• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Já splodila v březnu v prosinci jsem přenášela a mám zdravého kluka.A teď jsem splodila v červenci a v září bylo po všem.. :frowning2: .Ještě před pár chvilkama jsem do toho chtěla jít co nejdřív znovu,ale teď nevím...Zas váhám a pořád dumám.Mám ale strach abych druhé mimčo vůbec stihla tak nesmím váhat dlouho...Manžel to bere tak že to co se stalo je náhoda a chce jít do dalšího snažení klidně zas
2. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
katy:Máš pravdu...já si to i přesně zapsala a měla bych to asi mít pořád na očích nebo budu pořád měnit rozhodnutí...ale nikdy to nevzdám,to vím...jen je otázka kdy se začnem znovu snažit
2. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
žlabko :frowning2: Mě je to tak líto.Ani nevíš jak jsem byla štastná a plná naděje když se ti to povedlo a ted jsem s tebou zase dole.Máš pravdu,nechte se vyšetřit.My taky nechceme nic uspěchat než budeme mít výsledky genetiky v ruce.Gyn mě dnes pochválil že na to nespěchám.že měním práci a že se chci dát do kupy.

Bojím se že by mě to potkalo znovu.Musí tě to moc bolet a žádná slova ted nepomohou :frowning2:
Jsem s tebou.A vztekám se na celý svět.Je to sprostá nespravedlnost.

Ta co mě nazvala jalovou krávou má dvě děti a obě těhu hulila jak prokoplá. :angry:
Nechci ted otěhotnět,bojím se,ale při tom po děťátku moc toužím,moc.
2. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
holky ted jsem si přečetla ten příběh, jak ta jedna rodila tu Theušku a fakt si myslím, že kdyby to někam přeposlala, že by za to dostala cenu, bo je to táááák krásně napsané!! :dizzy_face: od začátku jsem se tlemila :grinning: samo to vygradovalo těma banánama :grinning: :grinning: a mezitím mi tekly slzy dojetím :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
farmi kde jsi to četla,????
2. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
ježiš, mury já ti ted nevím, já už to zavřela, ale podívám se ti po tom, někdo tu na to dával odkaz :wink:
2. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
už jsme to četla :grinning: :grinning: :grinning: hustýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
tady to je! :
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=421823&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
jestli jsi to nečetla, tak si pěkně počti, myslí, že to stojí za to :wink: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
jééé to jsem teda rychlík! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no já když četla jak nabízela hovna, tak jsem se tu normálně nahlas řehnila :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
tak já si jdu udělat kafíčko a věnovat se trošku tomu svýmu miláškoj :sunglasses: no a uvidíme, jestli ho přesvědším a něco dnes bude :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
2. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak a já mám obšitou záclonu. Ještě jí změřim a kdyžtak udělám tunýlek a nemusím to žabičkovat :grinning: a zítra je pověsíííííme,se těšim. Zas nová věc v pokojíčku.
Holky já bych tak dělala děti,ale ale :confounded:
2. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
holky...prosím o radu.Před chvílí jsem začla slabě špinit a trošku pobolívá břicho.Do teď už to bylo v poho...může být něco špatně???
2. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
sirel,já to měla podobné,já měla tak bolesti a víc špinila střídavě,den v poho a dva dny ukrutné bolesti.
To se stahuje děloha a čistíš se.Lehni si a odpočívej,já si vzala ibalgin,ten je jak od bolesti tak proti zánětu.
Snad to bude ok :sweat_smile:
Manžela mám dnes v práci,jdu ještě na skok za kamoškou.
Tak se mějte.Přeju klidnou a plodnou noc pro ty co se snažilkujou :wink:

A ten příběh jsem četla manželovi nahlas a řechtali jsme se jak blázni.Dost dobrý. :grinning:
2. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
maendy:dík za částečné uklidnění.mě prostě vystrašilo,že už to bylo dobré a teď je to tu znovu.Uklidňuju se ale tím,že je to jen trošku...Měj se hezky...ahojky
2. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
ahoooj všem..hlásím návrat z dovolené!
Holky jsem stále hrozně unavená, z té lodi se pořád ještě houpu :sweat_smile: , i-když už jsme celý den doma!! Snad to brzy přejde.
Kdo chcete, koukněte na fotečky!
http://tobias.iprostor.cz/tenerife-zari-2009/tenerife-zari-2009/tenerife-zari-2009.htm

Moooc se mi po vás stýskalo, zítra hned půjdu dočítat a koukat, co se všechno událo :slight_smile:
2. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
Ježiš, co to čtu? :fearful: Zlababi, mooc mě to mrzí.......... :frowning2: Drž se, holčinko, určitě to zvládneš. Dobře, že jdete na ty testy.......pokud něco zjistí, bude se to řešit a pokud ne, tak tím líp..........a budeš aspoň vědět, že je vše v pořádku!

Jinak vítám miraxku zpátky z dovolený..............fotečky kráááásný...........je vidět, že jste si to užili a to je dobře :slight_smile:
3. říj 2009 v 05:05  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

mirax vítám tě zpět a fotečky jsou kouzelné :dizzy_face: :dizzy_face: museli jste se mít krásně a moc jste si o užili :wink: :wink:
a lod tě snad brzy přejde :grinning: :grinning: pořádně s evyspi a bude líp :sunglasses:
3. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Pěkné ránko :slight_smile:

mirax-hned jdu kuknout na fotky :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:17  •  snaží se  • Odpověz
mirax-krááásný fotečky :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:23  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holky, tak vstanu a co nečtu :( Žlabi přidávám se k holkám, mocmoc na tebe myslím a doufám že se najde něco a do třetice budete mít krásné miminko. Moc ti to přeju. To je tak smutné :(

Tak jsem přečetla jak šla na svět Thea - opravdu super , zavzpomínala jsem jak jsem psala našim do rakouska a jak to bylo krásné a už tu slzím :D chjo

Jinak jsem srovnala zatím všechny ovu testy a 15,16dc jsou uplně nejtlustější, krásné dvě ... tak nevím kdy to proběhlo nebo co a jak, uvidím ještě dnešní testík...no a hned hupsnu na manžílka, ale asi pozdě :(
3. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Mirax super fotečky...taky bych ještě v zimě zaletěla někam k moři, i sme chtěli ale už to nedáme, domek nám přiklepli, auto budem kupovat nejpozději do prosince, takže toho máme až až.
3. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Mirax vítám tě zpátky :dizzy_face: Fotečky jsou moc krásnééé :dizzy_face: Je to tam moc krásné :dizzy_face: A tobě to moc sluší s bříškem :dizzy_face:

Jinak Nici já měla včera taky ovu test silnej :grinning: dneska mám pojištěno 3x.Ale dávám potpm nohy na horu :sweat_smile: páč mi příjde,že to ze mě všechno vytejká :pensive: :confounded:
3. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
kopa-ahojky,no ty jsi teda ďábel! :grinning: .Den sotva začal a ty už 3x????Jestli to chceš pojistit ještě víc,zkus prstíčkovou metodu-Já když jsem to zkusila,tak další ms už nepřišla. :wink:
3. říj 2009 v 10:48  •  snaží se  • Odpověz
autor
Katy já za to nemůžu :sweat_smile: dvakrát to bylo ráno po probuzení a ted před chvilkou :sweat_smile:
Přítelák bere moc vážně to snažení :sweat_smile:
Jako prstem to občas zkouším,ale příjde mi že je čípek dost hluboku,že sotva na něj došáhnu(tak si myslím,že už to ovule není) :sweat_smile:
3. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj kopi, tak držíííííííím moc pěstičky ať to sakra už vyjde a hlásíš // a co jinak?

Zlabi moc mě to mrzí co se ti přihodilo :frowning2:
3. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
kopa-to by bylo,aby to nebylo.Víc se už snad ani nemůžete snažit.Tak to teď přece musí vyjít.ne!? :wink:
3. říj 2009 v 10:56  •  snaží se  • Odpověz
ahojík holčinky:slight_smile:)))))))))))
Tak hlásím že žiju... 2dny v práci.. oooooo... sem si mákla- úklid a okopávání :sweat_smile: . Navíc mám doma maroda - manžu, a malý taky furt kašle ... takže se mám co otáčet.
Do tabulky prosím 2DC.. aby toho nebylo málo :angry: :sunglasses: :grinning:
3. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Kopi ty jo 3x :D no já si musím počkat až na večer..:(
3. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
prstíkovou metodu jsem taky zkusila jednou a dnes taky zkusím, uvidíme myslim že nic.

Jinak taky se mi zda že to vše vyteče ven :D
3. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile: Žlabi, úplně mě to zarazilo... Moc mě to mrzí :pensive: K tomu ani není co dodat, drž se!!!
3. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.