• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj holky :wink: Zdravím po dlouhé době. Jsem ostuda, já vím, ale neměli jsme dva týdny PC a pak jsem donutila manžela vymalovat celý byt :grinning: Byla to fuška, ale mám to tu čisté a pěkné apřipravené na miminko. Jinak výbavu mám už komplet i s kočárkem a chybí už akorát plenky a kosmetika. Zítra jdu na kontrolu a stále hrozí, že si mě tam už nechají kvůli tomu čípku a tvrdnutí bříška. :unamused: Tak mám vše připraveno kdyby náhodou. Ale doufám, že si to Mikulášek rozmyslí a ještě tam nějaký týden zůstane. Jsme koncem pánevním tak to tak nenaléhá na spodek. Jáale doufám, že se pacholek ještě otočí :wink: Ve středu jedu na Karlák na hematologii domluvit se ohledně porodu tak pak dám vědět :wink: CS mám už na 4 tak možná tam jedu naposled :unamused:
14. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
MURY jsem ráda že jsi v pořádku. Ty dětičky nám dávají zabrat a to jsou ještě v bříšku. Počkej až se narodí. To bude teprve mazec. :grinning:
14. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Martinko, moc držím pěstičky, aby vše šlo, tak jak má! Mikuláškovi musíš domluvit, ať se kouká otočit! Tak hodně štěstíčka!
14. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
MARKEE je mi to moc líto, ani nevím čím tě uchlácholit. Asi ani není čím viď :pensive: Drž se holka.
14. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
VRONINCE a BOBINCE velká gratulace k miminkům :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Tak jsem si uvařila kontryhel a udělala mladý ječmen,když už ho doma mám a slupla 2 tbl chlorely,to je taky dobrá věc.Pomáhá to tělu a dává moc vitámínů a vyplavuje pryč ten binec.A asi budu papat wobenzym.Zůstalo ho tu dost v krabičce když byl manžel v zimě na operaci s ledvinou.Začnu pro to moje tělíčko něco dělat.
14. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Maendy,já o wobenzymu přemýšlela,ale když jsem viděla ty ceny,tak jsem se zhrozila.
Ta Chlorela je přímo na co?
14. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Murynko:Já měla miminko po IUI tak nám doporučili pak PN a přísný klid,já poslechla na slovo a podívej.
Já se jen bojím,že budu zase dlouho čekat. roky teda nevydržím.řekli jsme si s manželem,že když to nebude do vánoc tak pojedeme zase v lednu do CAR.
Pracuju hodně v infekci,na urol amb,sámá moč.Ale práce mě baví moc.Ale neohrozím mimiska,takže příště zase PN.
Můj šéf to tak taky chce.Říkal že by si to neodpustil.
Třeba to ted vyjde i bez pomoci injekcí a zásahů v CAR.
14. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
maendy, vidíš to, to je správný přístup. Holky, já si připadala jak maniak, když jsem šla v pátek do lékárny a kupovala jsem kontryhel, listovku, těhotenskej test a ovulační test. Baba si o mě musela myslet, že jsem šílená těhusnažilka :grinning:
14. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Handm beru to dobře :wink: já jsem hlavně štastná,že se mi podařilo přítele zlomit ke snažení :grinning: po roce čekání :rolling_eyes: Takže jsem ted naprosto spokojená a nak neřeším kdy se povede...samožźřejmě když se povede do vánoc budu ráda :wink:
14. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Markee koukni na http://www.zelene-potraviny.cz/
Je tam strašně moooc vitamínů,udajně některé díky němu otěhotněli a dětem se říká zelené miminka :grinning:
Já ho pila dřív a ted jsem na něj zapoměla,tak ho piju zase.Ta krabička vydrží dlouho,mívají to i ve zdravíčku,jako obchodech.
Já vím ten W je drahej,ale leží mi doma ladem,tak ho asi zblajznu.
14. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Proč po roce Kop?Jestli sem můžu zeptat?
14. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
maendy aha to mi nedošlo :sweat_smile: to je jasný já jsme od začátku tohoto těhu také na PN :wink:

martinko vítej mezi námi :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: určitě vydržíte ještě déle CS4 nemusí nic znamenat a ješět můžeš přenášet :grinning: :grinning:
jo jo dávají nám zabrat co člověk od začátku zažil strachu :frowning2: a pořád to nekončí....
14. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
lenička je holka statečná a nepoddává se tomu a tak to má být :wink: také jsme byla jako ona bud to vyjde nebo ne nechce se na to moc upínat....Leni co jsme ti říkala než porodím budeš těhulka :dizzy_face: stále tomu věřím ještě na to máte 11 tt :sweat_smile:
14. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Meandy já jsem po revizi brala 5 měsíců antikoncepci(na srovnání hormonů..)pak jsem jí vysadila.No a u nás je to takové komické :sweat_smile: Přítel je bez práce :unamused: tak se to odkládalo kvůli tomu,ted zas nakou dobu nechtěl dítě a ted se umoudřil :slight_smile:
14. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Markét ahojky :dizzy_face:
no přítel měl ted nakou depku o víkendu :sweat_smile: tak si asi vše uvědomil,doufám :grinning: Zatím stříká kam má :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale musel vysadit ty prášky na srdce :confounded: tak snad se mu to nezhorší a bude to mít i v pořádku.On se po těch práškách strašně potil, :sweat_smile: ale nesmějte se prosím :sweat_smile: oni mu ty prášky působily na .... :sweat_smile: vůbec nechtěl ted stát :sweat_smile: Až ted o víkendu vysadil,tak to se jelo :sweat_smile:
14. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
leni proč bych se smála :sweat_smile: jsem zdr.sestra a vím co takové léky dokáží :pensive: :pensive: na něco jsou dobré a na něco ne....
tak hlavně aby se mu nezhoršilo to srdíčko a aby jsi ho mo neudřela :grinning: :grinning: a nesedřela :grinning: :grinning: a neodrovnala :grinning: :grinning:
no u nás ted sex vážně zase nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: už jsme z toho docela na prášky :sweat_smile: ale manžel je zlatíčko :dizzy_face:
14. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Murinko koukala jsem na fotky a máš moc hezké a malé bříško :wink: Já přibrala 6 kg takže mám 58 kg, ale pupík mám tedy o dooost větší :grinning: V pase mám už 98 cm :wink:
14. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Kop co má přítel se srdcem?To chápu,když je finance v riti.Přece chceme dát mimču to nejlepší.
Jen at se snaží chlapec :wink:
14. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
marti děkuju no jo jsme topka :grinning: :grinning: :grinning: moje váha je ted 52 kg :grinning: :grinning: a v pase mám kolem 90 cm :wink: a začínala jsme na 60 :confused: :sweat_smile: to jsi také nepřibrala moc :confused: koukejte baštit :sunglasses:
já se ted nevejdu opravdu do žádných kalhot :frowning2: za chvíli ani do tich těhu :frowning2: včéra jsme zdědila džíny po švagrové ale je to tak na 14 dní pak ej zase nezapnu :frowning2: :frowning2: včem budu chodit :confused: :confused:
14. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Markét já jsem to právě nezpozorovala :sweat_smile: až když přítel vysadil ty prášky a pak si po dvou dnech vzal,tak to zase nešlo.V příbalovém letáku je to i napsaný.Nejdřív jsem si myslela,jestli jsem ho tak nesedřela když sexíme někdy 5 denně atak.. :grinning:
Normálně si ted sexíku užívám na nic nemyslím a přítele neotravuji že chci mimi a máme pohodičku :dizzy_face:
Tak snad se nepohádáme
:sweat_smile: :grinning: a snaží nám bvydrží co nejdéle.No snad to ještě stihnu když mám na to 11tt :grinning:
14. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
já si chci také užívat :frowning2: ty joo do ničeho se nevejdu :frowning2: sexit nemůžu :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: to je pech :sweat_smile: :sweat_smile:
14. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Maendy má hypertenzi 1stupně a na srdce bral prášky Lokren,jen po půlkách,ty tlumí tlukot srdce(strašně mu tlučelo) a bral je rok a ted v poslední době se projevilo toto.
14. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Tak já do teď chodila v normálním olečení. Všechny kalhoty i kraťasy jsem měla do boku, takže to šlo :wink: Teď mi kamarádka půjčila na podzim těhotenské manšestráky. Jsem hrozně nervozní z toho vaku přes břicho a stejně mi pořád klouže dolů pod břicho. Pak mám jeden volný svetr a zimní vestu z kenvela. V tom to doklepu a nic už nekupuju. :slight_smile:
14. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
marti to se máš :slight_smile:
já včéra vytahala starší svetry atd takže doma jsem jak strašidlo ale nevadí :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Holky oblečení neřešte,jste těhulky a to je hlavní :wink:
já jsem ted o víkendu zkoušela zimní kabát a je mi celkem těsný :angry: takže popošiji knoflíky a od pátku nežeru sladky!!!!
14. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
myslím od minulého pátku :wink: a už mám kilčo dole :wink:
14. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Krásné ráno všem :slight_smile:

Hlásím se po víkendu na horách. A vítám u nás další smutné dušičky. :pensive: Je dobře, že jste nás tu našly, hned je člověku líp, když se vypovídá.
14. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
leni to je fajn ale venku zima a já fakt nemám v čem chodit :frowning2: :sweat_smile: když něco koupím je to na chvíli ted bříško poroste rychleji...... :unamused:
14. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Mury, to je dobře, že už Tě tu máme zpátky a že se cítíš líp. Všichni jsme se o Tebe bály. :slight_smile:
14. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.