• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
no, tak snad se tady už další špatné zprávy neobjeví.
8. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
holky viděli jste ted tu reklamu na Nově na tten paralen sirup? ta je hezounká :dizzy_face: ty dětišky tam jsou tak roztomilí :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Co to čtu Mury v nemocnici. Myslím, na ni, aby bylo vše ok a byla brzo doma

Lucie: a jak se máš ty??,

Kopi: já jsem na manžela taky celkem závislá a kdyby odjel a neřekl mi to, tak to obrečím jako ty. No snad už je to v pořádku.
Ty tvoje testy jsou opravdu divné, když je nemáš úplně bílé. Já mám buď // nebo sněhobílo.

Farmi: snad Bobinka opravdu odpočívá. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Paaji no jak říkám já jsem zvláštní případ a vždycky stejně dorazí Mrcha :unamused:
8. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
já se cítím dobře. Akorát mě poslední 2 dny bolí záda. Manžel je v práci,takže mi je nemůže ani namazat. A tablety teď nehrozí. Jen doufám, že se ráno postavím. Musím zítra malého odvést do školky.
A co ty paaji? Už se začínáte znova snažit?
8. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
holky dobrou noc,já jdu do hajan jsem unavená :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
holky, dobrou noc.
8. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
holky doblou noč! :astonished: :astonished:
a propo co je tohle vůbec jako za smajlíka?? :astonished:

květi, pájí jsem zvědavá zítra na vaše teplotky, doufám že obě přinesete´dobré zprávy!!! :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
kopi, dle dr snažení hned tak nebude, dle manži asi nikdy :unamused:
sarlotko už mám i ty stavy co ty, je mi mdlo, srdce bouchá, ...
zase jaksi depkuju :angry: :sweat_smile:
holky zahlaste někdo //, potřebuju to jako sůl, nějaké ty dobré zprávy :wink:
tak dobrou noc, ještě chci napsat, že mi tu strašně mooooooooooc pomáháte :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
elí ty jsi taky noční pták :dizzy_face:
tý jo to mne mrzí, že to máš ted tak blbý :fearful: broučku nedepkuj :sweat_smile: a dyť ti manžílek slíbil snažení od vánoc ne?? mi neříkej, že ho nezdoláš o nějakej ten měsísíček dřív :sweat_smile: :sweat_smile:
a proč mudr nechce???
8. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
elí my si tu přeciš pomáháme navzájem!!! :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
a o těch pozitivních zprávách sem ted taky psala :sweat_smile: poslední dobou je nějak víc těch špatnejch :rolling_eyes: pak není divu, že tu všechny depkujeme :rolling_eyes: tak už to koukejte někerá prorazit!!! :sunglasses:
8. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
el jsi tam?? :confused: :confused:
8. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
no farmi nevím, ale zítra jdeme spolem na repre, čr vs. san marino, tak to zkusím nadhodit, jestli teda vyhrajeme.
a mudr ne že nechce, ale že to asi nepůjde hned tak
8. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
jako že ti nepůjde otěhulínovat? a proč ne? kuli tý mrše, že tak blbě nechodí? a ovu taky teda není? se v tom moc nevyznám :sweat_smile: ach jo to je ale debilní :cry:
a na manžu to zejtra zkus :wink: a možná mu dej i před tím najíst, chlapi s plným žaludkem jsou přívětivější :grinning: ostatně já taky! :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
:angry: mě jde staršně pomalu net
8. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
hajzl :angry:
8. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
no právě že asi není ovu :frowning2: ale jak skončí mrcha, tak jdu do kyseliny listové, femigardu a sexíku jak jen to půjde. :grinning:
a co ty, jak jste na tom?
8. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
tak já to vzdávám :angry: zítra po fotbale dojdu, tak papa a dobrou noc :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
el já jsem na tom špatně, ovu sice dochází, ale ten sex v tu dobu vždycky chybí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

psala bobinka!!!
vojtíšek je na světě!!!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dnes v osm deset měří 51cm a váží 4,17kg :dizzy_face: :dizzy_face:

prej je ko. :cry:
se jí chudince nedívím...takovej macek! :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz
jeee bobinko moc gratuluji k Vojtiskovi, to je teda chlapak... no mel se asi v brisku dobre... :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
jeee teda ja vedela ze sem mam jeste kouknou a se to vyplatilo konecne je Vojtisek venku, bobi gratuluju, si holka sikovna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . ja asi neusnu, konecne dneska jedna dobra sprava :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz
tady uz asi nejste , tak dobrou holky.
8. zář 2009 ve 23:22  • Odpověz
Jůůůůůůůůůůůůůůů, tak jsme dnes přece jen stihli jednu dobrou zprávu..........vlastně tu nejlepšííí :slight_smile: Velikou gratulaci pro Bobinku a Vojtíškovi ať se na světě líbí :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 23:41  • Odpověz
Dobré ránko, holky, tak super, že čtu hned po ránu takové dobré zprávy.
Bobinko, moc gratuluju a přeji hodně zdravíčka!!!
9. zář 2009 v 06:34  • Odpověz
autor
jééééééééééééééééééé :dizzy_face: Bobinko moc gratuluji :dizzy_face: Vojtíšek je pěknej macek :slight_smile:
9. zář 2009 v 06:43  • Odpověz
Bobince moooc gratuluji. To je tedy kousek. Snad ji bude brzo lépe.

Farmi: u mě teplotka zase spadla na 36,9, ale to je pořád ještě dobré. Mám to tak na horské dráze. Zítra třeba zase povyskočí. :wink:

Kopi: každý má doma něco. :dizzy_face: Jinak vy se určitě jednou trefíte.
9. zář 2009 v 07:29  • Odpověz
dobré ráno. To je ale krásná zpráva - Bobi, velká gratulace. Ať vám Vojtíšek dělá radost!
9. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
ahoj holky, hezké ráno :slight_smile:
tak koukám že vám ta zpráva udělala taky velkou radost :grinning: a doufám, že se ted už to smutné období taky tímhle protrhlo a ted už zase dál jen samé dobré zprávy :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
pájí tak doufám, že zítra to bude zase 37,1 :wink: :grinning:

tak a já jdu na zvířátka a pak ještě napíšu bobince, jak jí všechny moc gratulujete :dizzy_face:
já už se tak těším na foetečky malýho-velkýho Vojtíška!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak já frčím a nevím kdy se tu objevím bo pak jedu ke kamarádce :slight_smile: ¨

kopísku ty se zatím hezky škol :sunglasses:
9. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
jééé ještě chci vidět kopretinku, její grafík´než odejdu!! :confused:
tak kopretinko šup šup honem k nám s novejma info a doufám že i dobrejma zprávama :dizzy_face:
9. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.