• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ach jo, zlababa, je mi to moc líto.
2. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
farmi:ahojky...ty jsi ale holka šikovná :slight_smile: Já zatím nic...až zítra.Zasekla jsem se na tarotu tak si věštím...a zatím mi vycházejí samé dobré věci
2. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
:cry: Zlababi je to moc líto :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Mrzí mě to strašně moc.Nechápu proč se to furt děje :pensive:
Asi tě ničím nepovzbudím :pensive:
2. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
panebože, žlabi!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: td jsem se to normálně dozvěděla :pensive: :pensive: :pensive: to je strašný :frowning2: :frowning2:
todle by se nemělo dít :cry: :cry: podruhý ne :cry: :cry: :cry: moc mne to mrzí, normálně mám slzy v očích :pensive: :pensive: :pensive:

broučku žlabi, je mi to moc moc líto, všem je nám to tu líto :frowning2: holčičko naše, drž se, posílám moc moc moc sily! :pensive: :pensive: :pensive:
2. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Zlabi posílám ti moc síly aby jsi to všecko zvládla :pensive: :pensive:
2. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
holky je toho ted nějak moc :frowning2: :frowning2: :frowning2: samé nové tváře :frowning2: :frowning2:

moc mě to mrzí :pensive: :pensive: :pensive:

a strašně se bojím do konce máme ještě daleko :frowning2: :frowning2:
2. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Holky když to tak čtu,tak se už ani snažit nechci :pensive: :pensive: Nikde nemáme záruku že se to nebude opakovat :pensive: Nedovedu si představit,že by se mi to stalo dvakrát či třikrát :cry: :cry: Já už bych to vzdala :pensive:
2. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
Murynko přemýšlím,jestli to není fakt tím co mi řikala dr,že na podzim je toho nejvíce :pensive: na jaře je prý lepší otěhu :sweat_smile:
2. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
holky tak to je zase depka jako blázen :cry: čím to je, že se to takhle opakuje? :confounded: člověk fakt nemá jistotu nikdy žádnou :pensive:
vůbec si neumím představit, co budu dělat, jestli otěhotním a stane se mi to zase-potřetí :pensive: :pensive: :pensive:
ach jo :confounded:
2. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
leni asi na tom něco bude!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale proč?? :confused: :confused:

a vy co jste ve fázi snažení nebo před snažením!!!nevzdávejte to holky!!!!!

věřte že člověk má síly víc než si myslí :pensive: :pensive:
2. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Holky mě tenkrát doktorka říkala,že nikdo neví proč se to stává :pensive: že to furt zkoumají :pensive:
Třeba se dočkáme nakych prášků,nebo něčeho co nám zaručí 100% že nepotratíme :pensive:
2. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
jéé kopi, koukám, že myslíme obě, ve stejnou chvíli, na uplně to samé! :confounded:
2. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Kopa, ale mi to přece nemůžeme vzdávat, někdy bychom toho mohli litovat.
2. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
Markét už si moc nepamatuji proč :confused: přeci jenom jsem tam byla před rokem,ale říkala,že se mám každopádně vyvyrovat nachlazení a že když nebude tuhá zima a bude příjemně že máme zkoušet.Ale prý by to bylo nejlepší až v květnu :sweat_smile:
Já vím to se nedá naplánovat.

No u nás má přítelák zas nakou depku ani nepřijel ožralej jak jsem čekala :sweat_smile: asi dneska nic nebude :pensive:
2. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
leni si myslím že prášky nepomůžou :frowning2: :frowning2:
tohle je asi příroda vyřeší to takto na začátku za nás než pak v pozdějším stádiu rozhodovat jako markee :cry: :cry: :cry:

jak píše angels nevzdávat to!!!!!
Kopi, podle mě to je blbost. Poprvé se mi to stalo v červnu! Takže žádnej podzim, prostě asi jen blbý geny nebo jinej šmejd :frowning2: Chjo, mě to tak neskutečně drtí, nejvíc to, že je to fakt jak přes kopírák. Prostě v 6-7tt na ultrazvuku srdíčka a pak za týden se to prdi prostě rozodnou zabalit. Ale proč??? Přitom jsem brala listovku, zaváděla utroš a šetřila se jak to jen šlo.

Mury, ty se proímtě tímhle vůbec netrap, máš to za pár, miminko je zdravé, uvidíš, že za pár týdnů už jí budeš chovat v náručí. Tak žádné depky, ju?
angeles, to máš sice pravdu, ale já už to zažila dvakrát, to sklamání, bezradnost a bolest, dvakrát už jsem to oplakala :pensive: a potřetí to už fakt nezvládnu :unamused:
2. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
Angeles já vím :pensive: Jenže vem si já jsem čekala rok až přítelák povolí snažení a tedka kdybyse mi to zase stalo,už bych to nedala :pensive:
2. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
zlab to jo ale v létě jsme nechodilo tolik nových jako na podzim :frowning2: :frowning2: to už mám vypozorované za tu dobu,,,,,
2. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Holky a nemůže to být třeba tou revizí?? :confused: to asi taky néé.
2. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
holky přesně tak jak tady každou nakopne, když některá znás otěhotní, tak přesně tak , mě to hrozně srazí, psychicky až uplně na dno, když se něco takovýho tady některé z nás stane :pensive:
2. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Farmi taky to tak cítím jak ty :pensive:
2. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
holky a kdepak se nám toulá Mirax??to je ještě na té dovče? :confused:
2. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Kopi, já se ted doktora ptala a povídal, že po revizi reálně hrozí spíš samovolný potrat než toto. Prý když se otěhu moc brzy, děloha a čípek to nevydrží a povolí a plod se potratí ven. Tyhle zamlkliny se stávají spíš z důvodu špatné výživy plodu, špatné genetické výbavy, infekce a tak. Ale ne vždycky se to právě zjistí :unamused: :frowning2:
2. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
Holky, já poprvé měla zamlklý potrat, potom porod zdravého chlapečka a teď porod mtvého chlapečka, který vážil už dvě kila a říkám znova nevzdám to, i kdybych si to měla proležet v nemocnici. Nechci se jednoho rána probudit s tím, že toho budu litovat, že jsem to prostě vzdala a nezkoušela dál. Potom už může být pozdě.
2. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
zlabi-tak strašně je mi to líto :frowning2: .Achjo...tak dlouho jsem nebrečela,už jsem byla v pohodě,ale tohle jsem nezvládla...Je mi beruško moc líto,že to nevyšlo :frowning2: :frowning2:

farmi-jo,vystihla jsi to úplně přesně!!!!
2. říj 2009 v 19:19  •  snaží se  • Odpověz
holky.Jak jsem byla v poho tak už zas depkuju :frowning2: Chtěla jsem počkat na první MS nebo max.druhou a jít znovu do snažení,ale teď nevím...úplně mě to přešlo.Fakt nechápu že se to stane dvakrát nebo i víckrát těm samým holkám...to je snad sen...hodně škaredý
2. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
jo jo je nás tu novejch moc :frowning2:

žlabi no právě, člověk ted napodruhý zkoušel a dělal všechno možný i nemožný, aby donosil :pensive: a stejně nic :frowning2: si pamatuju, jak jsem žrala tabletky, nepila kolu, kafe, snažila se jíst zdravě, jedla prášky na udržení, ležela, nenamáhala se, nezdvihla jsem ani těžší hrnec, ... a stejně tohle všechno k prdu :cry: :cry:
2. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Holky s tím,kdy se otěhotní si myslím,že ty MA nemaj co dělat. Johanku jsme splodili v únoru a donosila jsem jí zdravou. Další pokus-v prosinci jsme splodili a nedopadlo. A teď jsme splodili v dubnu a sice nebylo MA,ale stejně-genetická vada. :frowning2:
2. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
markee-já mám na gyn moc moc hodnou sestřičku,skoro stejně stará jako já a ta i po revizi taky říkala,že víc MA bývá v zimě a na podzim,ale já otěhu v červenci a co...Ale já to prostě nevzdám a budu se snažit,doku to půjde!Přesně,jak psala angee!!!

sirelko a ty nesmutni a depky zase odežeň.Tohle si prostě nesmíš říkat!Co ti řekly karty...no...honem si to znovu přečti! :wink:
2. říj 2009 v 19:37  •  snaží se  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.