• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Kopi........vy jste to teda rozjeli :grinning: :grinning:
A to je dobře...........občas je třeba pročistit krev :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
29. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Všem snažilkám přeju prci, prci, prrrcičky. Tak a já už jsem se asi trošku opila.
29. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
vendul však vím krb má tchýně :sunglasses: :sunglasses: chodím se tam v zimě hřát :grinning: :grinning: :grinning:

hezké sprchování :wink: :wink:
29. zář 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: jéééé tady je to u samejch ožraLŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
tak já radši jduuuuuuuuuuu
29. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
29. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Holky, já vás asi miluju.
29. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
Kopy,jen je vytáhni a sousedi se aspoň přiučí :grinning:
29. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
Holky, s váma je kůlna.........já se tu tlemím jak blázen, až se Emička v bříšku natřásá :grinning: Kopi, načni další flašu, ať jsi povolnější, než dorazí přítelák :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
Týjo,já se připila včera,měla jsem 4 nebo 5 skleniček bílého vína.Ale pila jsem od tří hodiny do sedmy,tak to jde :wink:
29. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Že bych taky vytáhla ze šuplíku tanga?
29. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
No je to potřeba zasmát se tak až se za břicha budeme popadat,pže jsme tu teď hodně smutné,takže smíchu zdar :wink: :grinning:
29. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
29. zář 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
Angeles,já je nemám odkud vytáhnout. Nacpala jsem je do pytle a dala na půdu,pže mám samé malé a na tu mojí zadnici v těhu se nevešli.Takže až snad splasknu,tak můžu vytáhnout tanga :grinning:
29. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
angels jen jsem četla co se ti stalo :frowning2: je mi to moc líto :cry: :cry: to si nedovedu představit!!!!musíte být silní!!!
ale tady holky ti pomůžou :wink: :wink: :wink:
29. zář 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
Musím jít venčit, bo náš Teddýsek už tu má tlapky křížem :grinning: Za chvilku jsem tu, tak jsem zvědavá, co se tu zatím schumelí :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
angeles:díkas moc za trošku uklidnění :slight_smile: Musím věřit že znovu mě to nepotká.Žádnou z nás...

Dožehlila jsem(aspoň na chvilku byly jinší myšlenky) a jdu si dát taky decko :wink:
29. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
Já jdu číst pohádku Johance.Takže tu určo půl hodiny nebudu. I když třeba usne brzo :grinning:
29. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: ještě pořád jsem vás nestihla dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem ted asi v půlce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

angels vítám tě tu mezi náma :dizzy_face: ale jestli je pravda, to co píšeš o tý ovulaci.. vtom případě já už asi 5let neovulovala :sweat_smile: bo já si sexi naposledy připadala tehdy někdy :grinning: :grinning: :grinning:

holky-nováčci, nebojte opravdu, opravdu bude zase líp, čas je mocný čaroděj :wink:
a zatím nám tu můžete fňukat, my vás budeme utěšovat a vám se uleví ju :wink: :slight_smile: a než se nadějete budete mít v břuchu zase bobíška :dizzy_face:

aron, bachařko moje, zavolej si raději k tomu doktoroj..pro klid v duši :wink:

katy ošetřovatelko blázínků i odemne máš požehnání :dizzy_face: a držím palečky! :dizzy_face:

samsíku já chci taky vědět co čekáš :grinning: a jinak mooooc držím palečky na zítřek, hezky si to užijte!! :dizzy_face:
29. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
Já taky přibrala v těhotenství a ještě mám co zhazovat. Markee,ale tanga přece navlečem vždycky, ne? No, ale máš pravdu , tak i bez nich. Co budem troškařit.
29. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
tedaaaaaaa tady se chlasta, holky skoda ze sme vsechny tak daleko od sebe, to by byla parba, kdyby sme se takhle slezli vsechny :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
no my si teda dem dat s pritelakem taky sklenicku, heč :wink:
29. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
všichni se nalijte to je jasný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
:grinning: AKCE TANGA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nasazena :grinning: :grinning: Přítelák taky opilý :grinning: a prý mě moc miluje a neopustí mě :dizzy_face: tak se tady vykrucuji jak nadržená pipinka :grinning: no to určo dneska splodíme,Víno došlo mám už jen pívo a rum :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
a ještě jsem vlasrně objevila víno co jsem dostala od Murynky,tak na zdraví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
29. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
joj, tady je sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akorát vás letím pozdravit a jdu na ordinačku, pak se věnovat manžovi,k to víte po týdnu bez sexu :sweat_smile: tak si to dneska užijate :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
leni cože :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak to si dejte!!!!
ale ta s ezvládnete strefit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
píši jak ožralá!!! :cry: :cry: at se zvládnete strefit!!!!!!
29. zář 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
Ještě jednou děkuju všem za podporu, ale momentálně mi je teď všechno jedno. Smutnit budu určitě zase až zítra s čistou hlavou. Je, teď bych měla přečíst Raďovi taky pohádku, to bude prča.
29. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
ježiš a ještě blbý smajlíci měli tam být tyto :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz
Mari, promin, me vlezla do kanclu šéfka, takže jsem nemohla reagovat.. a pak už pro mě přijel manžel do práce, tak jsem musela vypadnout a nestihla jsem se rozloučit!! Tak se omlouvám...!!!!
Děkuju za podporu, příjemné vykecání...pomáhá to moc! :slight_smile:
ono mě to zas přejde!!! vlastně teď už je to skoro uplně ok.. i když samo trochu ještě to tam zasunutý je...Děkuju holky! je to fakt super, že na to nejsme samy..
Mury taky děkuju!! Už ti to krásně ubíhá, už si skoro ve finále!!
Taky doufám, že budete mít pravdu! :slight_smile: a příště už to bude OK..

díky a dobrou noc. zítra se přihlásím s lepší náladičkou! :slight_smile:
a všem pijícím nazdraví.. asi si taky něco otevřu!! Dobrý nápad!!
papa a díííííky!
29. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.