Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

bobinka22
1. črc 2009

kerie: gratukuju k prukazce,a je dobre ze jste v poradku.

Jak se holky jinak mate.Neni moc casu tu chodit.Ja uz jsem porad doma,brigada mi uz skoncila.Tak si ted uzivam tehulkovani.A nechodim do prace huraaaaaaaaaaaa!! 😀 😀

Kopinko: Chtela bych podekovat za radu,phledne trvaleho pobytu.Udelame to hned jak se mimi narodi ze ho prepiseme.
Moc dekuji.

Tak ja se zase ozvu.
Murynko:Krasny baracek a bytecek budete mit.Se mate. 🙂 😉

kelly1983
1. črc 2009

kopa ahoj, copak se děje?

kagat - ty se máš a jaký to tam bylo?A co na to říkalo mimčo? Co vedra atd atd povídej.

nicollka
1. črc 2009

kerrie super zprávy, gratuluji :D

kelly1983
1. črc 2009

kerrie - gratuluju 🙂

kelly1983
1. črc 2009

fotečku nemáš??

murynka
1. črc 2009

kerie moc gatuluji 😵

ee.liska
1. črc 2009

ahojky 🙂
kerie to jsou dobré zprávy 😉
mirax a kde na moravě jsi?
jinak já jsem na příští pátek objednaná k dr, protože ms se někde toulá
😠
a za chvilku tu bude strašná bouřka, sarlot jde směrem k vám 😲 bojim bojim

farmarska
1. črc 2009

kerie supr supr zprávy!
gratuluju!!! 🙂 🙂 🙂

el u nás to bouří už asi 2hodiny 😕

ee.liska
1. črc 2009

ahoj farmi 🙂 tebe už jsem tu dluoho nepotkala jak je?

seb
1. črc 2009

ahoj holky, tak jen hlásím, že jsem byla dnes u té dr. a jsme 5+6 ale dle ms mám být už 6+4, takže doufám, že to ještě doženeme 😔 , protože ovu vím, že byla 16 DC, takže opožnění se nekoná
holky prosím vás, píšete tady o tom, že jdete na další poradnu a mě dr. o žádných poradnách nic neřekla, tam se chodí až v pokročilejším těhu ?
a ještě jeslti se vás můžu zeptat, co vám dělala dr. za vyšetření takhle na začátku těhu ? mě jen posílá na krevní skupinu a RH a HIV, a nic víc a to mám za sebou už mimoděl. a samovol. potrat. a vysoký tlak léčím práškama, nezměřila mi ani tlak, ani nezvážila, ani nezkontrolovala moč, nebo stěry z čípku, nic ... 🙄

farmarska
1. črc 2009

el jsi tu ještě? 😅
já musela odskočit 😝
no i jí mám ten pocit, že se nějak míjíme 😀 ale že ti ta bestie nedorazila, to jsem nějak vysledovala 😒

ee.liska
1. črc 2009

jj jsem tu

farmarska
1. črc 2009

seb i já měla takovýhohle doktora a hned na začátku jsem ho vyměnila 😠
přijde mi to od nich jako děsná lajdáckost a nezodpovědnost!
Pak jsem přešla k jinýmu a ten hned měřil tlak, vážil, dělal stěr, chtěl každou návštěvu moč a na všechno se mne přeptal. Jo a na tu krev mne taky poslal.

farmarska
1. črc 2009

ahá ahoj Elí! 🙂
to s tou mrchou musí bejt už namrtvivi co ☹

ee.liska
1. črc 2009

ani mi nemluv 😠 a to čekám jestli se teprve vyčistí děloha po revizi a jakk je tobě? jak se ti těhulí?

