• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Aronku info dám do tabulky,díky :wink:
Aronku snad tě ty bradavičky nebudou bolet :pensive: ty to zvládneš!
10. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
co kdyby se to náhodou hodilo :grinning:
10. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
kopi, krásné úlovky :grinning:
10. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
Aronku no kup to :grinning:
10. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Koi: krásné úlovky. Já už chci taky nakupovat. Teď večer na mě nějak padla depka- všechno mě štve- to zařizování ( samé dohadování s manžou) a to čekání a doufání, zda něco bude nebo ne. :frowning2: Ach jo. :frowning2: No snad bude zase lépe.
10. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Tak se zatím holky loučím,musím do toho skočit at je to rychle za mnou.Až mne propustí z nemocnice a budu trochu ok,zase za váma příjdu.
Moc vám děkuji všem za podporu,víte že díky vám všem jsem vydržela už 6 hodin nebrečet.Vím že zase budu a víckrát,ale beru to jako uspěch a děkuju.
Přeji všem úspěšné snažení.
Dobrou noc
10. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Maendy, je to moc smutne.. neda se nic jineho rict,ze je potreba se pres to dostat a divat se dopredu.. :frowning2:
10. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Holky, zrovna pred chvili,kdy jsem jela utahana za cely den z prace,byla jsem stastna,ze si muzu sednout,
me jeden invalidni duchodce doslova vyhodil ze sedadla,kam miril ON a temer me pritom zalehl.. vubec necekal,az si stoupnu.. :angry: Dostala jsem z toho hystericky zachvat a zacala na nej kricet,jestli si nevsiml,ze jsem tehotna a ze mam pravo taky sedet a ze jsem to jeste nevidela,aby nekdo nekoho vyhazoval ze sedadla.. pak se mi z toho chtelo brecet :pensive: Nikdo nic nerekl :frowning2:
10. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky, jak se máte děvčátka.... :slight_smile:
Přidala jsem další fotečky do alba, co jsem dneska pořídila :slight_smile: Mam velkou radost. :slight_smile:
10. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
květinko, co to bylo za magora...měla jsi ho proplesknout. Hlavně, že ti nic neudělal..pitomec.

Dneska jsem byla opět u zubaře. Seděla jsem v křesle hodin u bez umrtvení. Snad už ten zub nebude bolet.

Co Bobinka, nepsala?
10. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Kopi...krásné úlovky :slight_smile: Mam radost, že už taky nakupuješ...
10. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahojky,tak jak se tu máte? Já jsem doma od třech hodin,ale není mi dobře. Stahuje se děloha a prostě psychika do toho.Už nejsem v nemocnici pod práškama a injekcema,takže nervy začínají pracovat.
Jinak musím říct,že 5 dní v bolestech je fakt maso. Sice to samozřejmě nebylo 24hodin v kuse,to fakt by nešlo,ale prostě od pátku do úterý to zkoušeli rozjet. Prý se to ale tak stává,i týden než tělo zareaguje na medikamenty. Jen vím,že v pátek co mi odebrali část plodovky,aby začla děloha pracovat,tak mimi už nežilo,nehýbalo se,takže jsem bulela kvůli tomu,že už nežije,ale pak už jsem to chtěla mít hodně rychle za sebou a povedlo se až v úterý. V půl devátý nasazená kapačka s,jak sestřičky říkali-koňskými dávkami oxytocinu a ještě něčeho,a do hodiny jsem měla po. Samotný ten konec byl hrozně rychlý,ani snad ne minuta. Pak mě svlíkli a odvezli na sál nla dočištění,ale prý vyšlo ze mě vše,tak´že nebylo skoro co čistit,ale pro jistotu to dělaj.
Dnes jsem šla na kontrolní utz,zda je vše venku a zda mě pustí a já jsem otevřela ty papíry a vím kolik vážilo měřilo a co to bylo. Jen Míšovi to nikdy neřeknu,pže prostě nechci,aby věděl,že jsem to zahlídla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Maendy...vítám tě..i když v takové smutné chvilce. Neboj, všechno bude v pořádku a bude lépe. Já vím, hodně to bolí, ale brzy to přejde a budete se pokoušet o nové mimčo.

Pane bože, co se stalo Murynce....??? Nějak nemůžu nic najít. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Teda holky, vy nakupujete jako dive .. taky s sebou ted budu muset pohnout .. kdyz ja porad cekam,zda prezijeme 24 tt.. :slight_smile:
Venus, ta fleecova rychlozavinovacka do autosedacky je prima.. taky si ji planuju poridit :slight_smile:
10. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Markee, mysleli jsem na tebe. Takže už jsi doma...
Takže jsi viděla co to bylo...takže šok. Neboj, brzy bude lépe. Opatruj se...myslíme na tebe.
10. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Kveti, děkuji :slight_smile:
Nakupování je krásná úchylka :slight_smile: :slight_smile: Ty úlovky jsou opravdu radostné. :slight_smile: Takže přeji hezké nakupování.
10. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Markee, :pensive: :pensive:
10. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Květin ko....GRATULUJI ke chlapečkovi :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Markee, jsi moc silna a odvazna.. snaz se vnitrne nic neresit..nejde to.. brec, koukej "doblba", kric na ostatni lidi kolem sebe .. chce to jen SPOUSTU casu .. :cry:
10. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Venus,no viděla,ale ze záznamů v papírech. Prostě jak ti daj do ruky celou složku a jděte na utz,tak to dělaj všechny holky,hrabou se v tom. No a já to tam našla no. Mělo 420g a 27cm.
10. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
hlavne ,abys byla TY vporadku..
10. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jé kveti,ty čekáš klučíka :slight_smile: moc a moc gratuluju. :wink:
10. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Markee...chápu, gtaky bych se určitě podívala...Ani nevíš, jak mě to mrzí :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam opět slzy na krajíčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Drž se, jsi silná holka.Myslím na tebe.
10. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Holky je to nejhorší věc zatím v životě co mě potkala a prostě to nikomu opravdu nikomu nepřeju. Né toho akt(pže tělo zapomíná),ale prostě to psychické vypětí.
10. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
markee............vítám Tě zpátky mezi námi, jsem ráda, že jsi tu. Moc jsme na Tebe všechny myslely a posílaly na dálku spoustu síly..............pěkně odpočívej a dávej na sebe pozor. :slight_smile:
10. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
To chápu...........tady nepomůže žádný utěšování ani slova...........pouze čas..............markee, my jsme tu pro Tebe a kdykoliv se budeš potřebovat vypovídat, tak neváhej! :pensive:
10. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Markee vítám tě mezi námi zpět a jsem ráda,že jsi mezi nás přišla.Myslím si že jsi určitě silná osobnost :pensive: Hlavní že už to máš za sebou a doufám že ti bude brzy lépe :cry: Ted to určitě hodně bolí,ani si to nedovedu představit :pensive: Furt jsem na tebe myslela.
Držím moc palečky aby jsi co nejdřív byla v pořádku jak po zdr stránce tak i psychické.
10. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Venusko Murynka je v nemocnici kvůli těm jejím bolestem do konečníku.je v pořádku a někde jsem na diskuzi četla že jí tvrdne břicho a že zítra je velká vizita,takže bude vědět co a jak.

Jinak jsem taky ráda,že jsem něco pokoupila,ale mám zas pesimistickou náladu :sweat_smile: :unamused: a myslím,že se mimi nedočkám :sweat_smile: aspon né z nynějším přítelem :sweat_smile: :sweat_smile: Nak to na mě zase začína doléhát,porovnávám vás,vaše manžílky jak se k vám chovají atd...No uvidím možná zítra bude líp :sweat_smile:
No bude zítra jsem sama v kanclu :grinning:
10. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
no prostě depka jako sviň :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Farmínko depkařko kde jsi?můžem depčit spolu :grinning:
10. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.