Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
10. zář 2009

Aronku info dám do tabulky,díky 😉
Aronku snad tě ty bradavičky nebudou bolet 😔 ty to zvládneš!

kopa
autor
10. zář 2009
kopa
autor
10. zář 2009

co kdyby se to náhodou hodilo 😀

aronek
10. zář 2009

kopi, krásné úlovky 😀

kopa
autor
10. zář 2009

Aronku no kup to 😀

paajaa
10. zář 2009

Koi: krásné úlovky. Já už chci taky nakupovat. Teď večer na mě nějak padla depka- všechno mě štve- to zařizování ( samé dohadování s manžou) a to čekání a doufání, zda něco bude nebo ne. ☹ Ach jo. ☹ No snad bude zase lépe.

maendy
10. zář 2009

Tak se zatím holky loučím,musím do toho skočit at je to rychle za mnou.Až mne propustí z nemocnice a budu trochu ok,zase za váma příjdu.
Moc vám děkuji všem za podporu,víte že díky vám všem jsem vydržela už 6 hodin nebrečet.Vím že zase budu a víckrát,ale beru to jako uspěch a děkuju.
Přeji všem úspěšné snažení.
Dobrou noc

kvetinka7
10. zář 2009

Maendy, je to moc smutne.. neda se nic jineho rict,ze je potreba se pres to dostat a divat se dopredu.. ☹

kvetinka7
10. zář 2009

Holky, zrovna pred chvili,kdy jsem jela utahana za cely den z prace,byla jsem stastna,ze si muzu sednout,
me jeden invalidni duchodce doslova vyhodil ze sedadla,kam miril ON a temer me pritom zalehl.. vubec necekal,az si stoupnu.. 😠 Dostala jsem z toho hystericky zachvat a zacala na nej kricet,jestli si nevsiml,ze jsem tehotna a ze mam pravo taky sedet a ze jsem to jeste nevidela,aby nekdo nekoho vyhazoval ze sedadla.. pak se mi z toho chtelo brecet 😔 Nikdo nic nerekl ☹

venuska
10. zář 2009

Ahojky, jak se máte děvčátka.... 🙂
Přidala jsem další fotečky do alba, co jsem dneska pořídila 🙂 Mam velkou radost. 🙂

venuska
10. zář 2009

květinko, co to bylo za magora...měla jsi ho proplesknout. Hlavně, že ti nic neudělal..pitomec.

Dneska jsem byla opět u zubaře. Seděla jsem v křesle hodin u bez umrtvení. Snad už ten zub nebude bolet.

Co Bobinka, nepsala?

venuska
10. zář 2009

Kopi...krásné úlovky 🙂 Mam radost, že už taky nakupuješ...

markee
10. zář 2009

ahojky,tak jak se tu máte? Já jsem doma od třech hodin,ale není mi dobře. Stahuje se děloha a prostě psychika do toho.Už nejsem v nemocnici pod práškama a injekcema,takže nervy začínají pracovat.
Jinak musím říct,že 5 dní v bolestech je fakt maso. Sice to samozřejmě nebylo 24hodin v kuse,to fakt by nešlo,ale prostě od pátku do úterý to zkoušeli rozjet. Prý se to ale tak stává,i týden než tělo zareaguje na medikamenty. Jen vím,že v pátek co mi odebrali část plodovky,aby začla děloha pracovat,tak mimi už nežilo,nehýbalo se,takže jsem bulela kvůli tomu,že už nežije,ale pak už jsem to chtěla mít hodně rychle za sebou a povedlo se až v úterý. V půl devátý nasazená kapačka s,jak sestřičky říkali-koňskými dávkami oxytocinu a ještě něčeho,a do hodiny jsem měla po. Samotný ten konec byl hrozně rychlý,ani snad ne minuta. Pak mě svlíkli a odvezli na sál nla dočištění,ale prý vyšlo ze mě vše,tak´že nebylo skoro co čistit,ale pro jistotu to dělaj.
Dnes jsem šla na kontrolní utz,zda je vše venku a zda mě pustí a já jsem otevřela ty papíry a vím kolik vážilo měřilo a co to bylo. Jen Míšovi to nikdy neřeknu,pže prostě nechci,aby věděl,že jsem to zahlídla ☹ ☹ ☹

venuska
10. zář 2009

Maendy...vítám tě..i když v takové smutné chvilce. Neboj, všechno bude v pořádku a bude lépe. Já vím, hodně to bolí, ale brzy to přejde a budete se pokoušet o nové mimčo.

