzy do očí, když si vzpomenu... :sunglasses:
šarlot tatarku, no to určitě budeš mít hned zítra o 5kg víc :grinning:
kopi tak ty budeš zítra proškolená :slight_smile:
patoložko, ty vyžle! :grinning: co to tu meleš, ty jsi byla ted někdy ve Dvoře a nestavila jsi se!!! :angry: ják jsi nám to mohla udělat! :angry: :fearful: :angry:
8. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
musím jít zase chvíli pracovat, budu u toho poslouchat Ordinaci.., ale už mě to nebaví jako dřív..pořád to nějak zašmodrchávají a komplikujou, lidi, který jsou hodný pořád dostávaj na držku a nějak mě to neba.. :wink:
tak aztím a večer ještě nakouknu..papa
8. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
mirax no ono by jim stačilo to je jasný :grinning: ale dyš já jim odjaktěživa přilepšuju :sweat_smile: dělám snídaně, večeře :sweat_smile: :grinning: v zimě v létě :sweat_smile: mají snad více čerstvé zeleninky než já :grinning: :grinning: ale já mám stejně radši maso a jim moc chutná :grinning: :grinning: :grinning: každej si o mě myslí, že jsem magor :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: když já ty svý zvířata mám fakt za členy rodiny :dizzy_face:
a na stříkání švestek se vyprdni :wink: stromky většinou rodí pěkně co dva roky.. jeden rok je to bída a druhej se snažej...tak uvidíš co bude za rok :wink: :wink: :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Jo Farmi budu proškolená mám to 5 hodin :unamused: tak snad to vydržím :wink:
8. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.