• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Mury huráááááá!předělávám to albíčko a nevím jak udělat ty odstavce :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
a sakra jsem tě asi prošvihla :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
ne jsem tu :wink:
ostrá závorka BR konec osté závorky :wink:
26. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
o.k děkuji jdu na to juknout :wink:
26. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
tak jo já předávám komp manželovi :sunglasses:

mimochodem už jsme mu dala ten náramek :grinning: opět jsme nevydržela líbí s e mu jen musí zkrátit :unamused:
a v neděli si zajdeme na véču a bude :grinning:
26. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Mury tak papa mě to stejně nejde :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Hurá tak už mi to jde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Děkujuu :wink:
Jakej náramek to mi zas něco ušlo :confused:
26. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
kopi super :wink:
psala jsme že máme výročí koupila jsme mu náramek z lebkami :grinning: on je motorkář :grinning:
26. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
aha motorkář :grinning: to jsem nevěděla. :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
takový silnější z chir.oceli :wink: chce ještě hodinky ale ty si musí vybrat sám tohle bylo jen takové že to semnou rok vydržel :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
no jo máme motorku já už tedy ted nejezdím ale loni jsme drandili dost :sunglasses: ...ted jezdí sám no :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
tak dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
aha Mury...Tak vy i jezdíte :slight_smile: Tak dobrou noc předávám žezlo přítelovi :grinning:
26. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
že bych tu dnes byla první?? :confused:

včera byla osalava náročná.. dortík byl, dětský šampáňo bylo a mladej dostal pc hru Pán Prstenů 3 tak i veselí bylo :dizzy_face: Pak jsme hráli všichni spieder monopoly, asi do 11 večera :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen jsme dohráli tak mlaďoch vytuhnul a my s ním :grinning:
Dneska mne čeká náročnej den... psychicky náročnej...jedeme ke tchánoj a tchýni, přát mu k narozeninám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To zase bude vopruz a záhul na nervy :grinning: Mě se tam tááák nechce! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
Mury tak vy jste motorkáři :slight_smile: A nebojíš se o toho svýho, když ted vyjíždí sám? Já se strašně bojím, o toho mýho, když jede někam dál sám -autem. A motorka mne z tohohle úhlu děsí mockrát víc :sweat_smile:

Nikoc toho tvýho ducha tam vidím uplně jasně a zřetelně! :slight_smile: Nerada bych ti dělala nějaké plané iluze, ale mně přijde, že jste to tentokráde trefili holka! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Raději si ale počkej na mama testík, má bejt spolehlivější, tak víš jak :wink:
27. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

farmi nebojím jsme zastánce toho co s emá stát se stane ten okamžik at je to v letadle autě či motorce či na lodi to podle mě nikdo neovlivní :wink:
já sama jsme si motorku zamilovala :dizzy_face: loni jsme toho objeli strašně moc a bylo to fajn :slight_smile:
už s etěším příští rok až vyjedeme spolu :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré ráno:slight_smile:
27. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
kelly ahojky :wink:

prosím tě můžu s etě na něco zeptat :confused:
včéra už jsme zřetelně cítila prcka :dizzy_face: takové tuk jsme tuk tam....je možné že miminko jde za mojí rukou :confused:
kam jsme dala ruku tam to bylo takové častější :confused:
27. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Farmíku já budu mít dnes taky náročnej den,jdeme k tý svagrovce kde budou tchánovci :unamused: tak snad to bude v pohodě.
27. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
ahojky kopi :slight_smile:
27. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Ahoj Mury,
já dneska stávala brzo :wink: už mám vyžehlíno a jdu vyvářet,příteláka jsem poslala na nákup :grinning:
Představ si že už mám po MS :sweat_smile: tak jsem ráda :wink:
27. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
já vstávala v 7 :grinning: byla jsem se psem pak na nákupu a ted nic nedělám :sweat_smile:
na oběd jedu k mamince a pak je vezu sem k nám budeme grilovat :dizzy_face: :dizzy_face:

tak to je fajn že MS už odešla a ted hurá do dalšího kola :sweat_smile: :sunglasses:
27. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Mury :grinning: :grinning: hurá do další MS :grinning: :grinning:
Jé taky ty budeš mít obídek ju?To se máš.Já budu dělat knedlíčkovou polévku,kotletky a ten lilek :dizzy_face: Ale gril bych taky mohla :sweat_smile:
27. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Mury a mimčo už kope ju? :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
27. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
kopi myslím že MS třeba nedojde :grinning: :sunglasses: ....

no kotletky také bych si dala říct :zipper_mouth: :sweat_smile:
27. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
kopi jo jo kope :dizzy_face: včéra to začalo.....je to takové zvláštní :sweat_smile:
27. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Mury já myslím že dojde :grinning: :sunglasses: ....... :grinning:
To je dobře,že mímo kope :dizzy_face: Musí to být moc krásné :dizzy_face:
27. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
ahoj holky tak manža jede na slovensko, já sem se vzbudila, tedda malej uz vstal v 6ráno, ale pustila sem pohádky vydržel do osmi a pak šel za bábou, vstala jsem a sem jak kdybych pila celej večer...fuj žaludek na vodě, asi mám vředy aj sem měla křeče v žaludku a to dost. Asi z toho jak jim a nejim pořád
27. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj mury, no možné to je že to jsou pohyby, ale že by šlo mimčo tam kam dáš ruku to ti teda nevím. Mě to nedělá
27. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
kelly pohyby jsou to určitě :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.