• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Krásné ráno všem :slight_smile:

U nás je dnes krásně.........no a my s manžou vyrazíme do města a jen tak pro radost si půjdem omrknout postýlky pro mrňouska...........doufám, že něco nedotáhem domů, páč je ještě moooc brzo :grinning:

Mury........tak ať Ti to dobře dopadne a MUDr. Ti udělá ten UZ, ať Ti prcek zamává :wink:
30. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
ker neudělá asi :frowning2: myslím si že to bude rychlé pozval mě jen kvůli lístku na peníze :unamused:
30. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Dobré ráno holky:slight_smile: je tu něco nového??
30. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
dobré ráno tak sluníčko bylo ale už je za mrakama takže koupák nevím nevím, ted vezu mamku na pohřeb zase to je hrůza pořád někdo někde umírá....

No a jinak hlásím, ráno sněhobílo :frowning2: achjo tak ted snad už sakryš v dalším cyklu...

Farmi tobě se kdy ukázala čárka?
30. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
ahoj holky!
já fakt dočítala poctivě, jen jsem večer už byla tak ko., že jsem nebyla shopna ani rozumě myslet, natož něco psát :grinning:
Takže Kopi! :wink: na kontrolu a ultrazvuk jdu ted v pátek (3.7.) tak držte palečky ,budu to potřebovat, už by tam to srdíčko mělo být!!! :sweat_smile:

Sarlot, já na tebe taky náhodou myslela... pokaždý když projíždím domů...jedu kolem toho jednoho penzionu, kterej je nedaleko od nás, kde bydlím (penzion AURA) tak si vždycky vzpomenu, že tam možná v létě budeš vyspávat :grinning:

Nikčo já ti teď přesně nevím, ale taková slabší, tam byla asi až 30DC? ale jistě ti to fakt ted nepovím.. mám sklerozu :grinning:
30. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Nikol : Protože jsem zvědavá, tak jsem to dahledala. Farmi měla // 30DC. Nejdřív co jsem našla byly // 25DC. Já minule měla // až 36DC. Takže ještě klidně zkoušej. :wink: Držím palečky
30. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Niky jen vím, že na proužku nic nebylo, ale šla jsem se tam podívat asi za deset minut a najednou se tam ta slabá objevila :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
dohledala tam mělo být :cry:
30. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
no tak vidíte, zas takovou sklerózu nemám! :grinning:
30. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Farmi neboj nemáš :wink: , já to hlavně hledala, abych věděla kdy začít testit :sunglasses: . Teď jsem 20DC, takže si ještě chvilku počkám :frowning2: . Tedy potkali jsme se jen dvakrát, takže by to musela být náhoda, ale takových náhod už běhá :grinning:
30. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
jinak aby jste věděli, tak já se neflákala, ani neválela v pelechu, jak psala sharlot (boužel).Byli jsme s karavánkem kempíkovat na písáku.. byl tam rybník a les a ohýnek..hezký, ale na mne v mém stavu poněkud únavný :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem byla ráda, že jsme zase včera přijeli dom :dizzy_face: a to si náš mladej vzpoměl, že by chtěl jestli by mohl přijet spolužák ze školy a spát u nás.., takže rychle uklidit bordel a jet pro spolužáka.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: se kterým se už stihnul dohodnout, že ho vyzvedneme :grinning:
No a tak jsme měli a ještě máme veselo :sweat_smile: spolužák nemohl usnout, tak byl do 4h vzhůru! :confused:
30. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
aronku bodejť nepřestávej věřit! ani já tomu moc nevěřila, že by něco mohlo být! a podívej :slight_smile: :slight_smile:
kdy budeš testit? budu držel palce!!! :dizzy_face:
30. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
farmi, testila bych hned, ale to je na nic. Takže zkusmo v pátek to budu 23DC. Pak jedu pryč, tak jen abych věděla, jestli už není něco uhnízděného :grinning: a pak až v pondělí až se vrátím, to bude 26DC, tak to už by mohlo být nadějné :sunglasses:
30. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Ještě se chci zeptat, // se ukazují až při uhnízdění, nebo když dojde k oplodnění a vajíčko ještě cestuje?
30. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
jeee tak to já ti nepovím, páč se v tomdle se vůbec nevyznám, ale můj manžel říká, že až při uhnízdění :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
aron, tak já na tebe budu myslet! :dizzy_face:
30. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
lidi musím jít vařit, aby nás kamarád nepomluvil že obědváme ve tři :grinning:
30. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
ahoj holky. tak se zase po delší době hlásím do diskuze (ale sleduju vás každý den :slight_smile:). dnes jdu k doktorovi, protože poslední tři MS byly spíš špinění s trochou sliznice než opravdová MS - stačily mi obyč intimky, trvalo to asi 4 dny..tak nevím, jestli je všechno v pořádku, abychom se mohli začít opravdu snažit...někdo tu už psal, že po revizi začala děloha (teda spíš sliznice) stávkovat a přestala se tvořit. Kontryhel proběhl také (1-14 DC na růst), ale beze změny...tak nevím, nestalo se vám to některé? bojím bojím, že se něco děje
aronek: // se ukážou, až když je vajíčko uhnízděné v děloze (nebo jinde) a začíná produkovat HCG, dřív ne (tedy stoupá od cca 5 dne po oplodnění a testem jde změřit nejdříve ten 10 DC - v případě, že máš cyklus pravidelný a ovulaci 14DC)
30. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
ifv: tak dříve byl cyklus 27 - 33DC. První porevizní mrška měla 30DC, takže kdyby byla ovulka uprostřed, tak // by mohly být vidět 25DC, tedy jestli to dobře chápu :slight_smile:
30. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
aronek: malinko jsem se spletla - nemělo tam být 10 DC, ale 10DPO :slight_smile:. Jinak máš pravdu, nejdřív bys mohla vidět // 25DC. Vždy záleží na tom, jak rychle roste HCG
30. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Tak já doufám, že poroste hodně a brzo :grinning:
30. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Holky děkuju no já mám cykly různě dlouhé ale ted s duphastonem by měli být max 30dc a ovulka byla ASI 15dc .. takže už je to 11DPO myslim už dost a ta jedna čarka byla 7DPO ale od ty doby nic právě asi faleš.
30. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
ty jo ale v noci sem měla sen :D že sem se vzbudila a bylo mi hrozně špatně...a pak že sem měřila teplotu a měla sem 46,8 :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: Zase se ze mě stává psycho, ale s mrchou to odejde a budu zase pár týdnů normální :D

Už nám vylezlo sluníčko tak možná půjdem na bazén, nebo do města na zmrzku a do hračkárny koupit bazén malej nafukovací na dvůr aspoň. Minule sem koupila za 250,- a vlezla jsem tam i já byl obrovský :D
30. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Já chci taky do bazénu :frowning2: , jenže já musím být v práci :frowning2: a v plavkách vypadán jak vorvaň či velryba :angry: .
30. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
aronku budu ti drzet palecky, ja taky testila ale nic z toho tak jedu nove kolo, aspon jsem dodrzela (nechtene) tri porevizni Ms :grinning: :grinning:

Nicolko jeste to nevzdavej

sharlotko je mi moc lito co jsis musela zazit, ale snad bude lip a lip a brzo se dockas //

Farmi to vis ze jsi nam chybela, v patek na tebe budu moc myslet
30. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Ivčo ahoj :slight_smile:
Držím palce u doktora :slight_smile:
No s tou menstruací to mám podobně,první den jí mám a pak druhý a třetí den jen špinění a přesně to mám na intimku :sweat_smile: Dříve jsem krvácela jak blázen a ted mi příjde že mám MS jako kdybych brala třeba HA.
Jsem zvědavá s čím příjdeš :pensive:
30. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahojky jsme zpátky vše je v pořádku :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
já vím :grinning: :grinning: koukla jsem do vlaštovek :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
hani no alspon někomu :grinning: :grinning:

holky myslete, bo teď to budou zase nervy :fearful: mělo by tam už jasně bejt vidět to srdíčko :confused: :confused:
Pro jistotu jde se mnou manža, jako morální podpora :sweat_smile:

Mury supr zprávy :slight_smile: a co ultr. byl???
30. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
farmi srdíčko už by mělo být vidět určitě :fearful:

UZ mi nedělal ale poslouchali jsme srdíčko a prohmatal mě :wink: a nepřibrala jsme ani deko :grinning:
30. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.