Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
23. zář 2009

mury to věřím 😵 Já měla nejdřív rodit v září, tak jsem si taky říkala, že to tentokráde bude hezkej podzim 😅 a pak mi to vycházelo na unor, tak jsem se radovala na pěknou zimu 😀 no ani to nevyšlo, ale jestli teda nebude pěknej alspon ten červenec nebo srpen 😠 😀 😀

farmarska
23. zář 2009

nevadí, hlavně že stíháte před narozením toho drobečka 😉

markee
23. zář 2009

tak já uspala Johanku a teď koukám,kolik jste toho zas prokecaly 😀
Farmy ani se ti nedivím,že ten podzim nemusíš,ale hezké plány máš.
já mám plán se přes zimu zahojit na těle i na duši a prostě pak začít pracovat na novém miminku.Ale taky záleží na tom,zda najdu práci.

aronek
23. zář 2009

Tak jsem dorazila z práce a už jsem zdlábla první večeři 😀

farmarska
23. zář 2009

jé aron ty si taky večeře čísluješ 😀 my taky, nejdřív máme první véču, pak druhou a někdy i třetí héč!! 😀 😀 😀

aronek
23. zář 2009

já jí hlavně nemusela vařit 😀

farmarska
23. zář 2009

aron tak to je uplně nejlepčí 😀 😀 i já dnes dostala papů pod nos 😉 manžílek udělal smažáka s hranolkama 😵 a včera kuřecí řízky s hranolkama 😵 ted co jsem nemocná, tak máme hranolky často, bo manžel nesnáší škrabaní brambor 😀 ale s friťákem si rozumí 😀 😀 😀

tercie
23. zář 2009

Ahoj holky, tak že bych tu dneska někoho chytla online? Hurááááááá 😀

farmarska
23. zář 2009

ahoooj prkenice!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

tercie
23. zář 2009

Zdar sůvo 😀 😀 😀

Tak co je za příhody po dnešku? Já nic moc, jen jsem byla teď navečír tak jako po kraji a lovila jsem šípky, chtěla jsem kousek podzimu do vázy, ale všude byly jen takový mrzáky vožraný, že jsem si natrhala jen pár jeřabin a nějakej hloh...no ale úlohu to splní taky, takže nakonec mise úspěšná 😀

aronek
23. zář 2009

tak to přítel zvládl špagety 😀 , nastrouhal mi i sýreček 😉 Ze včerejška mi ještě zbyla žemlovka, to bude asi ta druhá večeře 😀

murynka
23. zář 2009

aronek koukám že také pěkně papáš 😀 😀 😀 ale jen si dej

farmi ty mi nedělej chutě 😠 😎

tercíku 11tt 😵 😵 krása jak je,??

farmarska
23. zář 2009

tercí teda ty lovče, ty po tom podzimu teda deš! 😀
no má dnešní příhoda je postel a znovu postel, ale sama a bez sexu 😝 s čajem s citronem 😉 jsem chytla toho bacila co měl nejdřív synek a pak manža 😝 takže frkám, smrkám a kruhňám a přemejšlím, co jsem mohla mezitím co ležím udělat práce 😠

farmarska
23. zář 2009

jo a jinak nechci to zakřiknout, ale dnes tu zatím nic nehouká 😀 😀

aronek
23. zář 2009

terci už dělá podzimní výzdobu a já ještě nezvládla jarní úklid 😀

murynka
23. zář 2009

aronek hihi 😀 😀 jarní úklid to jsme dvě 😝 ani nestihnu ten zimní 😅 😝 😀

tercie
23. zář 2009

Jé ségra ty už zas chcípáš, to je něco s tebou holka... Tak se brzo vymaroď. Kdy vlastně nastupuješ do tý slavný rachoty?

Mury jojo, a od neděle už 12 🙂 a zejtra dostanu průkazku, už se těším, ale ty nejhoší nervy teprve přijdou...

Aronku se máš, mě nikdo neuvaří, ale dneska jsem taky měla nudle, jen mám trošku problém s masem, tak byly jen s taveným sýrem rzmíchaným, a strouhaným posypaný a k tomu jsem měla ředkvičky 😀

farmarska
23. zář 2009

mury a just budu 😉 😀 šak si taky udělej 😀 a uvidíš, jak pěkně misto 6kg nahoře jich budeš mít 10 😀 😀
se v tomdletom vyznám 😀
holky mě sre vám zdál odpoledne tak krásnej a hlavně živej sen, že jsem těhotná, ale už jako dost, v takovým tom 8měsící 😵 to bylo táák hezký, jsem se cejtila táák krásně 😵 😵 a pak jsem se vzbudila a vůbec jsem v první chvíli nevěděla, jestli to je sen nebo skutečnost 😅 😅
já už chci mít taky mimíse v bříšku ☹ uplně mi z toho už hrabe, vidíte to! 😅 😝

aronek
23. zář 2009

terci neboj, já to taky nemám často ☹ , ale on se naučí 😀

farmarska
23. zář 2009

tý jo ted koukám na ten seriál na primě a musím se chvílema tlemit, jak třeba spěchá domů, že ovulujou a nebo jak říkal o tom králíkoj a šel na to sperma 😀 holky to je už pomalu jak u nás 😅 😅 ještě že na to nekouká manža, by nás v tom jasně viděl 😅 😅

aronek
23. zář 2009

vaří takové blemty, ale špagety jsem mu ukázala jednou a už je zvládá 😀

farmarska
23. zář 2009

rachota mne čeká od pátýho 😝 to máš recht nějak se mne ted všechno chytá 😝

farmarska
23. zář 2009

to můj Davídek vaří moooc dobře 😵 a umí snad cokoliv 😵 boužel nevaří často 😢 a nebo bohudík 😅 on totiž vždycky po něm zůstává táákovej bordel!! 😝 😀

aronek
23. zář 2009

tak to moje zlatíčko uklidí celou kuchyň, nebýt plných hrnců, tak se nepozná, že tam něco dělal 😀

tercie
23. zář 2009

mě se to nějk nechce načítat, šmejd jeden...

Holky to já měla dneska naprosto živej sen, že krvácim, probudila jsem se úplně zděšená a s pláčem, fuj, furt na to musim myslet a na záchod chodím se strachem.

Budete tu za půl hodinky? Jdu nakrmit Fesťáka, už tam píská, bobek. Má vnitřní hodiny, jak je devět, tak se hlásí o příděl, potvora jedna 😀

farmarska
23. zář 2009

tercí no to je fakt blbej sen 😢 😝 😖 tak ho honem rychle pust z hlavy 😠

aronek
23. zář 2009

Jdu hají, zítra na rano, tak abych k něčemu byla. Přeji dobrou noc a hezké sny 😉

tercie
23. zář 2009

Jsem tu, vydržely jste, nebo už prdíte do peřin? 😀😀😀

murynka
23. zář 2009

terci fuj to jsou sny ☹ ☹

farmi ty kjsi měla krásnýýý 😵 😵 at se brzo splní fakt ti to moc přeju 😵 😵

ten nový seriál na primě také jsme se tu tlemila 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
23. zář 2009

No já se s primou zatím nechytám, a 30týho nám vypínaj analog a my ještě nemáme vymyšleno, co zbudujem novýho, takže asi budem bez tv, to teda nevím, co budu celý dny dělat, když bude brzo zima.
Asi půjdu dočítat co jste dneska napovídaly 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru