Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
18. zář 2009

Kde jste kdo, j už jsem tu!!! Čekám, až mi zatuhne spárovačka, abych to mohla setřít, dělala jsem malý opravy 🙂

tercie
18. zář 2009

Haló haló, to mě tu necháte samotnou?

mari111
18. zář 2009

ja sem obcas nakukuju 😕

tercie
18. zář 2009

No mě už zas mezitím 2x vypadl net, to je děsný.

maendy
18. zář 2009

Tak jsem se ted vrátila z vany.Vím že týden po revizi bych s koupelí měla počkat,ale já to potřebovala.
Dala jsem si koupel,masku na vlasy,ted si udělám manikůru a udělám něco s obličejem.Od minulé středy jsem na sebe kašlala,ale už se na sebe nemužu ani podívat.

tercie
18. zář 2009

Maendy máš recht udělej něco pro sebe, to ti spraví trochu náladu, a teď ž to bude jenom lepší, nebuj 😉

tercie
18. zář 2009

Akorát už se moc nekoupej, ať nechytneš infekci a nemáš nějaký komplikace, to ti za to nestojí 😉

maendy
18. zář 2009

Musela jsem,taaaak mi to udělalo dobře.Asi ted zas víc zakrvácím,ale já tak miluju koupel a kvuli andílkovi jsem si ji odřekla a tak ted vlastne po 2 měsících jsem si to užila.Ted jdu s tím pokračovat,aby mi tak ještě utekl manžel,když budu jak čarodějnice 😕

maendy
18. zář 2009

ted už zase jen sprcha,slibuju 😉
musím na sebe dávat pozor,aby pak přišel brzo zase mimísek. 🙂 Už vím že nejduležitější je psych pohoda,i když je to ted težké,musíme se holky z toho co nejdřív vyhrabat a i když se ted budeme víc bát,zvládneme to.

mari111
18. zář 2009

jen se hezky opatruj maendynko ale ted uz bez koupele,ju. 😉

maendy
18. zář 2009

Jé kdybyste vyděli jaky mám doma bordýlek,hrůza.Já opravdu nebyla ten týden schopná,uplně se za to stydím.
jsem neschopa.Asi jsem se tomu všemu moc poddala.nebo je to normální stav?

tercie
18. zář 2009

Maendy\ to je normálka, a nejenom v tvým případě, kdy\bys to viděla u nás... jak po nájezdu plenivých kočovníků...

martinkal
18. zář 2009

Ahoj holky
já měla dneska zážitek 🙂 😒 🙂 😒 🙂 😒

Jeli jsme po půl roce do Ústí n.L. pro výsledky proč mi v březnu umřelo mimi. Měli jsme tam být v 9, vzali nás na řadu v 10,30. Prý byla úplně zdravá, jen ta pupeční šňůra se nějak zamotala, prostě nešťastná náhoda, začala jsem brečet, ale současně jsem si říkala, že nesmím brečet kvůli novýmu mimi.

Pak nás poslali na velký ultrazvuk, když už prý jsme tam, lehla jsem si a říkám doktorovi: Vidíte srdíčko? A on mi vůbec neodpověděl, tak já znova: Vidíte srdíčko? A on povídá: teď vidím hlavičku, musí se otočit, abych ho viděl. V tu chvíli jsem si vzpoměla na březen a začala jsem opět brečet. On se na mě podíval a říká: Srdíčko je v pořádku. Všechno je v pořádku. 😀 😀 😀

Holky já zažila minutu nebo dvě takovýho strachu, srdce jsem cítila až v krku. Jsem blbá co?

HOLKY JÁ SE TAK STRAŠNĚ BÁLA.

martinkal
18. zář 2009

KOPI ODE DNEŠKA JSEM 16tt 🙂 , prosím oprav mi tabulku až jí budeš dělat.

maendy
18. zář 2009

marti,ještě že je vše ok.Td už bude vše v pořádku uvidíš.Tvuj strach je uplně normální.

martinkal
18. zář 2009

maendy, předtím taky bylo vše pořád v pořádku a pak ve 22tt konec ☹ , ale nezbývá než doufat a věřit.

tercie
18. zář 2009

Marti teda úplně se vžívám do tý situace... strašnej pocit... já tohle budu mít u měření NT. A jak řeknou víc jak 2mm tak mě rovnou trefí šlak. Ale doufám, že ne, že se do dvou vlezem. Takových 1.6 max. by se mi líbilo, to je hezký číslo 🙂

murynka
18. zář 2009

ahojky holky

marti gratuluji ke kontrole 🙂 a strach chápu 😔 😔

já měla hezký den byli jsme s Jitie na oídku 😵 a dostali jsme od ní krásné botičky na malou 😵 😵

lehce jsme dočítala 😅

vítám nové dušičky ☹ ☹

murynka
18. zář 2009

UTROGESTAN je dle mého placebo 😅 neudrží to co je odsouzeno k zániku ☹
já ho ted brala do 12tt a fuujjj bylomi po něm zle 😝 😝 a únava po vysazení mi bylo mnohem lépe 😉

zlababa07
18. zář 2009

Ahoj holky, jen nakukuji, za hodinku konečně padla a začíná víkend, juhuhuuu 🙂 Mám děsnej hlad, tak jdu zavolat manžovi, že by nás mohl všechny pořádně nakrmit v nějaké restauračce, abych nemusela vařit 😀

tercie
18. zář 2009

Mury tak Jiti pozdravuj, co dělá, docela dlouho se tu neukázala? A botičky jsou krásný, už jsem koukala.

A ten utroš, já ho beru taky, nějaou funkci má, jen placebo to není, podporuje fnkci žlutýho tělíska, který vyživuje mimčo do toho cca 11-12tt, než se vytvoří a začne fungovat placenta. Jasně že pokud se mimi blbě poskládají chromozomy nebo je jiná vývojová vada, kvůli který se potrácí, tak to neovlivní.

Mě vypadl koník, a neposlala se mi odpověď pro Martinku, psala jsem, že je mi to s tou pupeční šňůrou líto, je to smutný. Kdyby člověk věděl, jak tomu zabránit, tak se i na hlavu postaví, viď....

murynka
18. zář 2009

tercie nevím zastávám jiný názor dříve to také nebylo a byli jsme 😅

vím jak funguje psychika dělála jsme v nemocnici tim lidem jsme dala lentilku!!!místo prášku na spaní a co??
sestři to bylo noc spala jsme jak zabitá 😀 😀 😀 😀 😀 a mohla za to lentilka 😀 😀 😀

zlababa07
18. zář 2009

martinko, gratuluji k úspěšné kontrole. Tvůj strach chápu, ale je super, že to takhle krásně dopadlo. Jen tak dál 🙂

zlababa07
18. zář 2009

Holky, to by mě teda fakt moc zajímalo, jak to bylo dřív, když ještě nebyly kontroly. Teď mi vyprávěla manželova babička (je jí skoro 90), jak jí první těhu diagnotikoval obvoďák a pak až do porodu nikam na kontrolu nešla. Myslíte, že se tyhle anomálie tolik třeba nevyskytovaly nebo se toho tělo zbavovalo samo bez pomoci doktorů? 😕

martinkal
18. zář 2009

Holky díky za přání 🙂

Tercí já se před NT taky bála, když řekla NT je 1 mm byla jsem štěstím bez sebe 🙂 .

martinkal
18. zář 2009

Zlabab a co by jsi si přála? samozřejmě zdravá miminka, ale holky, kluky, nebo páreček?

zlababa07
18. zář 2009

Marti, je mi to jedno, hlavně aby byly obě zdravé! No ale když se podívám na horoskop a budu předpokládat, že by se narodily dřív, jako to u dvojčátek bývá, tak já bych asi radši holčičky, protože mít doma dva berany a ještě k tmu kluky, to by byl asi dost mazec. manža samozřejmě trvá na klučíkách, prý 3 ženský doma nedá 😀 😀 😀

zlababa07
18. zář 2009

Páreček by byl nejlepší, ale toi u jednovaječných asi nejde, co? 😕

ee.liska
18. zář 2009

ahojky 🙂
vůbec nestíhám dočítat, jen vás jdu pozdravit, od pondělka létáme kolem svatby, už se těším na zítra, určitě budu bečat 😀 tak papa

zlababa07
18. zář 2009

Eelisko, ty se vdáváš? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru