• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mury díky :dizzy_face:
tercí fůůj já do peřin neprdím! já do madračky :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
tercí tak to já taky nevím co budete dělat :sweat_smile: dlouhý zimní večery před váma :sweat_smile: jenže vy už máte splněno :sweat_smile: :grinning:
23. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
A mám dočten, je tu ještě někdo se mnou? Ségra? :wink:
23. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
jo jo :wink:
23. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
No taky nevim, co budem robit, asi sedět u krbu a koukat ven, a chytat lelky, nebo nevim :grinning:
23. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
ted zrovna u toho ještě sleduju Top star, je to tam zase samej rozchod celbrit a samá nevěra..
holky chlapi jsou prostě nemocní a oni za to snad ani nemůžou, ...podívejte na to maj vedle sebe kočky a stejně jim zahejbaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale z toho jsem zase vydedukovala dobrou zprávu pro nás! že můžu bejt klidně ošklivá a tlustá, když chce chlap zahnout, tak zahne i suprmodelce :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
jééé to budete mít doma lelků!! :grinning: to zachvíli nebudeš mít kam dávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hele alle třeba by to mohl bejt dobrej džop a budeš mít alspon přivýdělek u nemocenský :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Farmi to se mi akorát zase potvrzuje moje rčení, že chlap je dobrej akorát tak na semeno :grinning:
23. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
že von ti zase vypadl ten net :angry: no to než se zase připojíš, tak už opravdu budu prdět do deky a na polštář mi poteček z koutku slina :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
Net mi de, ale načítá se to 14 dní, to je děs běs
23. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
tercí a to to semeno musí ještě alspon za něco stát! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
bo ted je takovejch chcípáků co se jen točej dokolečka :angry: jestli to tak půjde dál, tak ani to semeno je nezachrání :grinning: a bude z nich naprosto nepoužitelnej druh :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
Taky slintáš do polštáře? Já taky :grinning:
23. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
Budeme mít chlapy ve zkumavkách jak bejky :grinning:
23. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
oj oj, takže říkáš, než se stihne načíst stránka, tak ty si stihneš uvařit véču a ještě jí aj sníst :grinning:
23. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
každej slintá do polštáře :grinning: :grinning: :grinning: jenže některý to tutlaj :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
no však počkej ještě zachvíli fakt dojde na ten můj vynález "robertek na semeno" :wink: :grinning:
23. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
No něco k jídu bych si dala, jak pocejtim hlad, začíná mi bejt blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže nejsou lidi a taky nemam na nic z toho co tu je chuť... dala bych si hambáč od meka, mám na něj chuť už tejden a nikdo mě na něj nechce vzít... páč mě nikdo nemá uááááád a nikdo si se mnou nece huááááát bééééééééé :grinning:
23. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
ach jo furt mi tečou nudle :angry: ale ted už by to mělo bejt lepčí... do každý dírky jsem si nacpala cíp kapesníku :dizzy_face:
teda do uplně každý dírky v těle né!!! :confused: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
tercí to není možný?!!! tebe musí mít každej ráááád!! :grinning: a musí si s tebou chtít každej hráááád!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a kdo by náhodou nechtěl, tak mu dej přes hubu!!! :angry:
hele tak přijed, já ti hambáče udělám ju :dizzy_face: at vidíš jak jsem hodná :grinning:
23. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
No Farmi ouplně tě vidím, s tím šnuptychlem v chobotu :grinning: to musíš bejt kóča teda :grinning: Manža je doma? Aby z tebe nechyt psotník :grinning:
23. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
Jé fakt jo? Tak já sedám do favouše a za tejden jsem tam :grinning:
23. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
A já mam jako fakt hlad :grinning: Co teď s tim.... mám chuť na topinku se sejrem a kečpem, fuj, ale v půl jedenáctý smažit topiny, to si bude celej barák myslet, že jsem na hlavu padlá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
jo jo sluší mi to :grinning: manžel už je zvyklej i na horší :grinning: ten už se jen tak něčeho nezalekne :grinning: :grinning:

a jinak fajn, že mi necháváš takhle delší přípravu na ten hamburgr :grinning: ho nechceš mít se soplem vid, proto až za tejden vid :grinning:
23. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
hele normálně rozpal topinkovač a jdi do toho! jsi těhule, ty maj nárok na uplně všechno :sunglasses:
přece nebudeš řešit takový maličkosti :grinning: se musíš z něčeho kulatit :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz
No jo, soply teď fakt neeeeee :grinning:
jsem si aspoň vzala chleba se sejrem a vysočinou :grinning: přece nebudu to svý dítě tejrat hlady už takhle malý :grinning:
23. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz
z topinkovače to je prd, když už, tak pořdnou, nasáklou omastkem :grinning: Bluééééé :grinning:
Ale ty budou o víkendu, hodný příbuzný se smilovali a přivezou nám na oslavu tatarák...jenže asi utřu, když se nemá jíst syrový maso... ale nevím, jestli odolám ani neoblíznout, asi néééééé :grinning:
23. zář 2009 ve 22:50  • Odpověz
no bodejŤ , nejsi žádná krkavčí matka :wink: takovou dobu jste si na ně počkali, tak ted ho nevyhladovíš :grinning:
hele sopl sem sopl tam, v tom hambáči to ani nepoznáš :grinning: si ještě smlsneš na tatarce :grinning:
ale neboj pokud mi nevypadne ten kamesník z nosu, tak to nehrozí..dobře izoluje :wink:
23. zář 2009 ve 22:50  • Odpověz
No fuuj a nežeru tatarku :grinning:
23. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
no jo tataráku bych asi já neodolala :sweat_smile: :sweat_smile: tak se jich pořádně přeptej z jakýho vola, nebo prasete to je a uvidíš vid :wink:
23. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz
Hm, myslim, že se ten vůl ani prase nepřizná :grinning:
23. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ségra tak jsem se nadlábla, a asi půjdu do hajan, než dostanu zase hlad, bo to je jak začarovanej kruh :grinning:
23. zář 2009 ve 23:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.