Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
30. čer 2009

Mury......paráda......a co UZ? 😉

kopa
autor
30. čer 2009

Teda Mury ty hubenoure 🙂 😀
Farmíku srdíčko už bude 😉

kopa
autor
30. čer 2009

Holky psala mi Skritkova,takže Vám to sem vložím ju,to je pro ty co jsou zvědavé 😀 😉

kopa
autor
30. čer 2009

tady to máte:
Ahoj Kopi, koukám, že je po snažilkách sháňka 🙂 Kopi, jsem dnes 5.DC, ale možná mě klidně smaž z tabulky. Nám totiž odešel monitor a vzhledem k tomu, že si teď nový nemůžem dovolit, budem prostě nějakou dobu bez kompu. Jsem teď v knihovně na placeném netu, ale nejde to chodit sem furt, protože bych přišla na mizinu 🙂 Byla jsem ale zvědavá, co je tu nového, tak jsem musela mrknout a aspoň zběžně dočít pár stráneček.
Všem přeji krásné snažení, těhulkám samé dobré zprávičky a tak nějak všem krásné léto (snad vůbec přijde) a hlavně sluníčko a už dost vody.

Měj se krásně a snad někdy zase pa

murynka
30. čer 2009

kopi děkujeme za zprávy 🙂

já se jdu projít s psiskem 🙂

kopa
autor
30. čer 2009

🙂 já papám perníček

aronek
30. čer 2009

Kopi, supr, tak alespoň jedna se ozvala 🙂 , co ty ostatní, pořád nic? ☹

ee.liska
30. čer 2009

ahojky 🙂
mury koukám že kontrola byla v pohodě 🙂
tak ode dneška zase piju kontryhel, jestli ms nepřijde do pátku tak půjdu k dr 😒

murynka
30. čer 2009

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

holky fotečky našeho budoucího bydlení a jak makáme 😀
naše patro tam ještě vyfocené není tam zatím bydlí babička 😉

kopa
autor
30. čer 2009

Murynko baráček je krásnej 🙂 Moc se mi líbí 😵
ted mi volal přítelák,je na výletě v Děčíně prý tam padaj kroupy 😒
Já budu mít taky nový fotečky v albíčkáh 😉 😀

murynka
30. čer 2009

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

ted jsme přidala i naše budoucí patro 😵

kopi jaké přibydou fotečky 😕 😵

seb
30. čer 2009

ahoj holky, můžu se vás zeptat, jestli je normální, že v 6-7tt necítím žádné píchání ani bolení břicha ? bojím se , aby to nebylo zamklé těhu ☹

kopa
autor
30. čer 2009

Ahoj Seb,
jestli jsi nejsi jistá dojdi si k doktorovi.Bohužel tě nepotěším,ale mi když měli Všichni zamlklé těhu tak jsme měli všichni těhu příznaky,bylo nám zle,prsa bolely i když byl plod mrtvý....
Ale podle mě je normální že tě nic nepíchá 😉Pokavat nešpiniš,myslím,že je to v pohodě 😉

kopa
autor
30. čer 2009

Holky tak ted mi volal přítelák,že se před těmi kroupy schoval,už přestalo pršet byl to prý šílený hurikán.To cestou co šel tak padaly stromy ze skal,když mi to přítelák řikal,tak jsem měla strach a pořád mám 😔 A prý už je taky dost zvýšená hladina v Děčíně,něco je tam zatopené 😒

seb
30. čer 2009

kopa: nešpiním, beru Utrogestan a Ascorutin, tak snad mimís se drží, já mám prostě pořád obavy, jsem po mimoděložním a po spont. minipotratu v úplném počátku, tak se ted už pořád asi budu bát, co se zas stane 😖

kopa
autor
30. čer 2009

Seb aha to jsem něvěděla 😔 Chápu že se moc bojíš,ale myslí, když máš tyhle prášky že mimís prospívá 😉

seb
30. čer 2009

snad jo, díky za podporu kop,snad to do třetice už vyjde a budem mít také miminko 😅

kopa
autor
30. čer 2009

sebíku do třetice to určitě výjde!!!!!!!!!!!!Miminko budeš mít!!!! 😵

kopa
autor
30. čer 2009

hola hola kde jste kdo??? 😅 😀
Fota vložím až příště,mám je moc ve velkém formátu musím je zmenšit 😉

nicollka
30. čer 2009

Mury ty jo to je obr domeček :D

seb tak to ti neporadím, ale po,ud nešpiníš tak myslim je vše jak má být.

Kopi jaké fotečky ?

Já čekám na projekt a potom si taky založím albíčko na střeše :D snad už to brzy bude.

nicollka
30. čer 2009

já jsem tuuu

kopa
autor
30. čer 2009

Nici chtěla jsem vám ukazát fotečky když jsem byla mímo a fotku z Utz kterou jsem nevyhodila 😔 a ted jsem jí od potratu vyndala a dala si jí do rámečku a na noční stolek,už to zvládám 😉
A pak jsem chtěla dát do druhého alba.

nicollka
30. čer 2009

fuj sem přepitá a zase mě pálí žáha...teda ani ne žáha ale zase se mi štávy jakoby vraceji do krku fuj to je fakt humáč ..

nicollka
30. čer 2009

jo ahaaa 😎

kopa
autor
30. čer 2009

a taky sem chtěla ukázat sebe 😀
čekám na příteláka,naštěstí výlet přežil ve zdravý,šel se někam schovat,ale kdyby se neschoval a šel tak v těch místech kudu chodí popadaly stromy 😔

tercie
30. čer 2009

Hezký večer berušky, co je novýho?

nicollka
30. čer 2009

tak sem tu psala o projektu a právě došel návrh na mejla juchůů už se to blíží

tercie
30. čer 2009

nicol budete stavět? Velkej, malej domek? Hoď obrázek ať můžem chválit 😉

Mury teda, to je barák jak krá..a 😀 To budete muset mít fůru dětí ještě, než ho zaplníte 🙂

Kopi taky hoď fotky 🙂

Holky tady trochu súprchlo teď, a byly tu nádherný dvě duhy 🙂 Takhle vybarvený jsem dlouho neviděla...

nicollka
30. čer 2009

tak i seskov v tandemu je objednaný, uvidím co mi napíší. Je to 3500,- a 1800 video a foto. A je to v Brně což je super.

nicollka
30. čer 2009

tercie jen půdní vestavba u rodičů na domku. Nic velkýho. Hodím do alba hned jak přijdu na to jak z pdf. udělat jpg. :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru