Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
15. zář 2009

Sarlott myslím,že MS brzy příjde 😅 já jsem testila včera a nic.Dneska sem se na to vyprdla 😨
Tak snad příští měsíc to výjde nám všem 😵 😵 😵 si nadělíme hezké dárečky pod stromeček 😵

kopa
autor
15. zář 2009

Markee,moc di úřeji aby ti bylo už líp.Nebud pesemista 😅 90%že vám to výjde je dost 😵 😵 chápu že to v tobě hlodá....

Aronku večer přidám údaje,ju?Díky 🙂

kopa
autor
15. zář 2009

to mělo být moc si přeji 😅

kerrie
15. zář 2009

Krásné ránko všem 🙂

Tak koukám, že místo // se nám tu šíří mrchobaciláci 😠 Ale holky, nebuďte smutný.............tak to bude, jak říká kopinka.............krásný dárečky pod stromečky.. 🙂 😵

kopa
autor
15. zář 2009

Kerie ahojky 🙂
jéty jsi už 23tt krásně ti to utíká 😵
Holky aspon se příští měsíc budeme radovat jak každá bude hlásit //,půjdeme pěkně po sobě a tak radosti bude hodně 😵 😀 Budem se tu opíjet džusem 😀 😝

mari111
15. zář 2009

ty jo holky ty sou ale rychli, vcera odpoledne jsem objednala ty ovu testy a uz je mam doma 😝 no uz aby sme zacali snazilkovat 😅

kerrie
15. zář 2009

Kopi........no jooo, letí to fofrem 😀 Dnes jdu zas na těhu kurz a jdeme na exkurzi do porodnice..........tak jsem zvědavááááá 😵

kopa
autor
15. zář 2009

těhu kurz,to se máš 🙂 já jsem taky na takový kurz chtěla chodit 🙂 tak snad brzy taky navštívím 😀

kerrie
15. zář 2009

kopi..........než se naděješ, budeš v těhu gatích na kurzu........uvidíš, že to tak bude 😉 😵

kopa
autor
15. zář 2009

Kerrie a chodí s tebou i manžílek?

handm
15. zář 2009

Ahoj, všechny zdravím. sleduju vás, jen nestíhám moc přispívat....
Mari, vy se ještě nesnažíte nebo jak?? vždyť už máš po první MS?! ne??
a ostatní čekatelky na //, nebojte!! ony přijdou!! 🙂 určitě!

mari111
15. zář 2009

handm, mne prisla mrcha necekane brzo pred 5ti dnema. takze uz bude snazenico brzo 😝

paajaa
15. zář 2009

Sarlott: na snažení se teď moooc těším, protože u nás byli po ovuli tulení minimální ☹ . Hlavně by manžílkovi měla skončit ta honička v práci a vyrazíme na prodloužený víkend. Já už se snažím těšit z každé blbiny.

Kopi: tak třeba ještě // vylezou 😉

Hand: a jak se máš??

Kerrie: užij si kurz

kerrie
15. zář 2009

kopi..........manža chodí, ale bohužel ne na každou tu hodinu...........on má práci v Praze, takže mě může doprovázet jen když je doma 🙂

markee
15. zář 2009

Tak jsem sundala pytle s Johanky oblečením z půdy a přebírám a přebírám. Zjistila jsem,že má zimních bund až ošklivo. Dvě lepší a pak tři horší,takže to ani nestačí promáčet 😀
Jinak jsem volala na gyndu,tak mám zítra přijet se radši ukázat. On je tam doktor sám,sestřička je v nemocnici,jsme se tam spolu potkali,takže neordinuje každý den. Tak prý ať se raději ukážu zítra a pak to necháme až za 6týdnů. Jsem mu samozřejmě do telefonu brečela,ale on to chápal. Co jiného mohl dělat,ví co mám letos za sebou.
Míša jel pro Johanku do školky,tak se mi šoteček za chvilku vrátí.
Odpoledne nás Míša vezme do kina-bude Doba ledová 3,tak jsme zvědavý co na kino malá řekne. Bude tam prvně. Já vypadnu zas z baráku,tak snad to bude pohoda. Pak pojedeme na nákup. Zítra mě čeká ta gynda a pak úřady,kvůli rejstříku trestů potvrzení a pak ověřit mé hrůza maturitní vysvědčení. Takže bude další den prolítaný.