Pane bože, co se stalo Murynce....??? Nějak nemůžu nic najít. 😝

kvetinka7
10. zář 2009

Teda holky, vy nakupujete jako dive .. taky s sebou ted budu muset pohnout .. kdyz ja porad cekam,zda prezijeme 24 tt.. 🙂
Venus, ta fleecova rychlozavinovacka do autosedacky je prima.. taky si ji planuju poridit 🙂

venuska
10. zář 2009

Markee, mysleli jsem na tebe. Takže už jsi doma...
Takže jsi viděla co to bylo...takže šok. Neboj, brzy bude lépe. Opatruj se...myslíme na tebe.

venuska
10. zář 2009

Kveti, děkuji 🙂
Nakupování je krásná úchylka 🙂 🙂 Ty úlovky jsou opravdu radostné. 🙂 Takže přeji hezké nakupování.

kvetinka7
10. zář 2009

Markee, 😔 😔

venuska
10. zář 2009

Květin ko....GRATULUJI ke chlapečkovi 🙂 🙂

kvetinka7
10. zář 2009

Markee, jsi moc silna a odvazna.. snaz se vnitrne nic neresit..nejde to.. brec, koukej "doblba", kric na ostatni lidi kolem sebe .. chce to jen SPOUSTU casu .. 😢

markee
10. zář 2009

Venus,no viděla,ale ze záznamů v papírech. Prostě jak ti daj do ruky celou složku a jděte na utz,tak to dělaj všechny holky,hrabou se v tom. No a já to tam našla no. Mělo 420g a 27cm.

kvetinka7
10. zář 2009

hlavne ,abys byla TY vporadku..

markee
10. zář 2009

Jé kveti,ty čekáš klučíka 🙂 moc a moc gratuluju. 😉

venuska
10. zář 2009

Markee...chápu, gtaky bych se určitě podívala...Ani nevíš, jak mě to mrzí 😝 mam opět slzy na krajíčku 😝 Drž se, jsi silná holka.Myslím na tebe.

markee
10. zář 2009

Holky je to nejhorší věc zatím v životě co mě potkala a prostě to nikomu opravdu nikomu nepřeju. Né toho akt(pže tělo zapomíná),ale prostě to psychické vypětí.

kerrie
10. zář 2009

markee............vítám Tě zpátky mezi námi, jsem ráda, že jsi tu. Moc jsme na Tebe všechny myslely a posílaly na dálku spoustu síly..............pěkně odpočívej a dávej na sebe pozor. 🙂

kerrie
10. zář 2009

To chápu...........tady nepomůže žádný utěšování ani slova...........pouze čas..............markee, my jsme tu pro Tebe a kdykoliv se budeš potřebovat vypovídat, tak neváhej! 😔

kopa
autor
10. zář 2009

Ahoj holky 🙂

Markee vítám tě mezi námi zpět a jsem ráda,že jsi mezi nás přišla.Myslím si že jsi určitě silná osobnost 😔 Hlavní že už to máš za sebou a doufám že ti bude brzy lépe 😢 Ted to určitě hodně bolí,ani si to nedovedu představit 😔 Furt jsem na tebe myslela.
Držím moc palečky aby jsi co nejdřív byla v pořádku jak po zdr stránce tak i psychické.

kopa
autor
10. zář 2009

Venusko Murynka je v nemocnici kvůli těm jejím bolestem do konečníku.je v pořádku a někde jsem na diskuzi četla že jí tvrdne břicho a že zítra je velká vizita,takže bude vědět co a jak.

Jinak jsem taky ráda,že jsem něco pokoupila,ale mám zas pesimistickou náladu 😅 😒 a myslím,že se mimi nedočkám 😅 aspon né z nynějším přítelem 😅 😅 Nak to na mě zase začína doléhát,porovnávám vás,vaše manžílky jak se k vám chovají atd...No uvidím možná zítra bude líp 😅
No bude zítra jsem sama v kanclu 😀

kopa
autor
10. zář 2009

no prostě depka jako sviň 😅 😅 😅
Farmínko depkařko kde jsi?můžem depčit spolu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru