• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mury no to jsou to je jasný:slight_smile: a jak se při tom cítíš? Je to super, co?
27. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
kely zvláštně :sweat_smile: je to takové fakt zvláštní :grinning: ale krásné samozřejmě zatím jemné prostě kouzelné :dizzy_face:
27. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
mury :grinning: já se těším na to až mě pořádně kopne třeba do žeber :grinning: :grinning: až uvidím se vlnit bříško když se bude hýbat ze strany na strany, to bývá tak asi kdy, nevíš??
27. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
nooo kopi třeba už nebude, moc ti to přeji.
Mě bolí dnes žaludek, začíná pálet žáha..no o ničem, ale za chvilku jdem na zmrzku a na veterány, máme tu velký sraz tak budem fotit trošku
27. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
kely někdo to má už ve 20tt :wink: někdo později ta na to já se vůbec netěším au au :grinning:
Nikol ¨co myslíš, nejsi v tom? :grinning: ten žaludek na vodě a ten duch na testíku.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Kopi, ta večer poreferujeme která měla krušnější den :grinning: Si to dnes vyžerem co :grinning: holt musíme to nějak přežít a zítra zase bude dobře :sweat_smile:
ty hele a jak jsi měla dlouho tu mrchu??? snad jen dva dny ne?! :confused:
jééé já ti ještě neposlala freťáky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale moc se za sebe stydím :grinning: dyš ted toho bylo zase nějak moc :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já bych taky chtěla kotletky!!! :confused: mašoooo!!!! :grinning:

mury to jo musí to bejt nádhera, v létě drandit na motorce :dizzy_face: Takže za rok on, ty a prcek na zádech v batohu ? :grinning: :grinning: :grinning:
no kopání to je paráda, já když sem ho lechtla tak se mi boulelo břicho a bylo poznat kde se vytlačila hlavička a kde nožička, to sme ho pak lechtali :D ale bylo to uz i nepřijemne, to vite kdyz zatlači celou tlapku tak že ji vidite :D no jen me mrzi ze sem si to nenatočila, ale jsem poučená do druhýho těhu co vše natočit a nezapomeenout :D
27. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
ty jo já se motorek tak bojím , uz se mi zabila nej. kamarádka, a dva přizabili a motorky fakt nemusím. Ale líbí se mi to , ale jen tak koukat.

Farmi asi ne, sem neodolala dnes a zkusila jinej test a nic, ale je pravda ten s duchem byl 10MIU a tento 20 a je ješte dost hodně brzo. Ale kdyz jdu na zachod tak jsou tam jakoby takovy srazeniny...tak si řikam jestli to v ajičko ze me proste neodchazi po kouskach i to jak sem 5 dni špinila celkem dost.

No uvidim v ponděli zkusim zase ten 10MIU....jeste jich mam 8 :D
27. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
8 ! to je mazec! :grinning: :grinning: :grinning:
nebudu radit ať netestuješ a ňákej čas počkáš, že za to stojí penízky... páč vím , že to člověku prostě nedá :grinning:

takže hezky testíkuj :wink: ono to ani jinak nejde :grinning: ale ber zatím jen ty citlivější..tamty asi zatím nemaj cenu :wink:

budu držet palce! :slight_smile: To co vidím na tvé fotečce vypadá nadějně.. :wink: :wink:
27. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
nicol jen mamtestem a obden fakt to jinak nemá smysl :sunglasses:
27. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
farmi díííky moc. No jo testovat až v pondělí tím citlivým co mi uz naznačil a pak se uvidí jestli se bude testit dál, nebo nic.

zatim papa pak hodim nejakou fotečku z veteránů
27. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
mury no já to teda ještě tak moc teda necítím:(
27. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
kely dočkej času :wink: :sunglasses:
27. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
mury :grinning: co mě jiného zbývá
27. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak my už vážíme 1580 gramů, jsme otočené hlavičkou dolů. Já jsem přibrala zatím 5,5 kilo. Zatím probíhá vše tak jak má.
Akorát mě predevčírem v noci chytla ukrutná křeč do nohy. Taková strašná bolest. Horší jak porod, fakt. Tak už beru magnezko, a doufám, že to bude ok.
27. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
farmíku večer si povyprávíme :wink: Snad to zvládnem né? :grinning:
Mrchu mám takovu divnou :sweat_smile: První den jsem celkem dost krvácela a od včerejška na vložce nic jen po wc po utření trocha krve :confused: :sweat_smile: Takže jsem jí měla asi 2-3dny :sweat_smile:

Vroninko zdravím tě!!!Ty jo klučík má hezkou váhu :dizzy_face: a 5,5 kila to je paráda né? :astonished:
Magnézko ti na to určitě pomůže,já dřív trpěla taky na křeče a zabralo mi :wink:

Nicollko tak jsem na tebe zvědavá :sweat_smile: :grinning: Doufám že v pondělí zahlásíš // :dizzy_face:

Kelly holčička tě bude ještě kopat do žeber určitě mnohokrát :grinning: Musí to být fakt krásný. :dizzy_face:

Mury a co ten kočárek?Už máš vítěze :grinning:
27. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Farmi vyfot fretule a já ti pošlu mašooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

farmi vím že toho máš moc,takže si počkám a třeba až porodíš tak mi je ukážeš ju? :grinning:
27. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Pěkné poledne přeji, jak se dnes máte?
27. čer 2009 ve 12:19  •  snaží se  • Odpověz
ahoj holky tak sem si dala uzenou klobásku, auta super hlavně kabriolety.
Ted ležím v postýlce, malej usnul, tak mám oddych tak na dvě hodinky tak se prospím, jsem uplně k.o. nemam na nic chut citim se takova přejezena, no nic moc prostě. Tak dobrou a pak zase nakouknu.
27. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky, co novýho? Já teď měla napilno, vůbec jsem se sem nedostala, tak zkusím dočíst, teda jestli jste toho moc nenamluvily :grinning:
27. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
ähoj terci...ja se prospala a je mi porad divne jdu si neco dát na zub. Jak jsi udělala ten ukazatel jak mas v albu...pise ti to 17dc-3dpo.....?
27. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Odbíhala jsem k vaření, ale už jsem tu.

Niccol jééé, tak že by to už bylo "ono"? Moc ti to přeju :wink:
Ten metřík je vygenerovanej na FF, a mění se podle toho jak zadávám teploty a kdy mi určí ovu, pak se začnou počítat DPO...
27. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
aha tak na to nemam buňky :D No kéž by to už bylo ono..ale moc tomu nevěřím, nic mě nebolí, je mi fajn jen dnes je mi nejak divně a grgá se mi, ale taky sem sežrala meloun tak jsem plná vody :D
27. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
no je to v menu Sharing - Tickers, a pak si tam vybereš metřík, zadáš poslední datum ms a pak do alba jenom zkopíruješ to okno s odkazem a je to :slight_smile: Když jsem to zvládla já, tak ty taky :grinning:
27. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
tak sem zkopčila adresu a nic :D ale na fertility to vidim ..
27. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
tak sem si dala hrášek a ted možná puknu :D
pořád se mi vrací ta klobáska...jak je možné že jsem přejezená, když sem skoro vůbec nic nejedla.

Půjdu si zahrát na piano a uklidnit se. Je dusno to je hnus, už by mohlo začít to normální počasí zase. Sluníčko, normální teplo, bazén ulala :D
27. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
jééé tak zahraj, já si s tebou zazpívám :wink:

No zaznamenáváš si BT na fertility, ne? Tak by ses tam měla normálně dostat jako já... nebo jestli mi půjčíš tvoje heslo tak ti to tam našteluju a akorát si to dáš do alba :wink: jak se ti chce :slight_smile:
27. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
no já to na fertility vidím, mam tam metří se želvičkou, napsalo mi to správně dc i dpo ale dala sem to tady do alba a je tam jen adresa ale ten metřik se nenamaloval
27. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
aha, musíš zkopírovat ten odkaz kterej začíná tím a href, pošlu ti IP :wink:
27. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůů mám to děkujiiii :D to sem ale šikulka :wink:
27. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.