• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
kerie: gratukuju k prukazce,a je dobre ze jste v poradku.

Jak se holky jinak mate.Neni moc casu tu chodit.Ja uz jsem porad doma,brigada mi uz skoncila.Tak si ted uzivam tehulkovani.A nechodim do prace huraaaaaaaaaaaa!! :grinning: :grinning:

Kopinko: Chtela bych podekovat za radu,phledne trvaleho pobytu.Udelame to hned jak se mimi narodi ze ho prepiseme.
Moc dekuji.

Tak ja se zase ozvu.
Murynko:Krasny baracek a bytecek budete mit.Se mate. :slight_smile: :wink:
1. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
kopa ahoj, copak se děje?

kagat - ty se máš a jaký to tam bylo?A co na to říkalo mimčo? Co vedra atd atd povídej.
1. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
kerrie super zprávy, gratuluji :D
1. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
kerrie - gratuluju :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
fotečku nemáš??
1. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
kerie moc gatuluji :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
kerie to jsou dobré zprávy :wink:
mirax a kde na moravě jsi?
jinak já jsem na příští pátek objednaná k dr, protože ms se někde toulá
:angry:
a za chvilku tu bude strašná bouřka, sarlot jde směrem k vám :astonished: bojim bojim
1. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
kerie supr supr zprávy!
gratuluju!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

el u nás to bouří už asi 2hodiny :confused:
1. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
ahoj farmi :slight_smile: tebe už jsem tu dluoho nepotkala jak je?
1. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
ahoj holky, tak jen hlásím, že jsem byla dnes u té dr. a jsme 5+6 ale dle ms mám být už 6+4, takže doufám, že to ještě doženeme :pensive: , protože ovu vím, že byla 16 DC, takže opožnění se nekoná
holky prosím vás, píšete tady o tom, že jdete na další poradnu a mě dr. o žádných poradnách nic neřekla, tam se chodí až v pokročilejším těhu ?
a ještě jeslti se vás můžu zeptat, co vám dělala dr. za vyšetření takhle na začátku těhu ? mě jen posílá na krevní skupinu a RH a HIV, a nic víc a to mám za sebou už mimoděl. a samovol. potrat. a vysoký tlak léčím práškama, nezměřila mi ani tlak, ani nezvážila, ani nezkontrolovala moč, nebo stěry z čípku, nic ... :rolling_eyes:
1. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
el jsi tu ještě? :sweat_smile:
já musela odskočit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no i jí mám ten pocit, že se nějak míjíme :grinning: ale že ti ta bestie nedorazila, to jsem nějak vysledovala :unamused:
1. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
jj jsem tu
1. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
seb i já měla takovýhohle doktora a hned na začátku jsem ho vyměnila :angry:
přijde mi to od nich jako děsná lajdáckost a nezodpovědnost!
Pak jsem přešla k jinýmu a ten hned měřil tlak, vážil, dělal stěr, chtěl každou návštěvu moč a na všechno se mne přeptal. Jo a na tu krev mne taky poslal.
1. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
ahá ahoj Elí! :slight_smile:
to s tou mrchou musí bejt už namrtvivi co :frowning2:
1. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
ani mi nemluv :angry: a to čekám jestli se teprve vyčistí děloha po revizi a jakk je tobě? jak se ti těhulí?
1. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
mě je kupodivu dobře :slight_smile: těhu nevolnosti jen ojediněle... no a hlavně jsem šťastná jako blecha :dizzy_face:

ach jo musím zase končit..mladej chce se mnou hrát hru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi pošupajdí zas do školy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
farmarska: no jo, kdybych já věděla o nějakým jiným dobrým dr., jenže na blint to zkoušet v těhu a střídat se bojím, tak snad mi při další návštěvě už tyhle vyšetření udělá a jestli taky ne, tak začnu hledat jinou dr.
1. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
holky už jsem doma :slight_smile:
Na nákupy jsem neměla náladu je strašný horko a u nás se to už mračí :unamused:

Paaji no doktorka je schopná mě vzít až za dva měsíce :angry: ordinuje jen středy a bere jen akutní případy :sweat_smile: tak přemýšlím,že půjdu někam jinam,ale musím to promyslet-což mi zabere celý víkend až budu hledat novou doktorku.... :unamused:
1. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Kerrie gratuluji super zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face:
Seb do poradny se chodí podle mě asi od začátku.Myslím že ted je normálbí že ti brala krev na Hiv a Rh faktor jiný vyšetření nejsou.
1. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
kopa: hm tak to nejsou moc dobré vyhlídky , i když moje dr. ordinuje každý den a taky mě objednává vždy až za měsíc a když je akutní případ, tak ho tam sestra nechá vydusit 4 hod. v čekárně, aby si to příště rozmyslel tam lézt bez objednání :angry:
holky nevíte jestli můžu mít v 6tt vodový výtok ? :unamused:
1. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Seb těhu výtok pokavat neni růžový či hnědý je normální :wink:
1. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
seb to teda nejsou vyhlídky :unamused: já tu doktorku měla protekčně zařízenou a byla sem tam jednou a na rok platím dva litry.o peńíze mi nejde,ale očekávala bych lepší péči. :pensive:
1. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
seb prosím tě neděs se tlak a noc takového ze začátku nedělají :wink:
bud ráda že už ti ted nabrali krev na HIV a RH faktor to někdo dělá až ve 14tt :sweat_smile:
takže myslím že péči máš dostatečnou do poradny se chodí až kolem 12tt kde ti budou dělat vše také jsme byla po potratě vím o čemmluvím :slight_smile:

a že miminko neodpovídá?je holt menší a 4 dny to není žádná tragédie někdo roste rychleji někdo pomaleji te duž to doúadne dobře :dizzy_face:
1. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se na pokec, a jdu juknout co jsem zameškala důležitýho :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahoj holky,tak co probereme dneska???????????????????????????????????????????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Bobíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty jsi naka vysmata :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
Bobi copak se ti povedlo, že po nás házíš úsměvama? :grinning:
1. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Holky ,

znate skovo Z Á V I S T ? ? ? ? ?

BYly jste nekdy zavistive??Nebo to neumite,Je to jen otazka,ja se s tim jeste nastesti nesetkala.Jen bych chtela poznat nebo pochopit tu osobu ktera to umi.A ktera to zazila.
Nekdo me mozna chapete na co narazim.Ale kdyz uz tu nekdo nechodi a tajne si nas cte,tak proc to asi dela?? Ze by Z . . . . . ? ? ? ? ? ?
Proc zas rovnou neprestane uplne ignorovat???? :wink:
1. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Me se dneska nepovedlo nic, je je mi desne horko...Umiram tu doma.Uz jsem byla 2krat ve sprse!!!!
A porad se potim.

Ty usmevy jsou z toho ze jsem skoncila v praci a uz jen odpocivam.
A jak pak se mas ty Tercie. :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
cože?? :astonished: asi jsem mimo mísu, co se zase děje??
jinak ahojky
1. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.