• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj Kopi, jojo čekáme, už sem z toho nervní, napřed jim to tam leželo protože je manža slovák, měli se ozvat do týdne, po dvou týdnech sem vyvolávala a dohledávala co se děje, protože měla až ted do pátku ženská co to zařizuje dovolenou , no tak sem tam poslala další papír že s náma žádaji i rodiče a ted zase čekám, zítra tam hned zavolám. bojim se že to špatně dopadne :(tak a ted sem počůrala další ovu test zatim nic moc, ale ještě chvilku počkám
28. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
farmi no jo u vás se také sexí o život co? :wink: :grinning: :grinning:

já do ted spinkala :grinning: :grinning: abych dohnala vše za ty 4 dny :sunglasses:

nicol tedy od koho to máte?? :confused: :confused: :confused: že s tím dělají takové caviky :angry: :angry:
28. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
mury wuestenrot ..

jdu vyfotit ty testíky...
28. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahoj berušky, jdu se nahlásit :slight_smile:
Téééda takovej strach jste o mě měly, ale teda nevím, jak dočítáte, páč ten večer co jsem si tu na dobrou noc psala s Farminkou, jsem vám tu nechávala na tři dny omluvenku :wink:

Holky moje, víkend zabíračka, ale barák je náležitě zapitej a když tohle všechno vydržel, tak teď už je jistota, že jen tak nespadne :grinning: Vystřídalo se tu asi 40 lidí, vypily se tři sudy piva, sežralo 15 kg buřtů, 5kg steaků, 20 chlebů :grinning: tolik žrádla jsme neměli ani na svatbě :grinning: Bylo to náročný, ale super a všem se tu moc líbilo, tak mám radost.

Ve čtvrtek jsem byla jen u sestřičky, brala mi krev a vypsala průkazku. Tentokrát máme takovou tu pěknou, sešítkovou, s obalem s růží ze který kouká mimi, od calibra babyplan, minule jsme měli od femibionu a jenom takovou skládačku, tahle je o moooooc hezč, tak doufám,m že se bude utěšeně plnit záznamy :slight_smile:

Tak zlatíčka, musím zas jít, 2,5 hodiny jsem vás dočítala, tak jd zase se věnovat lidem, ještě se dopíjí poslední sud tak aby po mně nebyla sháňka :slight_smile:

Opatrujte se, papapa :slight_smile:
28. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
Tercie koukala jsem na fotečku v albíčku,můžeš mi říct kde máš ten nadpičník,ty hubenour :grinning: :grinning: e :grinning:
28. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
ahoj holky tak jsem dala testy, ale fotak odjel s manžou tak je to jen z mobilu takže o ničem, jak to uschlo tak je to jakysi takovysi, tak možna to teprve vše jen bude...
28. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
tak dnešek už mám taky vychytaný :grinning: :grinning: jedu jak mašina.Už ted se cejtím jako těhule :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :grinning:
28. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
28. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
nicol já tim ovům testům nějak nerozumím :sweat_smile: u nás to tedy podle toho neklaplo takže tomu ani nevěřím :fearful: :fearful:
ale čárka asi má být ještě silnější ne?? :confused: :confused:

leni :confused: :confused: :confused: mě něco uniklo :confused: :confused: :confused:
28. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Murynko nic ti neuteklo :grinning:
těhu ještě nejsem :wink:
28. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
aha to mě matete jo :angry: :sunglasses: ale krásné bodýčka :dizzy_face: :dizzy_face:
holky co hanana??je 29DC a ovu byla tka jsme zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tercíku jsme ráda že jsi se ukázala a jste v pořádku :wink:
28. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
holky zítra jsme v 8 měsíci :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Mury až já budu těhu,tak to poznáš :grinning: páč kvůli mým smajlíkům nepůjde celý den kůn :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bodýčka mám z CA,byla jsem se juknout v Nextu měli tam slevy,ale nemá cenu to kupovat.Bodýčka se neztratí a přítel dal svolení at si je jdu nakoupit :astonished:
28. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Mury ještě bych potřebovala,někoho do těch bodýček :sweat_smile:
28. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
leni to doufám že to poznám!!kdybych tu nebyla jako o víkendu což ted moc tu nebudu tak čekám SMS :wink:
když dal svolení tak bych nakupovala :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
ahojte
tecie nema nadpicnik :grinning: :grinning:
mury ja zatim nevim ale nejak to tento mesic necitim asi z toho nic nebude http://www.fertilityfriend.com/home/26f483 :angry:
28. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
Markét poznáš neboj :grinning: o.k.smska to jistí :wink:
asi taky nakupovat budu :wink:
Teda 8.měsíc to to uteklo vid? :slight_smile:
28. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
hana :astonished: :astonished: ty jsi tady :fearful: :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face:
hele to vypadá dobře a ty máš ovu až 22DC?? :confused: :confused: to ej jako já :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
mury osmy mesic..... ty jo... to leti :grinning: :dizzy_face:
ještě jsme viděla že tu byla bobinka :dizzy_face: :dizzy_face: maminka jedna určitě se má moc kráááásně a vojtíšek je koizelný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
jj ted jsem vas docitala ale moc jste toho nenakecaly dneska.... :dizzy_face:
kopi ty nakupujes... jupiiii ja uz bych taky do toho sla....uz se tesim
leni já ještě také nemám nic do postýlky ani do oblečků :sweat_smile: :sweat_smile: neboj jak říkám do mého porodu jsi těhule vím to :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
nježíš nestrašte mě z ovu až 22DC,to do té doby nevydržím každý den :sweat_smile: nebo stačí falt obden????baby radte :grinning:
28. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
leni :grinning: :grinning: :grinning: a my jak magoři sexili od 12DC :grinning: :grinning: a ovu byla až tak pozdě :sweat_smile: možná ž vlastně 25DC :confused: :confused:
ale já ovu poznala takže to bylo od 12DC ob den a pak přímo vo ovu jsme to zkusili a vidíš zítra 8 měsíc :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
kopi minule byla ovu 19 DC a to pak byl cyklus 32 dni ... kdyz mas cyklus tak 30 tak by bych do 20Dc sexila urcite... ale ja radsi testuju a merim abych se nemuslea zbytecne namahat... :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Hani trošku nakupuji :grinning: však jsem živitel rodiny :grinning: tedko na vanoce dostaneme nake super premie,tak jsem zvědavá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak u nás to bude každý den až do neděle a pak teda obden :wink:
28. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
a v nedeli budes kolik??
28. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Hani já mám právě ted druhý cyklus po 30DC,takže do 20DC makám až do roztrhání těla :grinning: Mě to měření a testování nic neříká :sweat_smile: bych si připadala před přítelákem jako blázen :sweat_smile: :grinning:
28. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
ahojky kecalky:slight_smile:

Mury to je fajn, že už máte vyklizeno :sunglasses: Za chvilku máš zařízené a budeš jen hongat nožkama :grinning:
28. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.