• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
aja jojo 4 m.od zamlklého jsme znovu otěhotněla....

paji 2 roky gratuluji to je krásnééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Paaji gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: krásné výročí :dizzy_face:

Pořád myslím na Bobinku a Vojtíška :dizzy_face: :dizzy_face: Jaks e o něj Bobinka stará a jak jsou štastný :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
hezké ráááno :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:46  •  snaží se  • Odpověz
ahoj kočky, tak už mne tu zase máte :wink:
15. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
ahoj Farmi a Katyno :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky,tak dneska jsem i pospala trošku déle a je mi líp.
Představte si,že jsem sebe a manžu vzbudila ze spaní ve 4 ráno,smála jsem se na celé kolo,asi me ve snu neco pekelně pobavilo a od té doby je mi líp.Vím že to byl nějaký zážitek s mojím tátou,on je strašný vtipálek. :grinning:

Jinak máme další společné věci holky,já byla na jaře s manželem 5 let a teď v září oslavíme 3 leté výročí co jsme manželé.Doufám že to nepokazím bulením.Je to 30. a oslavíme to tedy příští víkend.
Nechci nám to pokazit.

Jinak všem přeji krásný den,tak tady na Hodonínsku svítí sluníčko a je tu 24° :wink:
15. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj Maendy, to jsme na tom podobně s těmi výročími. Neboj, nepokazíš to, manža určitě chápe, že prožíváš špatné období, vždyť to byl nepříjemný zážitek. Chlapi to berou sportovněji, ale určitě ti pomáhá a chápe tě. Za chvíli přijde miminko, to zase váš vztah utuží.
Jo a sluníčko nám sem můžeš poslat, my tu máme škaredě, takovej divnej nečas :confounded: !
15. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Hodonínsko, pošli sem taky trošku tepla :wink: tady pod mrakem, smutný počasí a zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu ještě nakrmit psy a pak vás dočíst :wink:
jinak už vím, že do pátku nevydržím a zkusím testnout už zítra :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a jestli tam nic nebude, tak mě jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
15. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
mendy je dobře, že ti je lépe! :dizzy_face:
15. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
hele ajo ty jsi mne předběhla s tím sluníčkem :confused: :grinning: tak budiž, nejdřív k vám, ale pak hned k nám :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Farmi, to je fajn, že budeš testit už zítra! Se asi nedočkám! Přeju ti // fakt moc!!!
15. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Dobré dopoledne,
Maendy,ty budeš do té doby určo v pohodě.
My měli s manželem výročí v pátek 4.9.-11 let spolu,ale to prostě jsme fakt neslavili. Byla jsem druhý den v nemocnici a prostě to fakt ne no. Přitom jsem si dělala plány,jak genetika dopadne dobře a my půjdeme na véču a oslavíme výročí i tu genetiku. Život,to ovšem vymyslel jinak. :frowning2:
Pro mě dnešní den je hnusný-zatím. Protože prostě je to týden :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Teď jsem čekala v předsálí operačního sálu,než přijdu na řadu. nahá pod peřinou. No,jdu.Ať vám to tu zas nekazím.
15. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
farmi: zkus ještě vydržet na ten test.

Jé koukám, že tady se vdávalo hodněv září. :dizzy_face: :dizzy_face: takže všem gratuluji k výročí a hezky to oslavte. Za pár let už si manžílkové ani nevzpomenou :grinning: :grinning: :grinning:

Hlásím, že v Praze je kosa a mlha. No hnus. Nejraději bych byla doma a v pelechu.
15. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Markee, nesmutni a nikam nechoď! Je to špatný pomyšlení, co bylo před týdnem, ale dívej se dopředu. Je to za Tebou a za chvíli už budeš zase čekat na pozitivní testík!
Gratuluju k výročí 11let, to už je panečku doba! Snad s manžílkem taky tak dlouho vydržíme a ještě dýl!
15. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
No,my se brali před rokem a kousek(červen 2008),ale spolu jsme už táááák dlouho :wink:
Tady je taky divné počasí.
15. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
A to jsem včera ani tolik nebulela,prostě to nějak bylo dobrý. Ale dnes jsem vstala a byla tam ta myšlenka-je úterý a v úterý to bylo,teď mi dali kapačku a začlo to bolet jak blázen a do hodiny bylo po. Prostě otrávenej mozek. Ježíši,já se chci z toho dostat,ale nejde to.
15. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Markee vůbec nic nekazíš,mám kamarádku která přišla o holčičku v 6 měsíci,muselo se to ukončit,zjistili takové postižení,která nebyla slučitelná s životem.bylo to před létem a dává se do kupy ještě teď.
To že mám dnes ráno kdy nebrečím,mě samotnou překvapilo.

Život je krutý a my si na něm musíme hledat kousíčka pozitiva.Ta kamarádka nemá partnera o kterého se opřít,po tom co se jim to stalo jde jejich vztah do háje.Tehdy mi napsala,máš manžela který ti pomůže,a měla pravdu.

Markee chápu tě,zvládneš to,prostě to chce jen čas a to že bys sem za náma nechodila ,,otravovat,,,to at te ani nenapadne.
15. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
No já nevím jak na tom budu zítra,ještě že manžel příjde v poledne.zítra to bude týden co nám to na uzv řekli.