farmarska
1. črc 2009

mě je kupodivu dobře 🙂 těhu nevolnosti jen ojediněle... no a hlavně jsem šťastná jako blecha 😵

ach jo musím zase končit..mladej chce se mnou hrát hru 😝
asi pošupajdí zas do školy 😀 😀 😀 😀

seb
1. črc 2009

farmarska: no jo, kdybych já věděla o nějakým jiným dobrým dr., jenže na blint to zkoušet v těhu a střídat se bojím, tak snad mi při další návštěvě už tyhle vyšetření udělá a jestli taky ne, tak začnu hledat jinou dr.

kopa
autor
1. črc 2009

holky už jsem doma 🙂
Na nákupy jsem neměla náladu je strašný horko a u nás se to už mračí 😒

Paaji no doktorka je schopná mě vzít až za dva měsíce 😠 ordinuje jen středy a bere jen akutní případy 😅 tak přemýšlím,že půjdu někam jinam,ale musím to promyslet-což mi zabere celý víkend až budu hledat novou doktorku.... 😒

kopa
autor
1. črc 2009

Kerrie gratuluji super zprávičky 😵 😵
Seb do poradny se chodí podle mě asi od začátku.Myslím že ted je normálbí že ti brala krev na Hiv a Rh faktor jiný vyšetření nejsou.

seb
1. črc 2009

kopa: hm tak to nejsou moc dobré vyhlídky , i když moje dr. ordinuje každý den a taky mě objednává vždy až za měsíc a když je akutní případ, tak ho tam sestra nechá vydusit 4 hod. v čekárně, aby si to příště rozmyslel tam lézt bez objednání 😠
holky nevíte jestli můžu mít v 6tt vodový výtok ? 😒

kopa
autor
1. črc 2009

Seb těhu výtok pokavat neni růžový či hnědý je normální 😉

kopa
autor
1. črc 2009

seb to teda nejsou vyhlídky 😒 já tu doktorku měla protekčně zařízenou a byla sem tam jednou a na rok platím dva litry.o peńíze mi nejde,ale očekávala bych lepší péči. 😔

murynka
1. črc 2009

seb prosím tě neděs se tlak a noc takového ze začátku nedělají 😉
bud ráda že už ti ted nabrali krev na HIV a RH faktor to někdo dělá až ve 14tt 😅
takže myslím že péči máš dostatečnou do poradny se chodí až kolem 12tt kde ti budou dělat vše také jsme byla po potratě vím o čemmluvím 🙂

a že miminko neodpovídá?je holt menší a 4 dny to není žádná tragédie někdo roste rychleji někdo pomaleji te duž to doúadne dobře 😵

tercie
1. črc 2009

Ahoj holky, hlásím se na pokec, a jdu juknout co jsem zameškala důležitýho 🙂

bobinka22
1. črc 2009

Ahoj holky,tak co probereme dneska???????????????????????????????????????????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😀 😀 😀

kopa
autor
1. črc 2009

Bobíku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ty jsi naka vysmata 😀 😀

tercie
1. črc 2009

Bobi copak se ti povedlo, že po nás házíš úsměvama? 😀

bobinka22
1. črc 2009

Holky ,

znate skovo Z Á V I S T ? ? ? ? ?

BYly jste nekdy zavistive??Nebo to neumite,Je to jen otazka,ja se s tim jeste nastesti nesetkala.Jen bych chtela poznat nebo pochopit tu osobu ktera to umi.A ktera to zazila.
Nekdo me mozna chapete na co narazim.Ale kdyz uz tu nekdo nechodi a tajne si nas cte,tak proc to asi dela?? Ze by Z . . . . . ? ? ? ? ? ?
Proc zas rovnou neprestane uplne ignorovat???? 😉

bobinka22
1. črc 2009

Me se dneska nepovedlo nic, je je mi desne horko...Umiram tu doma.Uz jsem byla 2krat ve sprse!!!!
A porad se potim.

Ty usmevy jsou z toho ze jsem skoncila v praci a uz jen odpocivam.
A jak pak se mas ty Tercie. 🙂

ee.liska
1. črc 2009

cože?? 😲 asi jsem mimo mísu, co se zase děje??
jinak ahojky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru