• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahoj holky!

..já mám úplně na krajíčku..miminkoooo!!! :slight_smile:
Veliké gratulace Bobince i mimi Vojtíškovi..je to teda chlap už od narození! Asi maminku pěkně potrápil, ale tělo se po porodu dá brzy dohromady :slight_smile:

To je krásná zpráva.

kopretinko, nebuď smutná, za 14 dní další ovule a opět šance! to uteče jako nic :slight_smile:
Ale chápu, že je to únavné, ale kdo chce miminko musí něco vydržet, že jo? :wink: :slight_smile: :slight_smile:

jdu se natáhnout, Tobísek spinká.
9. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Dobré poledne!
Gratulace ´Bobince a Vojtíškovi!! Ať se mu na světě líbí!!!!:slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Bobinko, moooc gratuluji k Vojtíškovi.....je to kus chlapáka.... :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Hana: díky za palečky :slight_smile: :slight_smile:

Aji: já se snažím myslet pozitivně co nejvíc a právě si myslím, že ty citlivá prsa jsou dílem mého mozku né těhu. Ale pátek už je za dveřmi a pak budu chytřejší :wink:

Mirax: jéé ty už máš půlku těhu zasebou. Jinak krásná fotka Tobíka z procházky. To mám hned lepší náladu, když vidím takové zlatíčko.
9. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky všem. Byla jsem na té cukrovce....blééé, ten lektvar, to byl tedy hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem myslela, že tam vrhnu.

Už by mohl někdo ohlásit // čárečky.
9. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Venusko, moje řeč, že bych se ráda dozvěděla o dalších čárečkách. Kdo jsou další adepti???Kopísek, Farmi a Nicolka. Tak holky, držím pěsti!
9. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Holky máte pravdu, že už by to nějaké // chtělo, aby se nám zvedla nálada. :wink:
9. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Bobinko gratuluju k Vojtíškovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hanana já beru femigard, ale jen dvakrát deně, nějak zapomínám, :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Holky, jste tu někdo? Nějaký klid po pěšině...
9. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jejej, miminko, huráááá. Bobinko, posílám velikánské gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to ale kus chlapa, co? :grinning:
A co a murynka? Snad je v pohodě. Nevíte o ní někdo něco? :confused:
Jinak já hlásím, že jsem v pohodě, jen večer usínám čím dál dřív. Včera jsem to zalomila už po Ordinaci :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
ahoj holky jenom nakukuju co nového :confused:
kopretinko ty mne tak mrzíš :cry:
holky dnes jsem byla u kamarádky co má půlroční holčičku :dizzy_face: to je vám takový zlatíško :dizzy_face: :dizzy_face: nejradši bych si jí sebou odvezla domů :sweat_smile: :grinning:
9. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Taky se odpočívá. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
žlabí když neusínáš už před ordinací, je to ještě dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Nojo, ordinaci jsem ještě dala, ale držela jsem se zuby nehty a oči jsem si musela skoro podpírat sirkama.
9. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
Holky, teeda 4,17 kg, to bych nechtěla tlačit :confused:
9. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj holčiny,
tak jsem to všechno dočetla.

Bobinko blahopřeju a přeju tobě i Vojtíškovi jen zdraví a štěstí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Markee, vím jak ti je, držím palečky a neboj čas vše zahojí :wink:

Holky, vždycky když dočítám čekám nějaké nové // a zdá se mi, že už dlouho nic. :frowning2:

Posílám Vám těhubacílky: prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk.......... tak chytejte a brzy hlaste // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
martin díky! hned jsem si chytla várku :- :grinning: :grinning:
žlabi vid, taky jsem si říkala, že to asi musela bejt fuška :sweat_smile: :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
holky musím jít vykoupat psa, vyválel se mi idiot v mrtvý rybě, to je smrad na chcípnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
Normálně mě teď začala vřít krev! Ministr financí chce na rok 2010 snížit rodičovský příspěvek o 10 procent, porodné o 3 000 a mateřskou dokonce o 20%!!! :confused: :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
Marti, taky chytám dávku :grinning: ! A běda jak to nepomůže :wink: !
9. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
žlab no to si děláš srandu!! :angry: :angry: :angry: no doufejme, že to nějak jen tak neodsouhlasej :angry:
9. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
jo běda ti marti! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
alspon to už máme na koho svýst :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
ten ministr financi je peknej ko... . kdyby muj chlap vydelaval jak on tak jim na nejake prachy se.. at si uvedomej ty blbci jak tady "normalni" lidi zijou :angry: :angry: :angry:
na centrumu to píšou, je to zatím jen návrh, práve se projednává a schavolavt by se mělo večer :angry: Holky, že to nemůžou myslet ani ve srandě vážně?!!!
svést jsem chtěla napsat :grinning:
a já už jdu na toho čokla, smrdí to u nás v celým baráku jak v rybárně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
holky zalozime si konikovsku politickou stranu a dame jim tam do drzky :angry:
9. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
co chtej furt neco snizovat, svoje platy at snizujou blbci
9. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
Farmi, to je jak náš pes, ten se ale nejradši válí v hovně! Nejlépe co nejřidším :grinning: !To je prase, kdo ho pak má mejt!
9. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jéééé tak já raději pošlu ještě nějaký:

prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,

Tak a teď už je holky na Vás a běda jestli nenahlásíte // :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahojík :slight_smile:

No toto, co to čtuuu? :confused: Co chtěj proboha ještě snižovat, joudové :confused:
Souhlasím s mari a koníkovskou politickou stranou :grinning:
9. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.