Markee ted týden,za chvílku měsíc,sama si to říkám,jen at ten čas utíká a léčí naše dušička a tady roste jedna // za druhou// :wink:
15. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Markee: kočko zažeň ti smutné vzpomínky. Určitě to nejde se z toho dostat za chvilku, takže tě chápeme a jsme tu pro tebe. Žádné odcházení nic takového.

Holky myslím, že bez partnera, který bude stát při nás se z toho jen tak dostat nejde. Takže si musíme ty naše chlapy pěkně opatrovat. :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Tak já se zatím loučím,jdu k lékaři na kontrolní odběry co chtěli na gynekologii.
Zase bude modřina.
Holky dneska růžovka,já tam ted nejvíc prožívám mázla a magdu,svině sociálky.
15. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
jéé ted vás dočítám.. Pájí to mne mrzí, že ta sv..ě dorazila :cry: to nechápu, trefili jste se, grafík vypadal tak nadějně a pak todle :cry: :cry: ale neboj bobku, ta smůla se někdy musí protrhnout :angry: :slight_smile:
a gratuluju k výročí!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
farmi: to víš, že se ta příroda někdy musí smilovat a nedělit nám ten uzlíček štěstí. Jen se musím držet a pořád přesvědčovat, že to zvládneme. A my to zvládneme!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Maendy,tak ať je ta modřina co nejmenší a nebo nejlépe vůbec žádná.
Jo čas vše spraví a vyléčí. Manža pořád říká, proč myslíš,že to zas bude špatné,mysli na to,že to bude dobré,přece nehodíš hned flintu do žita.
Jenže to se mu řekne. Vím,že je tam 90% šance na to,že to bude dobré,ale já jsem asi od přírody pesimista,či co. I když nechci,tak hned myslím na nejhorší.
15. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
markee chudineško dnes bude pro tebe opravdu krutej den :frowning2: to pomyšlení :cry:
já potratila ve čtvrtek, a pamatuju jak jsem pak další a další tejden přemejšlela, jo ted to bylo před týdnem, ted před dvěma.. :pensive: na ten den nezapomeneš, ale za nějakou dobu bude zase líp a na uterý si vzpomeneš už jen v občasných případech :cry: Markétko a proč jsi ležela nahá pod dekou?? :confused: si neměla košilku? :confused:

pájí s těma mužskejma je to fakt, si tydle věci moc nepamatujou, já tomu svému raději každej rok, už 15let připomínám :sweat_smile: aby se náhodou nestalo, že budu smutná, že nic nedostanu :grinning:
15. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Farmy,oni mě pak svlíkli po tom potratu a už mi nedávali erár. Mě to tak nějak nevadilo,klepala jsem se vysílením,nervama a prostě hlavně jsem to chtěla mít za sebou,tak jsem neprotestovala. Ale s odstupem času,si uvědomuješ detaily,které by ti jindy asi vadili. Ale v téhle situace,která byla,to asi bylo jedno. Jen teď prostě vzpomínám. Pakoš no.
Půjdu na půdu sundat pytle s oblečením na zimu pro Johanku,ať to už začnu přebírat. Tak zatím holčinky. Načouhnu jak budu moct. I když to bude určo za chvilinku.
15. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahojík holčinky:slight_smile:

Paajaa mrzí mě to moc :unamused: , zvlášť když ses tak těšila ... ale ono se to podaří... další těhu bude až bude správný čas a tělíčko v pořádku a pak bude i úspěšné a zdravé... tak se těš na další snažilkování:slight_smile:)))

markee... sluníčko... bude líp... myslím na Tebe... já jak jsem byla na operaci s kýlou tak jsem byla taky celá nahatá :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , oni to dělají asi kdyby se něco pos ...
Musíš si to prožít a uvidíš, že ty pesima brzo nahradí touha po mimišku a 90% se Ti bude zase zdát jako pěkné číslo:slight_smile:

Maendy tak to nevím co Vám tam svítí, ale u nás zataženo :angry:
15. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Farmi, Kopi.... testíkovat a hláááááásit !!!!!!

Aja :slight_smile: nejdřív má smysl testovat tak 25DC... vydrrrrrrrrrž... palečky se drží:slight_smile:
15. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Sarlot, držím držím. Ještě týden, to je za chvilku. Musím to vydržet, dřív bych zas byla zklamaná, protože by bylo na testíku bílo.
15. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
kopi, až bude chvilka, dej mi prosím do tabulky kontroly: 1.10.tripple testy,15.10 gynekologie, 29.10. velký ultrazvuk, dík moc
15. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
ahoj holky, vsem posilam gratulace k vyroci a pridavam se do klubu, my budeme 17.9. slavit 5let co sme spolu:sweat_smile: Markee bud statecna, ja mam taky krute patky a pondelky kdy jsem se to dozvedela a kdy jsem byla na revizi. a u tebe to jo hodne hodne horsi, si statecna holka tak se drz,myslim na teba. Pajinko ty taky myslet pozitivna, ono se to prece musi jednou povist,ne :angry:
15. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.