• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mury to věřím :dizzy_face: Já měla nejdřív rodit v září, tak jsem si taky říkala, že to tentokráde bude hezkej podzim :sweat_smile: a pak mi to vycházelo na unor, tak jsem se radovala na pěknou zimu :grinning: no ani to nevyšlo, ale jestli teda nebude pěknej alspon ten červenec nebo srpen :angry: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
nevadí, hlavně že stíháte před narozením toho drobečka :wink:
23. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
tak já uspala Johanku a teď koukám,kolik jste toho zas prokecaly :grinning:
Farmy ani se ti nedivím,že ten podzim nemusíš,ale hezké plány máš.
já mám plán se přes zimu zahojit na těle i na duši a prostě pak začít pracovat na novém miminku.Ale taky záleží na tom,zda najdu práci.
23. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak jsem dorazila z práce a už jsem zdlábla první večeři :grinning:
23. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
jé aron ty si taky večeře čísluješ :grinning: my taky, nejdřív máme první véču, pak druhou a někdy i třetí héč!! :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
já jí hlavně nemusela vařit :grinning:
23. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
aron tak to je uplně nejlepčí :grinning: :grinning: i já dnes dostala papů pod nos :wink: manžílek udělal smažáka s hranolkama :dizzy_face: a včera kuřecí řízky s hranolkama :dizzy_face: ted co jsem nemocná, tak máme hranolky často, bo manžel nesnáší škrabaní brambor :grinning: ale s friťákem si rozumí :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak že bych tu dneska někoho chytla online? Hurááááááá :grinning:
23. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
ahoooj prkenice!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Zdar sůvo :grinning: :grinning: :grinning:

Tak co je za příhody po dnešku? Já nic moc, jen jsem byla teď navečír tak jako po kraji a lovila jsem šípky, chtěla jsem kousek podzimu do vázy, ale všude byly jen takový mrzáky vožraný, že jsem si natrhala jen pár jeřabin a nějakej hloh...no ale úlohu to splní taky, takže nakonec mise úspěšná :grinning:
23. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
tak to přítel zvládl špagety :grinning: , nastrouhal mi i sýreček :wink: Ze včerejška mi ještě zbyla žemlovka, to bude asi ta druhá večeře :grinning:
23. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
aronek koukám že také pěkně papáš :grinning: :grinning: :grinning: ale jen si dej

farmi ty mi nedělej chutě :angry: :sunglasses:

tercíku 11tt :dizzy_face: :dizzy_face: krása jak je,??
23. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
tercí teda ty lovče, ty po tom podzimu teda deš! :grinning:
no má dnešní příhoda je postel a znovu postel, ale sama a bez sexu :stuck_out_tongue_closed_eyes: s čajem s citronem :wink: jsem chytla toho bacila co měl nejdřív synek a pak manža :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže frkám, smrkám a kruhňám a přemejšlím, co jsem mohla mezitím co ležím udělat práce :angry:
23. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
jo a jinak nechci to zakřiknout, ale dnes tu zatím nic nehouká :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
terci už dělá podzimní výzdobu a já ještě nezvládla jarní úklid :grinning:
23. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
aronek hihi :grinning: :grinning: jarní úklid to jsme dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani nestihnu ten zimní :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jé ségra ty už zas chcípáš, to je něco s tebou holka... Tak se brzo vymaroď. Kdy vlastně nastupuješ do tý slavný rachoty?

Mury jojo, a od neděle už 12 :slight_smile: a zejtra dostanu průkazku, už se těším, ale ty nejhoší nervy teprve přijdou...

Aronku se máš, mě nikdo neuvaří, ale dneska jsem taky měla nudle, jen mám trošku problém s masem, tak byly jen s taveným sýrem rzmíchaným, a strouhaným posypaný a k tomu jsem měla ředkvičky :grinning:
23. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
mury a just budu :wink: :grinning: šak si taky udělej :grinning: a uvidíš, jak pěkně misto 6kg nahoře jich budeš mít 10 :grinning: :grinning:
se v tomdletom vyznám :grinning:
holky mě sre vám zdál odpoledne tak krásnej a hlavně živej sen, že jsem těhotná, ale už jako dost, v takovým tom 8měsící :dizzy_face: to bylo táák hezký, jsem se cejtila táák krásně :dizzy_face: :dizzy_face: a pak jsem se vzbudila a vůbec jsem v první chvíli nevěděla, jestli to je sen nebo skutečnost :sweat_smile: :sweat_smile:
já už chci mít taky mimíse v bříšku :frowning2: uplně mi z toho už hrabe, vidíte to! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
terci neboj, já to taky nemám často :frowning2: , ale on se naučí :grinning:
23. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
tý jo ted koukám na ten seriál na primě a musím se chvílema tlemit, jak třeba spěchá domů, že ovulujou a nebo jak říkal o tom králíkoj a šel na to sperma :grinning: holky to je už pomalu jak u nás :sweat_smile: :sweat_smile: ještě že na to nekouká manža, by nás v tom jasně viděl :sweat_smile: :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
vaří takové blemty, ale špagety jsem mu ukázala jednou a už je zvládá :grinning:
23. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
rachota mne čeká od pátýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: to máš recht nějak se mne ted všechno chytá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
to můj Davídek vaří moooc dobře :dizzy_face: a umí snad cokoliv :dizzy_face: boužel nevaří často :cry: a nebo bohudík :sweat_smile: on totiž vždycky po něm zůstává táákovej bordel!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
tak to moje zlatíčko uklidí celou kuchyň, nebýt plných hrnců, tak se nepozná, že tam něco dělal :grinning:
23. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
mě se to nějk nechce načítat, šmejd jeden...

Holky to já měla dneska naprosto živej sen, že krvácim, probudila jsem se úplně zděšená a s pláčem, fuj, furt na to musim myslet a na záchod chodím se strachem.

Budete tu za půl hodinky? Jdu nakrmit Fesťáka, už tam píská, bobek. Má vnitřní hodiny, jak je devět, tak se hlásí o příděl, potvora jedna :grinning:
23. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
tercí no to je fakt blbej sen :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: tak ho honem rychle pust z hlavy :angry:
23. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdu hají, zítra na rano, tak abych k něčemu byla. Přeji dobrou noc a hezké sny :wink:
23. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jsem tu, vydržely jste, nebo už prdíte do peřin? :grinning::grinning::grinning:
23. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
terci fuj to jsou sny :frowning2: :frowning2:

farmi ty kjsi měla krásnýýý :dizzy_face: :dizzy_face: at se brzo splní fakt ti to moc přeju :dizzy_face: :dizzy_face:

ten nový seriál na primě také jsme se tu tlemila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
No já se s primou zatím nechytám, a 30týho nám vypínaj analog a my ještě nemáme vymyšleno, co zbudujem novýho, takže asi budem bez tv, to teda nevím, co budu celý dny dělat, když bude brzo zima.
Asi půjdu dočítat co jste dneska napovídaly :wink:
23. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.