Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
14. zář 2009

ker já vím jste hodné 😵 😵 😵 😵

v nemocnici jsem měla tu košili kterou jsem plánovala na porod a je mi malá 😀 😀 😀

murynka
14. zář 2009

a to byla o 2 čísla větší 😕 😅 😅

aja.83
14. zář 2009

Kopi, to gratuluju ke kilču dole. Já bych si taky měla naordinovat nějakej zákaz sladkýho nebo prostě tolik nežrat. Včera večer jsem se pozorovala, že mám břicho pomalu těhotenské 😀 !Kéž by už bylo těhotenské, to by mi tolik nevadilo 🙂 !

maendy
14. zář 2009

Kop,takovej blbej dotaz,ví o tom doktor že to vysadil?
Ono je víc léků na hypertenzi,pracovala jsem 6 let na interne.Pokud mu to dělalo problém,jdou v klidu najít jiné,vhodné. 😉

kelly1983
14. zář 2009

Dobré ránko

markee
14. zář 2009

Holky to je strašné,než to uteče do 21.října tak mi asi hrábne ☹ Chci se doktorky zeptat na tolik věcí a chci tolik odpovědí,že se asi z toho zblázníme obě.

kerrie
14. zář 2009

Mury, já tudle potkala taky takovou šikovnou košili do porodky........celá na knoflíčky..........no tak jsem vzala tu největší velikost 😀 To mi pak snad proboha musí být............do toho by se snad nasoukala i moje stokilová babička 😀 😀 😀

kopa
autor
14. zář 2009

Maendy,já jsem mu říkala,že si má poradit s lékařem.Ale vysadil bez svolení.
😅

murynka
14. zář 2009

ker 😀 😀 😀 já místo S vzala XL a stejně prd 😅 😅 a jak jinak je??

kerrie
14. zář 2009

Mury...........cítím se teď fajn................až na ty ruce.........pořád natékají a brní, ale pro mimi to vydržím 🙂 Jinak prcek už se krásně hýbe, tak o něm konečně vím a jsem taková klidnější. 😉

katyna6
14. zář 2009

kopa-já si taky myslím,že by to měl dr.aspoň oznámit,se srdíčkem to žádná legrace není.

murynka,kerrie-já vám holky tak závidím tyhle těhulkovský starosti 😵 ,kéž bych už tohle řešila taky....,ale i to jednou příjde a brzo!doufám 🙂

farmarska
14. zář 2009

ahoj holky, jen hlásím, že od rána jsem v jednom kole, zvířectvo, domácnost a ted jdu udělat snad už posllední zástřih naší zahradě, takže nakouknu až kolem poledne, až mi dojdou síly 😀
tímto se ale hlásím a pro všechny co by chtěly remcat, mám omluveno! 😀 😀 😀 😀

pájí no to je teda zrada 😠 a tak jsem na tebe ráno myslela, celý dojení 😕 zkoušela jsem se přenést i telepaticky, ale nejsem asi ten správnej zdroj 😀 kočko, tak zase asi všechny příští měsíc 😖 bo já dnes od rána nijak žádné těhu příznaky nepozoruju, takže asi taky prd, tamto byla opravdu jen ta střevní chřipka 😢 ach jo a tak hezky mne navnadila 🙄 no jestli to do pátku nedostanu, tak zkusím v pátek testnout, ale natuty bude zase sněžka 😒
tak ahhhoj holky! 😉
a ty se nikol brzy uzdrav!!! 😉 😉

murynka
14. zář 2009

ker ted nevím jestli jsme blbá vy víte co čekáte?? 😕 😕 mám v tom bordel promin ☹
no mě trápí zase to tvrdnutí no každá máme něco ☹
to je dobře že se hýbe 😵 😵 naše moc nekope jen se převaluje včéra manžel dal ruku na břicho tak se mu krásně převalovala byl z toho celý na měkko 😅

katy neboj budeš za chvíli 😉 😉 chce to fakt čas také jsme čekali.....

kopa
autor
14. zář 2009

Zkusím to přítelovi vysvětlit aby to doktorce řekl 🙂

katyna6
14. zář 2009

murynka-jojo,já vím,ale mně nejvíc štve to,že i kdybych chtěla,ještě pořád pro to nic dělat nemůžu a musím čekat aspoň na tu první porevizní mrchu 😠 ,kruci!MI to připadá,že se to děsně vleče ☹

murynka
14. zář 2009

katy to chápu 😔 také jsme čekala ale déle já jsem se po I.MS bála...a to jsme ještě měla cykly 40 dní takže to čekání bylo o to horší 😔 ....ted se to vleče ale pak to uteče!!!!!

ee.liska
14. zář 2009

ahojky, jsem zpět z víkendu na rybách tak jdu dočítat, co nového 😉

sarlotta
14. zář 2009

Ahojík holčinky🙂

Vy jste teda kecalky.
Maendy odkud jsi ? jestli to není tajné🙂 kdyžtak písni IP 😉

katyna6
14. zář 2009

sarlotta-jé,koukám,aspoň ty bydlíš "za humny".Zdálo se mi,že všechny holky tu jsou z opačnýho konce republiky 😉

maendy
14. zář 2009

Kop to at radši udělá,měla bych o něj strach.At jířekne i o tom že mu to nejde a o tom pocení,at mu dá něco vhodného,je to sakra mladej chlap,celej život před sebou. 🙂

maendy
14. zář 2009

Teda holky ted jsem si mákla,až jsem se zapotila.Vyřídila jsem tolik telefonátů,No fuj.
Takže jelikož jdeme kastrovat naší chlupatou berušku,má problémové hárání.Tak budu mít středu ubulenou kvůli ní.
Ale musí to být.Tak jsem jí musela přeobjednat holiče až na konec října.Ta bude zarostlá a jeje.
Pak jsem se musela přeobjednat u zubaře,protože když mě objednala byla jsem ještě .... a bylo mi to jedno,ale jelikož to budu už v práci,tak jdu příští středu hned ráno,to se sním domluvím zrovna na ty prokletý 8.Bolí jak hrom,brrrr.
A nakonec to nejduležitější 😀 Tramtadadaaa
Na 9.10. Jsme objednaní na genetiku do Zlína.Byla tam moc hodná ochotná sestřička.
Já říkám na Zlín nedám dopustit. 😉

markee
14. zář 2009

Maendy,téda,to jdete brzo na tu genetiku. Určo budete v pořádku,ale je dobré si tam dojít.

sarlotta
14. zář 2009

Maendy🙂 nás ve Zlíně objednali taky hodně rychle, jsou tam fajn doktoři... teď ještě ať Vám genetika vyjde v pořádku 🙂

Katyna🙂 no jo, dá se to tak říct 🙂 ,, ale je nás tu víc z Jižní Moravy. S Eliskou chodíme na kafčo 😎

maendy
14. zář 2009

Já to nevydržela,musela jsem začít něco dělat.A to mi první sestřička řekla at přijedem příští pondělí.To me vyrazilo dech.Tak jsem jí řekla že to tak nespěchá že stačí až toho 9 října.
A to jsem jí řekla že jsem ted po potratu.Pak budeme čekat ještě 6 týdnů na výsledky.Prý to pošlou poštou,psali mi to holky co tam byly.
On to chce gyn proto že nám to ty 3 roky nešlo a že ted to bylo pod lékama a stejně umřelo.
au au ted me zabolelo břicho.

sarlotta
14. zář 2009

ee.lis jak se máš ? co nového, máš nějaké léčy na tu štítku, nebo to nebude potřeba ?

maendy
14. zář 2009

jé tak to my tudy vždycky jedem,u vás je ale hezčí krajina a to je kousek.Nemyslíš?

ee.liska
14. zář 2009

tak ještě 10 stránek 😎
no já jsem pro maendy i katyna jsou někde od nás 😀
jinak šarlot, co příští týden? tento se chystáme na tu svatbu, tak toho mám doma moc. a co Kryštůfek?
jdu zase dočítat

maendy
14. zář 2009

Lákala nás tam ta voda 😀 Nemáte tam chatu? 😀 😀

sarlotta
14. zář 2009

Maendy? to mluvíš se mnou ? 😀
Jestli myslíš štěrková jezera v Nové vsi🙂 tak tam chatu bohužel nemáme... ale chodíme se tam koupat.

sarlotta
14. zář 2009

Ee.lis kdykoliv, jak se Ti to bude hodit tak napiš, ju.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru