• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
hanana, já myslím, že pokud už ovulka nebyla, tak by mohl zareagovat. Počítá pokles a pak následně 3 dny vzestup. Případně si tam pát těch průměrných teplot před ovu nafixluj :slight_smile:
10. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
jj dekuju moc, snaj jo....
ted se divam na novinky co se tam u vas deje, a videla jsem to jak ukradli te rodine s tou postizenou holcickou auto..... je mi jich lito :unamused:
10. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
jé tak todle je u mne španělská vesnice, to neporadím :zipper_mouth:
10. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
no to vis farmi uz me z toho hrabe, musim se nejak zabavit do ovulky :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
hani je to hrůza, navíc mi přijde jako ještě větší hrůza, že jim ta rodina musí zpátky zaplatit a vrátit 100tis.jako příspěvek na to auto, co dostali :cry: to mi přijde kruté :cry: je to pro ně dvojí trest..bez auta a ještě se zadlužit :confounded:
10. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
ale libi se mi jak to holky meri aspon vi co se deje... tak to zkusim :dizzy_face:
10. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
ja vim farmi... ani jsem se na to video u toho clanku nemohla divat, jak tam ukazujou tu holcicku, chce se mi u toho bulet :confounded: :frowning2:
10. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
hani mně už taky z toho všeho hrabe! :grinning: :grinning:
hele katy když děláš na tý psychině, budu tam mít u tebe protekci :fearful: kdybych se tam náááhodou dostala :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
farmi ja se na psychine budu jedine lecit s tebou, ja delam jen par hodin v supermarketu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: holky psi mi tu podkuřujou pod nos, já se asi pobliju, musím na chvíli končit a vyrazit je ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
hani já bych brala i to, tady je ted o práci nějak strašná bída a já nemám kam nastoupit a už bych tak potřebovala někde ukotvit.
10. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
farmi-no,ne,že by mě to bavilo,ale ty pitomý chechtáky jsou třeba :grinning: A teď jsi psala o fretkách,ty je máš?Já jo,dvě ďáblice,super zvířátka,že?
a jinak u nás v práci se pořád děje něco zajímavýho,někdy je tam živo až moc,ale doufám,že dnes bude klid,bo toho už teď mám plný kecky
10. zář 2009 v 18:02  •  snaží se  • Odpověz
Farmi snad se neco najde....
ja valim varit zatim pa
10. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
katy slyšíš!! :sunglasses: chceme u tebe s Hankou obě protekci až se u tebe v práci octneme!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
farmi-jasně,budu ti tam držet jedno protekční místečko.U nás se ti bude určitě líbit,nic se nemusí a všechno se může :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 18:03  •  snaží se  • Odpověz
katy tam musí bejt i legrace! :grinning:
jinak fretky taky mám, ted dvě :slight_smile: a kopísek je taky chová :wink: jsou to rošťáci, ale zlatí :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
katy a nedávate tam takový ty elektr.šoky, jak ukazujou v televizi :sweat_smile: :sweat_smile: bych se asi trošku bála :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
hele a co chlapi, mají přístup k ženskejm?
10. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Ježíš jde pracuje Katyna?
10. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
kopi tam co se nakonec my dostaneme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
v blázinci!!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahoj,
tak mám po kontrole. Ultrazvuk mi nedělal :angry: . Ještě mi našel nějaké dvě bradavičky, jestli se budou množit, tak mi je seřízne :frowning2: , tak jsem si to představila a moc nadšená nejsem. Mám se taky už objednat na velký ultrazvuk ve 20 tt.
10. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
:grinning: Farmi aháááá chocholoušek :grinning:
10. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
farmi-tam,kde dělám teď se šoky nedávají,je to fajn odd.-většinou.Předtím jsem 10 let pracovala na neklidovém ženském odd a tam to byl vážně mazec.Jestli bude někdy srázek,tak vám musím popovídat.Na všech rodinných srazech se mně pokaždé ptala celá rodina,co se v práci zase stalo veselýho.a o chlapy se taky neboj,mi jsme otevřené odd,takže vycházky ven jsou téměř neomezené :wink:
10. zář 2009 v 18:18  •  snaží se  • Odpověz
kopi, až budeš dělat tabulku, tak mi prosím napiš 1.10. tripple test, 15.10. kontrola
10. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
jééé tak to musíš někdy povykládat, to musí bejt ták zajímávý!!! :grinning: :grinning:
se nedívím, že rodina vyzvídá :grinning: :grinning:
aron, to mne mrzí, že jsi z kontrolky sklamaná :cry: ale zas když nic horšího :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a co to odstanování bradaviček, bolí to?? :confused: pověděl ti o tom něco?? to jako taky tím dusíkem jako normální? nebo se to nějak vyřezává a umrtvuje :confused: :fearful:
10. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
no nic holky,tak já se zas rozloučím a pádím za blázínkama....pordon,za klientkama...tak čauky,ráno jsem tu jako na koni,tak ne,že budete všechny spinkat :grinning: .pa
10. zář 2009 v 18:29  •  snaží se  • Odpověz
farmi, prý to seškrábne :frowning2: , už to slovo je hrozné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
konečně jsem zase dočetla uf :slight_smile:
jé katy, bydlíš kousek od nás :sunglasses:
já jsem byla teď na vyřezávání znamének a skoro to nebolelo :wink:
10. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
au au to slovo je fakt ee :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vůbec v takových citlivých místech to asi nebude nic moc :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
Farmi a Kopi: tedy vy máte těhupříznaky jako blázen. :astonished: :astonished: :astonished: Tak abych já nakonec neostrouhala a vy nehlásili // :wink:

Eli: a co je u vás nového?? Manža už povolil v tom snažení??
10. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
na vyřezávání jsem byla taky, ale seškrabávat a mezi nohama :confounded:
10. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.