kerrie
15. zář 2009

markee..........Doba ledová 3 je supeeeer, my na tom s manžou byli 🙂 Je to ten správný film na pohodové a usměvavé odpoledne. Bude se vám to líbit, uvidíš 🙂

markee
15. zář 2009

Kerrie, určitě se nasmějeme. Mě se líbí obě dvě Doby ledové. Prostě mazec. Aspoň na chvilku vyhnat chmury z hlavy. Tak jdu zas pracovat.

aja.83
15. zář 2009

Markee, to je super, že jdete do kina, Doba ledová tě určitě rozveselí. A to teď potřebuješ. 😉

sarlotta
15. zář 2009

Markee🙂 tak to je fajn, užij si veverku s oříškem🙂))))))))))))
Já budu letos muset nakoupit nové zimní bundy malému, loni už nosil bundy z předloňska🙂 a obávám se že další rok nevydrží.. to zas bude prašulííííí....

aja.83
15. zář 2009

Holky, tak to já potřebuju novou zimní bundu a boty pro sebe! To zas bude peněz. Ale je to potřeba. Zítra vyrážím po práci se ségrou na nákupy, tak snad něco seženu. I když zimní asi ještě nikde moc nebudou, třeba ale někde něco i tak nakoupím. Jo, už se vidím, zas koupím to, co zas až tak nepotřebuju 😅 !

kerrie
15. zář 2009

No holkyyyy.............já zrovna minulý týden koukala ve městě na zimní věci.........takový krásný bundičky i gatě a mě by bylo všecko malýýýýý 😀 Hned v lednu udělám nájezd na obchoďáky. Ale co budu nosit v zimě s pupíkem, to netuším...........nejspíš manžovu bundu 😀 😀

kopa
autor
15. zář 2009

Aji v Praze už prodávají zimní bundy a zimní věci 😀 😀

sarlotta
15. zář 2009

kerrie, víš co je fajn - omotat se nějakou velkou teplou šálou přes bříško a klidně pak můžeš nosit kabát nedoplý🙂

aja.83
15. zář 2009

Jůůů, Kopi, tak to abych vyrazila do Prahy. Tam pojedu příští týden za mamkou, tak třeba bude zase utráceníčko. Teda místo abych šetřila, tak bych furt něco kupovala. Peníze jen lítaj, hrůza.

kopa
autor
15. zář 2009

Aji já byla včera právě přítelákovi ve Spencrovi a tam mají krásné bundičky,svetříky,roláky,čepice,šály a rukavice.. 😀 tady něco určo nakoupíš 😉

kerrie
15. zář 2009

sarlottko..........to je dobrý nápad...........asi nějakou takovou šálu pořídím, děkuju za tip 🙂

kerrie
15. zář 2009

aji........jen utrácej, však my ženský si potřebujeme udělat občas radost........zasloužíme si to 😉 🙂

aja.83
15. zář 2009

Kerrie, to je fakt. Jinak koukám že jsi z Hradce? To jsi ke mně asi nejblíž. Jsi přímo z HK? Já jsem z Chlumce n/C.

sarlotta
15. zář 2009

hehe, dneska jsem si koupila tepláčky do cvičení s malým- né že bych je potřebovala 😎 ale byly pěkné- takové i fajn na kolo 😀 a malému ponožky a pyžamo s žirafou🙂))

kerrie
15. zář 2009

Aji.........jojo, já jsem přímo z HK............v Chlumci jsme v lednu měli svatbu na zámku 🙂
Až pojedeš někdy do Hradce, tak můžem dát kafíčko 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru