O těhotenství
kopa
15. čer 2009

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička x-)

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají x-)
mirax
9. zář 2009
ahoj holky!

..já mám úplně na krajíčku..miminkoooo!!! 🙂
Veliké gratulace Bobince i mimi Vojtíškovi..je to teda chlap už od narození! Asi maminku pěkně potrápil, ale tělo se po porodu dá brzy dohromady 🙂

To je krásná zpráva.

kopretinko, nebuď smutná, za 14 dní další ovule a opět šance! to uteče jako nic 🙂
Ale chápu, že je to únavné, ale kdo chce miminko musí něco vydržet, že jo? 😉 🙂 🙂

jdu se natáhnout, Tobísek spinká.
handm
9. zář 2009
Dobré poledne!
Gratulace ´Bobince a Vojtíškovi!! Ať se mu na světě líbí!!!!🙂
venuska
9. zář 2009
Bobinko, moooc gratuluji k Vojtíškovi.....je to kus chlapáka.... 🙂 🙂
paajaa
9. zář 2009
Hana: díky za palečky 🙂 🙂

Aji: já se snažím myslet pozitivně co nejvíc a právě si myslím, že ty citlivá prsa jsou dílem mého mozku né těhu. Ale pátek už je za dveřmi a pak budu chytřejší 😉

Mirax: jéé ty už máš půlku těhu zasebou. Jinak krásná fotka Tobíka z procházky. To mám hned lepší náladu, když vidím takové zlatíčko.
venuska
9. zář 2009
Ahojky všem. Byla jsem na té cukrovce....blééé, ten lektvar, to byl tedy hnus :-p jsem myslela, že tam vrhnu.

Už by mohl někdo ohlásit // čárečky.
aja.83
9. zář 2009
Venusko, moje řeč, že bych se ráda dozvěděla o dalších čárečkách. Kdo jsou další adepti???Kopísek, Farmi a Nicolka. Tak holky, držím pěsti!
paajaa
9. zář 2009
Holky máte pravdu, že už by to nějaké // chtělo, aby se nám zvedla nálada. 😉
ee.liska
9. zář 2009
ahojky 🙂
Bobinko gratuluju k Vojtíškovi x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
hanana já beru femigard, ale jen dvakrát deně, nějak zapomínám, :-N
aja.83
9. zář 2009
Holky, jste tu někdo? Nějaký klid po pěšině...
zlababa07
9. zář 2009
Jejej, miminko, huráááá. Bobinko, posílám velikánské gratulace x-) x-) x-) Je to ale kus chlapa, co? 😃
A co a murynka? Snad je v pohodě. Nevíte o ní někdo něco? =-)
Jinak já hlásím, že jsem v pohodě, jen večer usínám čím dál dřív. Včera jsem to zalomila už po Ordinaci :-N
farmarska
9. zář 2009
ahoj holky jenom nakukuju co nového =-)
kopretinko ty mne tak mrzíš 😢
holky dnes jsem byla u kamarádky co má půlroční holčičku x-) to je vám takový zlatíško x-) x-) nejradši bych si jí sebou odvezla domů :-N 😃
paajaa
9. zář 2009
Taky se odpočívá. 🙂 🙂 🙂
farmarska
9. zář 2009
žlabí když neusínáš už před ordinací, je to ještě dobrý 😃 😃 😃
zlababa07
9. zář 2009
Nojo, ordinaci jsem ještě dala, ale držela jsem se zuby nehty a oči jsem si musela skoro podpírat sirkama.
zlababa07
9. zář 2009
Holky, teeda 4,17 kg, to bych nechtěla tlačit =-)
martinkal
9. zář 2009
Ahoj holčiny,
tak jsem to všechno dočetla.

Bobinko blahopřeju a přeju tobě i Vojtíškovi jen zdraví a štěstí 🙂 🙂 🙂 🙂

Markee, vím jak ti je, držím palečky a neboj čas vše zahojí 😉

Holky, vždycky když dočítám čekám nějaké nové // a zdá se mi, že už dlouho nic. 😞

Posílám Vám těhubacílky: prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk.......... tak chytejte a brzy hlaste // x-) x-) x-)
farmarska
9. zář 2009
martin díky! hned jsem si chytla várku :- 😃 😃
žlabi vid, taky jsem si říkala, že to asi musela bejt fuška :-N :-N
farmarska
9. zář 2009
holky musím jít vykoupat psa, vyválel se mi idiot v mrtvý rybě, to je smrad na chcípnutí :-p :-p :-p :-p
zlababa07
9. zář 2009
Normálně mě teď začala vřít krev! Ministr financí chce na rok 2010 snížit rodičovský příspěvek o 10 procent, porodné o 3 000 a mateřskou dokonce o 20%!!! =-) :-S ]-( ]-( ]-( ]-(
aja.83
9. zář 2009
Marti, taky chytám dávku 😃 ! A běda jak to nepomůže 😉 !
farmarska
9. zář 2009
žlab no to si děláš srandu!! ]-( ]-( ]-( no doufejme, že to nějak jen tak neodsouhlasej ]-(
farmarska
9. zář 2009
jo běda ti marti! 😃 😃 😃 😃
alspon to už máme na koho svýst :-N :-N :-N 😃 😃 😃
mari111
9. zář 2009
ten ministr financi je peknej ko... . kdyby muj chlap vydelaval jak on tak jim na nejake prachy se.. at si uvedomej ty blbci jak tady "normalni" lidi zijou ]-( ]-( ]-(
zlababa07
9. zář 2009
na centrumu to píšou, je to zatím jen návrh, práve se projednává a schavolavt by se mělo večer ]-( Holky, že to nemůžou myslet ani ve srandě vážně?!!!
farmarska
9. zář 2009
svést jsem chtěla napsat 😃
a já už jdu na toho čokla, smrdí to u nás v celým baráku jak v rybárně :-p :-p :-p
mari111
9. zář 2009
holky zalozime si konikovsku politickou stranu a dame jim tam do drzky ]-(
mari111
9. zář 2009
co chtej furt neco snizovat, svoje platy at snizujou blbci
aja.83
9. zář 2009
Farmi, to je jak náš pes, ten se ale nejradši válí v hovně! Nejlépe co nejřidším 😃 !To je prase, kdo ho pak má mejt!
martinkal
9. zář 2009
Jéééé tak já raději pošlu ještě nějaký:

prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,prsk, prsk, prsk, prsk, prsk,

Tak a teď už je holky na Vás a běda jestli nenahlásíte // 😃 😃 😃
kerrie
9. zář 2009
Ahojík 🙂

No toto, co to čtuuu? =-) Co chtěj proboha ještě snižovat, joudové =-)
Souhlasím s mari a koníkovskou politickou stranou 😃

Začni psát odpověď...

Odešli