Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
27. zář 2009

ahój holkýýý!!! 🙂
pozdě, ale přeci 😉
tak japak se máte? Jdu vás dočíst a pak se k tomu všemu vyjádřit 😀

hanana
27. zář 2009

Jeeee kopi to se mas... moc se pritelak snazi 😵 😵
Marketko jsi moc sikovna holka musim te pochvalit, ale moc pracujes, .... je predce jen nedele 😎
Farmi kde jsi cely den.... se flakas 😀

farmarska
27. zář 2009

jééé kopi to je moc pěkné co ti řekl 😵 😵 taky bych si to tolik přála slyšet 😢 asexit alspon obden 😅
u nás je to poslední dny nic moc 😖 manža mi přijde nějakej podrážděnej a chce se dohadovat o každý kravině a mě to nějak neba a cejtím se nějaká málo milovaná 😅 😅 už ani nepamatuju, kdy mi řekl, že mne miluje- jako první a chtěla bych aby mě víc hladil a objímal... 🙄 nevím, třeba jsem nějaká přecitlivělá a mám nějaké rozkruhňaný období 😅 asi přestanu tak tlačit na pilu 😔 i to milování ted stojí u nás doma za prd, krom pár plodnejch dnů to snad neděláme 😢 😢 😢 a když chci sex, tak jedině když začnu já 😒 asi za to můžu sama, třeba jsem mu to znechutila 😅 a to mý přemejšlení jen nad ovulí, tomu moc nepomohlo 😝 takže končím (alspon na nějakej čas) se sexem na povel 😔 a teda nevím jak to půjde dál, bo já na nic jinýho než na miminko stejně myslet neumím 😔

farmarska
27. zář 2009

ahoj Hani, znáš to chvíli tam todle a pak zase chvíli támhle tamto 😉
no kopi nám stejně už po ránu všem zapsala neomluveno, tak kam bych se honila že 😀
ale tak pracovitá jako markee, to jsem teda nebyla 😅

farmarska
27. zář 2009

a ted se mi už zavíraj oči, navíc mám nějakou depku z celýho žití 😅 takže se rozloučím a jdu to zaspat 😉

mějte se tu krááásně a já zítra večer zase nakouknu 🙂

kopa
autor
28. zář 2009

dobré ránko 🙂
jo bylo to hezký včera od přítele a já se potom těšila,že něco bude a nic 😠 usnul 😠 ,byla jsem naštvaná!tak to musím dneska dohonit 😀 pak až nenajdu //,taky si budu říkat že je to tím včerejškem 😅

markee
28. zář 2009

Dobré ráno,
no holky,jsem fakt zničená ještě ráno. I když mě už přes týden bolí pravá strana krku a rameno,takže asi nějaký nastydlý či natažený svalík. Potřebovala bych masáž,ale nechce se mi nikam jít,tak to je těžký.
Jinak co se týká sexu,tak u nás by se už mohlo,pže ze mě nelezni nic. No,ale Míša mi řekl,že jsem určo ještě nezahojená a je moc brzo.Takže nic no. Já si počkám,i když už mě to štve. V těhu nic a teď taky nic. No fakt děs.
Jinak půjdu dělat pomazánky,ale vůbec se mi nechce.
Kopy,jen ať přítelák si to odpracuje za včerejšek,zásoby určo má 😀

nicollka
28. zář 2009

Ahoj holky tak jsme zpátky. Testík tam v sobotu udělat nešel, udělala sem si jeden hned jak sme dojeli včera večer domů, ale nic, nějaká chyba nastala, žádná čárka aj to jaksi divně tam proteklo nevím, prostě asi špatný test a nechtěla sem brát další, tak zkusím dneska i když po dvou vynechaných dnech no nevím.
Dnes ráno byla teplota zase uplně nízko, takže ovu asi nebyla, takže smůla. Sice jsem měřila o hodinu dřív, protože sme ještě chtěli sexit předtím než manža odjel do práce. ach jo to sou nervy totok.
Potom vyfotím test z 1Odc a vložím aktuální grafik

murynka
28. zář 2009

ahojky holky

zdravím po hooodně náročném víkendu 😝 😝

vymalaváno vše uklizeno položeny koberce připraveno nahoře pro babičku 😵 😵 😵
byli jsme tam od rána do večera večer jezdili do hornbachu pro věci co nám chyběli nebo došli...takže jsme se vraceli večer utahaní jak psi 😅 😅
ted vařím pak jedu pro naše moje rodiče a stěhujeme babičku nahoru 😵 😵 a vyklízíme její místnosti pro naše bydlení 😀 😀 takže pole bude vyklizeno 😀 😀
jsme fakt hotová ale štatsná 😵 😵

musím říct že mám skvělého manžu vymaloval za víken 5 velkých místností včetně škrábání omítky a zvládnul to skvěle místnosti jsou krásné vonavé čisté a bíle se leskonoucí 😀 😀

nicollka
28. zář 2009

mury to ti tak závidím, my stále nevíme jestli dostanem hypotéku nebo ne, realitka je nervozni že ten dům blokuje a nic, no jestli nam to neschvali tak se asi už objesím a skončíme nakonec v předraženým podnájmu. ☹

murynka
28. zář 2009

tal jsme lehce dočetla

sarlotka byla na houbách 🙂 asi rostou hodně co??

lenička sexí jako o závod 😀 😀 a přítel je na ní hodný 😵 😵 to mám radost 😎

nicol není co závidět fakt jsme si mákli a tím nekončíme dole nás čeká ta samá práce 🙄 🙄 plus zařízení 😅 😅 aby vám tu hypošku přiklepli jak dlouho čekáte??? 😕 😕 😕
moc držím palečky

peta79
28. zář 2009

ahoj holky
mám na vás dotaz - můžu si teď ráno dát do melty lžičku cukru, když mně budou zítra testit na těhu cukrovku? Sestřička mi nic neřekla. Jen, že mám přijít na lačno.

markee
28. zář 2009

Téda Murynko,vy jste si teda mákli.Ale zas ten pocit,že je to co jste chtěli hotovo,je moc příjemný.
Taky bych chtěla předělat buď tady barák nebo stavět. Ale dám s financema přednost umělému oplodnění,když se nezadaří přirozeně,takže vše půjde zas mimo.
Peta79,to já ti neporadím,já test na cukr u Johanky neměla a teď jsem se k němu nedostala ☹

nicollka
28. zář 2009

tak sem nevydržela a testla už ted ráno a čárka je slabší, a teplota nízká tak to mi nebere hlava..asi ovulka ani nebude. Tak a já jdu vstávat konečně.

Mury no mákli ste si, ale je to vaše...my zatím nemáme nic, max můžem postavit stan na pole :D

sarlotta
28. zář 2009

Peta79 určitě můžeš🙂 , normálně jez přes den jak jsi zvyklá a klidně slaď kafe, čaj... ale doporučuju nejíst nic od 18večer ... oni říkají od půlnoci ... ale je lepší povečeřet dřív. Hodně štěstí.

peta79
28. zář 2009

Sarlotko děkuju 🙂

kopa
autor
28. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 36tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 34tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 33tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 32tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 32tt ..............................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 30tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 30tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 27tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 27tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 24tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 24tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 22tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 21tt........................
Wergina 20tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 17tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 16tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 15tt.........................30.9.KO
Tercie 12tt..........................5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 12tt......................5.10. NT screening
Zlababa07 9tt.....................8.10.KO čeká dvojčátka!!!
Skritkova DC?
Aja 83 30DC
Hanana 29DC
Flair 24DC
Handm 23DC
Sarlotta 21DC
Maarrtina 21DC
Eeliska 21DC
Ikopretinka 20DC
Mari111 19DC
Paajaa 14DC
Nicollka 13DC
Kopa 12DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 9DC
Farmarska 8DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
28. zář 2009

Markee teda ty jedeš jak mašina 😀 🙂

Farmíku hele já se přestala o těhu bavit a o miminku a přítelák začal sám od sebe 😅 i když mám choutky se o tom bavit,ale snažím se to omezit.Hlavně si to ted doma nesmím pokazit 😅 😀 😀

Murynko teda vy jste si taky mákli s manžílkem 🙂 a s tím vaším tempem to určitě stihnete do porodu. 😉

Nicolko nečekáte na to nak dlouho? 😕 já jsem ráda,že nemusíme řešit bydlení.
A co ty tvoje testy?

sarlotta
28. zář 2009

Nicol, já myslím, že napřed budete mít baráček a hned jak se zabydlíte a uděláš si dekoračku na okno 😉 tak bude mimísek v bříšku. 😎 😎

farmarska
28. zář 2009

tak holky hlásím, že je ´po depresce 😀 asi to bylo tíím, že jsme skoro dva týdny nesexili, tak mi z toho kapalo na maják 😅 😅 dnes jsme se po ránu krááásně pomilovali a musím hlásit, že nálada je supr a cejtím se moooc krásně 😵 i když ještě nemám plodný dny ten sex je prostě životabudič 😉 😀 však se mi poslední dny o něm i zdálo 😅
jinak všem přeju hezký den a nakouknout stihnu zase spíš až večer-...takže kopiís a další, žádný neomluveno !! 😀 😀 😀

sarlotta
28. zář 2009

farmi🙂 to je dobře... jen tak dál.. na plodné dny se vykašli- nejlepší je to pro radost... 😀

markee
28. zář 2009

Farmy,to mi povídej.Sexík jako životabudič. Mě se o něm zdá pořád,a pak v tý nemocnici když jsem byla,se mi neměli líbit doktoři 😀 😀 😀
Já chci taky sexíííííík. Kruci písek,i když vím, že teď fakt plodit nebudeme a nevím jak dlouho,tak já i tak chci sexíííííííííík. ☹

mari111
28. zář 2009

ahoj holky, ja mam po oslavach tak sem si vas konecne docetla. Koukam ze to tu je docela vesele, bobiku sem rada ze si napsala. Kopi pekne se to u vas vyviji 😉 😀 a u farminky koukam uz je to taky fajn a markee uz se taky trosku ulevilo, co. tak to mam radost,my pokracujeme v snazeni tak doufam ze s toho "neco" bude 😒 na oslave sem teda vubec nechtela pit ale neodolala jsem a dala sem si aspon pivičko 😅

murynka
28. zář 2009

ahojky

tak mi skončili babička je přestěhovaná 🙂 😵 😵 naše ložnice obývák kuchyn je připravená vyklizená-Jirka rozbil ještě z půli koupelku a dneska končíme 🙂 já lehnu a buud spát 😀 ty 4 dny mi dali zabrat ale fakt už mé tělo říká stop 🙄

a ted jdu dočíst 😵 😵

murynka
28. zář 2009

leni do porodu 😕 😕 počítám že do konce října bydlíme 😀 😀 😀

u nás už toho moc není zbourat příčka udělat koupelna vymalovat a zařídit to je hračka 😉 vše bude nové 😵
do porodu to musíme stihnout tak dvakrát 😅 😅 mám 9tt 😉

murynka
28. zář 2009

peta můžeš já ten den předtím jedla sladké normálně 😅 😅

farmarska
28. zář 2009

mury tak moc gratuluju k vystěhování babči! 😵 je supr jak ste to krásně zvládli! 😵 máš doma moc šikovnýho chlapa! 😉 jen ty se mi zdá to trošku přeháníš 😠 víc se šetři kočko a dej si trochu oraz 😉 🙂

farmarska
28. zář 2009

nikol teda co se to v tobě zase děje?? a hlavně jestli se z toho něco vyklube 😉 🙂

markee jo bez sexíku je to o nervy 😝 já jsem dneska hnedka spokojenější 😀 tak brzkej sexus přeju i tobě 😉 😵 😵 😵

mari pivečko je v pohodě 😉 pokud jich nevypiješ pět 😀

mari111
28. zář 2009

farmi sem mela "jen" tri sklenicky ale male sklenicky 😉

mari111
28. zář 2009

copak vsechny delato, tady nikdo neni 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru