Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
8. zář 2009

já jdu taky ještě rychle něco pobouchat, ordinace už klepe na dveře 😀 😀

kopa
autor
8. zář 2009

mě klepou VKV 😀

farmarska
8. zář 2009

😀 😀 tak hlavně že se žádná nebudeme nudit 😀 😀 😀

sarlotta
8. zář 2009

farmi u nás je taky spousta švestek, to bude slivovice🙂))))

mirax, tento měsíc jsem čekala mrchu, snaženíčko jsme odložili, dávám se dohromady... no a příští měsíc - uvidíme jak bude.... správný čas přijde - hlavně musím být v pohodě.

kopa
autor
8. zář 2009

Holky myslím na Bobinku jestli to má už za sebou 😕
Murynka jestli jí je lépe a pustí jí domu z nemocnice. 😕

ikopretinka
8. zář 2009

čau, pro dnešek padla , zítra pokračování, mám toho plné kecky 😝 Za chvíli se mrknu na ordinaci a půjdu chrnět. Ráno mě beztak budou umývat až se mrknu na teploměr. Holky mám tucha, že naměřím stejně jako dnes a budu vědět zase prd.

Kopi a není to škoda vyhazovat buchty???? To bych já teda neudělala. Příště to pošli k nám jo? 😀

Mirax , jj naděje umírá poslední, ale už bych brala vědět na čem že to vlastně jsem 😕

if.v
8. zář 2009

ahoj holky. teda tady je zpráviček...Markee je mi moc a moc líto, snad to zvládne, fakt nevím, co říct...Murynko, ty se koukej dát do pořádku (nebo spíš Sofince domluv, od čeho jsi máma 😉 ) ať nemáme strach.. No a těhotným gratuluji ke zdárnému přibývání týdnů a snažilkám držím (stejně jako sobě) palce každý měsíc 😀 . Aktuálně dělám s malou úkoly do školy, ten začátek roku je nějaký náročný. Až to dokončíme, tak se těším stejně jako Kopinka na VKV (u toho rotoped nebo žehlení) a na klid. Taky mě už asi třetí den bolí na levé straně podbřišku, kdykoliv si prudčeji sednu, tak to píchne a zabolí...je to fakt nepříjemné..a jsem taková nafouklá - tedy spíš je to pocit, protože na pohled to tak nevypadá...co to krucajs zase je?

sarlotta
8. zář 2009

kopreti a co testíky nif ?

if.v
8. zář 2009

jo a taky držím palečky Bobince. Teda kdy se Vojtíškovi poštěstí, aby se na něj třáslo tolik ženských 😀 😀 😀

ikopretinka
8. zář 2009

šarlotko, dnes opět bílo 😒

kopa
autor
8. zář 2009

holky mám ještě dotaz k těm testům.Vy ty testy když testíte máte uplně bílé?Mě totiž ukazují tam kdeby měl být růžový proužek(kdybych byla těhu)ukazuje mi bílý proužek. 😅

kopa
autor
8. zář 2009

já jen jestli je to normální?testuji vždy mamatestem 🙂

hanana
8. zář 2009

kopi ja na tom testu nemam nic, ani nepoznam kde by ten ruzovy prouzek byl, ale nemam mamatesty, takze ti neporadim 😖

kopa
autor
8. zář 2009

😒 já jen tak mě to na tom mamatestu vylejzá

lucierob
8. zář 2009

ahoj holky, já vás tady prostě vůbec nestíhám.
Tak prosím o nějaké zhrnutí. Co se děje s markee?

ikopretinka
8. zář 2009

Kopi já mám mamatesty a nemám tam nic, bílo. No když s ním na světle (ale až po zaschnutí cca po půl hodině)všelijak točím , tak v místě kde má být ta testovací / je vidět jak kdyby mini mini mini duch, ale to je spíš asi tím materiálem, že je v tom místě třeba jiný, tak si to vysvětluju já. Mám to tak vždycky, nemyslím konkrétně tento cyklus.

kopa
autor
8. zář 2009

Lucierob Markee musela jít na přerušení 😔 😔 našly jí naký špatný chromozon a doktoři jí nedovedli říct do jaké míry bude dítě postižené.Od pátku jí vyvolávaly porod a včera se povedlo a má to za sebou 😔

kopa
autor
8. zář 2009

Kopreti tak to asi bude ono 😅

kopa
autor
8. zář 2009

tak nekoukám na Vkv objevila sem mojí kamarádku ze základky a píšem si 😉

farmarska
8. zář 2009

kopi já tam asi taky nikdy nic neměla 😅
if malá už má úkoly?? 😕 to u nás ve škole se vždycky první tejden, jen vejletuje a neučej se 😎 dnes měli prachovský skály, zítra jičín 😒
lucirob tak to nevím jak bych ti to všechno shrnula..
markee chudineška to má dnes už konečně za sebou, ale pěkně dlouho jí tam trápili 😔 a museli jí poté dělat i revizi ☹
bobinka nám dnes rodí 😵
a murynka dnes jela do nemocnice, pač jí nebylo dobře, ale snad to prý nic není a snad bude brzy zase v pořádku doma 😵
no a to je asi z toho nejdůležitějšího vše 😵
jinak snažilky se snaží a šílí , kopin přítelák zlobí a dnes byl den mrch, spousta holek to dens dostala 😝

farmarska
8. zář 2009

jejda koukám že já zatím co jsem se tu rozepisovala, mne některé předběhly! 😨 😀

if.v
8. zář 2009

Farmi, jo jo. Ve škole jsou už druhý týden a z minulého týdne už mají dokonce i známky....No uvidíme, jak to půjde dál

lucierob
8. zář 2009

Já mám teda pech.Po delší době sem juknu a takové špatné zprávičky. A co murynka a bobinka? Dneska jste popsaly 10 stránek,takže vás tady sleduju jen útržkovitě.

farmarska
8. zář 2009

if tý brdo u vás to berou ale hopem! 😕 😕
kopi ty drbno 😀 😀 😀

lucierob
8. zář 2009

tak děkuji za rychlé shrnutí. Markee je mi moc líto. V kolikátém tt byla?
bobinka už rodí od včerejšího večera? Tak to jí to teda chuděře nezávidím, už aby to měla za sebou a hlavně aby byla ona i Vojtíšek v pořádku. A co murynka? Snad nemá taky nějaký vážný problém?

kopa
autor
8. zář 2009

no jsem drbna,ale raději bych byla posel dobrých zpráv 😔

if.v
8. zář 2009

Kopi, jakápak drbna, jen informuješ ty, co nemají čas dočítat 😉

farmarska
8. zář 2009

luci co vím z vlaštovek, tak to snad měl bejt jenom nějakej nervík na kterej jí Sofi tlačí a snad by to nemělo bejt nic vážnýho 😕 a
bobi mi psala v jednu v noci, že jí začínají kontrakce a od tý doby se neozvala 😕 snad už to má za sebou a jen odpočívá 🙂

farmarska
8. zář 2009

kopi já myslela to, že si raději píšeš a drbeš s kamarádkou než VKV 😀 😀

kopa
autor
8. zář 2009

aha Farmi já to stíhám tady,do toho píši IP,do toho jsem na chatu a pak si ještě píši s kamarádkou 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru