Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
29. zář 2009

Kopi........vy jste to teda rozjeli 😀 😀
A to je dobře...........občas je třeba pročistit krev 😀 😀 😀 😉

angeles
29. zář 2009

Všem snažilkám přeju prci, prci, prrrcičky. Tak a já už jsem se asi trošku opila.

murynka
29. zář 2009

vendul však vím krb má tchýně 😎 😎 chodím se tam v zimě hřát 😀 😀 😀

hezké sprchování 😉 😉

kopa
autor
29. zář 2009

😀 😀 😀 jéééé tady je to u samejch ožraLŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
tak já radši jduuuuuuuuuuu

kerrie
29. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

angeles
29. zář 2009

Holky, já vás asi miluju.

markee
29. zář 2009

Kopy,jen je vytáhni a sousedi se aspoň přiučí 😀

kerrie
29. zář 2009

Holky, s váma je kůlna.........já se tu tlemím jak blázen, až se Emička v bříšku natřásá 😀 Kopi, načni další flašu, ať jsi povolnější, než dorazí přítelák 😀 😀

markee
29. zář 2009

Týjo,já se připila včera,měla jsem 4 nebo 5 skleniček bílého vína.Ale pila jsem od tří hodiny do sedmy,tak to jde 😉

angeles
29. zář 2009

Že bych taky vytáhla ze šuplíku tanga?

markee
29. zář 2009

No je to potřeba zasmát se tak až se za břicha budeme popadat,pže jsme tu teď hodně smutné,takže smíchu zdar 😉 😀

murynka
29. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

markee
29. zář 2009

Angeles,já je nemám odkud vytáhnout. Nacpala jsem je do pytle a dala na půdu,pže mám samé malé a na tu mojí zadnici v těhu se nevešli.Takže až snad splasknu,tak můžu vytáhnout tanga 😀

murynka
29. zář 2009

angels jen jsem četla co se ti stalo ☹ je mi to moc líto 😢 😢 to si nedovedu představit!!!!musíte být silní!!!
ale tady holky ti pomůžou 😉 😉 😉

kerrie
29. zář 2009

Musím jít venčit, bo náš Teddýsek už tu má tlapky křížem 😀 Za chvilku jsem tu, tak jsem zvědavá, co se tu zatím schumelí 😀 😀

sirella
29. zář 2009

angeles:díkas moc za trošku uklidnění 🙂 Musím věřit že znovu mě to nepotká.Žádnou z nás...

Dožehlila jsem(aspoň na chvilku byly jinší myšlenky) a jdu si dát taky decko 😉

markee
29. zář 2009

Já jdu číst pohádku Johance.Takže tu určo půl hodiny nebudu. I když třeba usne brzo 😀

farmarska
29. zář 2009

ahoj holky 🙂 ještě pořád jsem vás nestihla dočíst 😝 jsem ted asi v půlce 😝

angels vítám tě tu mezi náma 😵 ale jestli je pravda, to co píšeš o tý ovulaci.. vtom případě já už asi 5let neovulovala 😅 bo já si sexi naposledy připadala tehdy někdy 😀 😀 😀

holky-nováčci, nebojte opravdu, opravdu bude zase líp, čas je mocný čaroděj 😉
a zatím nám tu můžete fňukat, my vás budeme utěšovat a vám se uleví ju 😉 🙂 a než se nadějete budete mít v břuchu zase bobíška 😵

aron, bachařko moje, zavolej si raději k tomu doktoroj..pro klid v duši 😉

katy ošetřovatelko blázínků i odemne máš požehnání 😵 a držím palečky! 😵

samsíku já chci taky vědět co čekáš 😀 a jinak mooooc držím palečky na zítřek, hezky si to užijte!! 😵

angeles
29. zář 2009

Já taky přibrala v těhotenství a ještě mám co zhazovat. Markee,ale tanga přece navlečem vždycky, ne? No, ale máš pravdu , tak i bez nich. Co budem troškařit.

mari111
29. zář 2009

tedaaaaaaa tady se chlasta, holky skoda ze sme vsechny tak daleko od sebe, to by byla parba, kdyby sme se takhle slezli vsechny 😀 😀 😀

mari111
29. zář 2009

no my si teda dem dat s pritelakem taky sklenicku, heč 😉

murynka
29. zář 2009

všichni se nalijte to je jasný 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
29. zář 2009

😀 AKCE TANGA 😀 😀 😀 😀 Nasazena 😀 😀 Přítelák taky opilý 😀 a prý mě moc miluje a neopustí mě 😵 tak se tady vykrucuji jak nadržená pipinka 😀 no to určo dneska splodíme,Víno došlo mám už jen pívo a rum 😀 😝

kopa
autor
29. zář 2009

a ještě jsem vlasrně objevila víno co jsem dostala od Murynky,tak na zdraví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

ee.liska
29. zář 2009

joj, tady je sranda 😀 😀 😀 😀 akorát vás letím pozdravit a jdu na ordinačku, pak se věnovat manžovi,k to víte po týdnu bez sexu 😅 tak si to dneska užijate 😀 😀 😀

murynka
29. zář 2009

leni cože 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no tak to si dejte!!!!
ale ta s ezvládnete strefit 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

murynka
29. zář 2009

píši jak ožralá!!! 😢 😢 at se zvládnete strefit!!!!!!

angeles
29. zář 2009

Ještě jednou děkuju všem za podporu, ale momentálně mi je teď všechno jedno. Smutnit budu určitě zase až zítra s čistou hlavou. Je, teď bych měla přečíst Raďovi taky pohádku, to bude prča.

murynka
29. zář 2009

ježiš a ještě blbý smajlíci měli tam být tyto 😀 😀 😀

handm
29. zář 2009

Mari, promin, me vlezla do kanclu šéfka, takže jsem nemohla reagovat.. a pak už pro mě přijel manžel do práce, tak jsem musela vypadnout a nestihla jsem se rozloučit!! Tak se omlouvám...!!!!
Děkuju za podporu, příjemné vykecání...pomáhá to moc! 🙂
ono mě to zas přejde!!! vlastně teď už je to skoro uplně ok.. i když samo trochu ještě to tam zasunutý je...Děkuju holky! je to fakt super, že na to nejsme samy..
Mury taky děkuju!! Už ti to krásně ubíhá, už si skoro ve finále!!
Taky doufám, že budete mít pravdu! 🙂 a příště už to bude OK..

díky a dobrou noc. zítra se přihlásím s lepší náladičkou! 🙂
a všem pijícím nazdraví.. asi si taky něco otevřu!! Dobrý nápad!!
papa a díííííky!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru