Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martina76
14. zář 2009

Ahoj holky 😉 Zdravím po dlouhé době. Jsem ostuda, já vím, ale neměli jsme dva týdny PC a pak jsem donutila manžela vymalovat celý byt 😀 Byla to fuška, ale mám to tu čisté a pěkné apřipravené na miminko. Jinak výbavu mám už komplet i s kočárkem a chybí už akorát plenky a kosmetika. Zítra jdu na kontrolu a stále hrozí, že si mě tam už nechají kvůli tomu čípku a tvrdnutí bříška. 😒 Tak mám vše připraveno kdyby náhodou. Ale doufám, že si to Mikulášek rozmyslí a ještě tam nějaký týden zůstane. Jsme koncem pánevním tak to tak nenaléhá na spodek. Jáale doufám, že se pacholek ještě otočí 😉 Ve středu jedu na Karlák na hematologii domluvit se ohledně porodu tak pak dám vědět 😉 CS mám už na 4 tak možná tam jedu naposled 😒

martina76
14. zář 2009

MURY jsem ráda že jsi v pořádku. Ty dětičky nám dávají zabrat a to jsou ještě v bříšku. Počkej až se narodí. To bude teprve mazec. 😀

aja.83
14. zář 2009

Martinko, moc držím pěstičky, aby vše šlo, tak jak má! Mikuláškovi musíš domluvit, ať se kouká otočit! Tak hodně štěstíčka!

martina76
14. zář 2009

MARKEE je mi to moc líto, ani nevím čím tě uchlácholit. Asi ani není čím viď 😔 Drž se holka.

martina76
14. zář 2009

VRONINCE a BOBINCE velká gratulace k miminkům 😀 😀 😀

maendy
14. zář 2009

Tak jsem si uvařila kontryhel a udělala mladý ječmen,když už ho doma mám a slupla 2 tbl chlorely,to je taky dobrá věc.Pomáhá to tělu a dává moc vitámínů a vyplavuje pryč ten binec.A asi budu papat wobenzym.Zůstalo ho tu dost v krabičce když byl manžel v zimě na operaci s ledvinou.Začnu pro to moje tělíčko něco dělat.

markee
14. zář 2009

Maendy,já o wobenzymu přemýšlela,ale když jsem viděla ty ceny,tak jsem se zhrozila.
Ta Chlorela je přímo na co?

maendy
14. zář 2009

Murynko:Já měla miminko po IUI tak nám doporučili pak PN a přísný klid,já poslechla na slovo a podívej.
Já se jen bojím,že budu zase dlouho čekat. roky teda nevydržím.řekli jsme si s manželem,že když to nebude do vánoc tak pojedeme zase v lednu do CAR.
Pracuju hodně v infekci,na urol amb,sámá moč.Ale práce mě baví moc.Ale neohrozím mimiska,takže příště zase PN.
Můj šéf to tak taky chce.Říkal že by si to neodpustil.
Třeba to ted vyjde i bez pomoci injekcí a zásahů v CAR.

aja.83
14. zář 2009

maendy, vidíš to, to je správný přístup. Holky, já si připadala jak maniak, když jsem šla v pátek do lékárny a kupovala jsem kontryhel, listovku, těhotenskej test a ovulační test. Baba si o mě musela myslet, že jsem šílená těhusnažilka 😀

kopa
autor
14. zář 2009

Handm beru to dobře 😉 já jsem hlavně štastná,že se mi podařilo přítele zlomit ke snažení 😀 po roce čekání 🙄 Takže jsem ted naprosto spokojená a nak neřeším kdy se povede...samožźřejmě když se povede do vánoc budu ráda 😉

maendy
14. zář 2009

Markee koukni na http://www.zelene-potraviny.cz/
Je tam strašně moooc vitamínů,udajně některé díky němu otěhotněli a dětem se říká zelené miminka 😀
Já ho pila dřív a ted jsem na něj zapoměla,tak ho piju zase.Ta krabička vydrží dlouho,mívají to i ve zdravíčku,jako obchodech.
Já vím ten W je drahej,ale leží mi doma ladem,tak ho asi zblajznu.

maendy
14. zář 2009

Proč po roce Kop?Jestli sem můžu zeptat?

murynka
14. zář 2009

maendy aha to mi nedošlo 😅 to je jasný já jsme od začátku tohoto těhu také na PN 😉

martinko vítej mezi námi 🙂 😵 😵 určitě vydržíte ještě déle CS4 nemusí nic znamenat a ješět můžeš přenášet 😀 😀
jo jo dávají nám zabrat co člověk od začátku zažil strachu ☹ a pořád to nekončí....

murynka
14. zář 2009

lenička je holka statečná a nepoddává se tomu a tak to má být 😉 také jsme byla jako ona bud to vyjde nebo ne nechce se na to moc upínat....Leni co jsme ti říkala než porodím budeš těhulka 😵 stále tomu věřím ještě na to máte 11 tt 😅

kopa
autor
14. zář 2009

Meandy já jsem po revizi brala 5 měsíců antikoncepci(na srovnání hormonů..)pak jsem jí vysadila.No a u nás je to takové komické 😅 Přítel je bez práce 😒 tak se to odkládalo kvůli tomu,ted zas nakou dobu nechtěl dítě a ted se umoudřil 🙂

kopa
autor
14. zář 2009

Markét ahojky 😵
no přítel měl ted nakou depku o víkendu 😅 tak si asi vše uvědomil,doufám 😀 Zatím stříká kam má 😀 😝
Ale musel vysadit ty prášky na srdce 😖 tak snad se mu to nezhorší a bude to mít i v pořádku.On se po těch práškách strašně potil, 😅 ale nesmějte se prosím 😅 oni mu ty prášky působily na .... 😅 vůbec nechtěl ted stát 😅 Až ted o víkendu vysadil,tak to se jelo 😅

murynka
14. zář 2009

leni proč bych se smála 😅 jsem zdr.sestra a vím co takové léky dokáží 😔 😔 na něco jsou dobré a na něco ne....
tak hlavně aby se mu nezhoršilo to srdíčko a aby jsi ho mo neudřela 😀 😀 a nesedřela 😀 😀 a neodrovnala 😀 😀
no u nás ted sex vážně zase nehrozí 😝 ☹ už jsme z toho docela na prášky 😅 ale manžel je zlatíčko 😵

martina76
14. zář 2009

Murinko koukala jsem na fotky a máš moc hezké a malé bříško 😉 Já přibrala 6 kg takže mám 58 kg, ale pupík mám tedy o dooost větší 😀 V pase mám už 98 cm 😉

maendy
14. zář 2009

Kop co má přítel se srdcem?To chápu,když je finance v riti.Přece chceme dát mimču to nejlepší.
Jen at se snaží chlapec 😉

murynka
14. zář 2009

marti děkuju no jo jsme topka 😀 😀 😀 moje váha je ted 52 kg 😀 😀 a v pase mám kolem 90 cm 😉 a začínala jsme na 60 😕 😅 to jsi také nepřibrala moc 😕 koukejte baštit 😎
já se ted nevejdu opravdu do žádných kalhot ☹ za chvíli ani do tich těhu ☹ včéra jsme zdědila džíny po švagrové ale je to tak na 14 dní pak ej zase nezapnu ☹ ☹ včem budu chodit 😕 😕

kopa
autor
14. zář 2009

Markét já jsem to právě nezpozorovala 😅 až když přítel vysadil ty prášky a pak si po dvou dnech vzal,tak to zase nešlo.V příbalovém letáku je to i napsaný.Nejdřív jsem si myslela,jestli jsem ho tak nesedřela když sexíme někdy 5 denně atak.. 😀
Normálně si ted sexíku užívám na nic nemyslím a přítele neotravuji že chci mimi a máme pohodičku 😵
Tak snad se nepohádáme
😅 😀 a snaží nám bvydrží co nejdéle.No snad to ještě stihnu když mám na to 11tt 😀

murynka
14. zář 2009

já si chci také užívat ☹ ty joo do ničeho se nevejdu ☹ sexit nemůžu ☹ ☹ 😀 😀 😀 to je pech 😅 😅

kopa
autor
14. zář 2009

Maendy má hypertenzi 1stupně a na srdce bral prášky Lokren,jen po půlkách,ty tlumí tlukot srdce(strašně mu tlučelo) a bral je rok a ted v poslední době se projevilo toto.

martina76
14. zář 2009

Tak já do teď chodila v normálním olečení. Všechny kalhoty i kraťasy jsem měla do boku, takže to šlo 😉 Teď mi kamarádka půjčila na podzim těhotenské manšestráky. Jsem hrozně nervozní z toho vaku přes břicho a stejně mi pořád klouže dolů pod břicho. Pak mám jeden volný svetr a zimní vestu z kenvela. V tom to doklepu a nic už nekupuju. 🙂

murynka
14. zář 2009

marti to se máš 🙂
já včéra vytahala starší svetry atd takže doma jsem jak strašidlo ale nevadí 😀 😀 😀

kopa
autor
14. zář 2009

Holky oblečení neřešte,jste těhulky a to je hlavní 😉
já jsem ted o víkendu zkoušela zimní kabát a je mi celkem těsný 😠 takže popošiji knoflíky a od pátku nežeru sladky!!!!

kopa
autor
14. zář 2009

myslím od minulého pátku 😉 a už mám kilčo dole 😉

kerrie
14. zář 2009

Krásné ráno všem 🙂

Hlásím se po víkendu na horách. A vítám u nás další smutné dušičky. 😔 Je dobře, že jste nás tu našly, hned je člověku líp, když se vypovídá.

murynka
14. zář 2009

leni to je fajn ale venku zima a já fakt nemám v čem chodit ☹ 😅 když něco koupím je to na chvíli ted bříško poroste rychleji...... 😒

kerrie
14. zář 2009

Mury, to je dobře, že už Tě tu máme zpátky a že se cítíš líp. Všichni jsme se o Tebe bály. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru