• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
tak já na ms čekala 40 dní nebo kousek dýl ...
6. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
nicol to je super že také zvládnete to stěhování :dizzy_face: :dizzy_face: to gratuluji!!!

a co zařizování stihnete vše do vánoc :confused: :sweat_smile: ??

mě to děsně baví myslela jsme že se přitom rozvedeme :grinning: :grinning: a ono ne my se shodneme :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Markee, já nevím ale myslím, že divná je ona. Každý normální člověk pochopí, že tohle je šílená ztráta kor matka od dětí by si to měla umět aspoň představit a Tvoje postoje brát tak jak jsou.

Ono to prostě bolí, píchá u srdce, svírá v žaludku když má někdo to štěstí a má zdravé děťátko a Ty jsi ho mohla mít taky ... s tím nic neuděláš.

Celá tahle diskuse je o tom jak je svět nespravedlivý. Já se pořád snažím v tom najít nějaké poučení a nějaký smysl... a holt někdy to jde líp a někdy hůř.....
6. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Mury ale Jiří je tam jen , pro formu" co :sunglasses: :grinning:
6. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Holky mám dotaz. Pořád mě pálí žáha, i když normálně nba to vůbec netrpím. Co si na to můžu vzít nevíte některá? :unamused:
6. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
martinkal můžeš si na to koupit renie-pastilky a nebo by Ti mohl pomoci i zázvor - třeba to lízátko pro těhulky.
6. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
markee ja cekala 36 dni to jsem byla 23tt ale asi je to u kazdeho jinak, jinak na mimca uz se podivat muzu , zasadne nechovam a hrozne mi vadi plac nemluvnete.... nejsi v tom sama :confounded:
6. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Martinkal,už ti pomůže co píše Sarlott. Ale já na to pila mlíko :grinning: nechtěla jsem při Johance žádné prášky,prostě nic.
6. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
Holky, já se dneska tak naprdla..................Jela jsem za naší maminou, my si takhle občas děláme naše dámský odpoledne, což je fajn :wink: No a u našich v baráku u výtahu jsem narazila na tu největší drbnu široko daleko......a hned samozřejmě začala vyzvídat všechno možný.............a vrchol přišel, když se mě zeptala, co čekáme, tak povídám, že holčičku a ona..........a TAMTO bylo co? A já: Co tamto? A ona: No tamto, co jsi potratila...... :pensive: No ve mě by se krve nedořezal a chtělo se mi normálně bulet........Jak může být někdo tak zlej a těhotný mamině připomínat takovou věc a ještě tímhle stylem? A navíc ani nevím, kde to zjistila, od našich určitě ne. Fakt nechápu. :frowning2: Pak se ještě snažila vyzvídat, jak se malá bude jmenovat a to už jsem jí řekla, že to nikomu cizímu zatím nebudem vykládat, jelikož už jsem jí fakt měla plný zuby :pensive: .........neskutečný, kam až ta lidská blbost a zloba může zajít. :pensive:
6. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
kerrie, to je kráva teda :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Kerrie, to jsou hnusný lidi, navíc od ženský bych to už vůbec nečekala. No některý lidi jsou omezený :angry:

Holky díky, zkusím nejdřív mlíko a pak tu mám renie, je to fakt děs. :frowning2:
6. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Mury jojo je to tam uplně nový, takže první vánoce v novém domečku budou, jen pro polívku pojedu k našim, tu se musím naučit :D
6. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
martinkal ja brala taky renie nebo jak se to jmenuje, jinach bych to nedala :unamused:
6. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
No to je teda kráva :frowning2: Navíc to neříkala s nějakou účastí v hlase, ale vyloženě prahla po drbech :cry: Ale co, prdím na ni. Nebudu se trápit, aby se netrápila i malá v bříšku. Ale že jsem si kvůli ní po dlouhé době zase připomněla toho našeho prvního drobka a bylo mi smutno, to je fakt. :pensive:
6. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Kerrie to teda byla koza, bohužel takových je víc ... měli by chodit s náhubkama.
6. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
ker :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: nemám slov to je blbka :angry: :angry: :angry:

nico takže tam budete mít vše hotové?a je to alespon podle tvých představ??
6. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Kerrie,to je mi líto. Ty lidi jsou opravdu bezohledný a koukám,že jich máme okolo sebe dost :angry:
6. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Jojo, holky, některý lidi jsou fakt bezohlední........nic s tím nenaděláme :frowning2:

Mury, vám už se ten baráček pěkně rýsuje, viď? Sofinku si přivezete do novýho, voňavýho bytečku :wink: :dizzy_face:
6. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Vy koukáte všechny na Ordinaci,co??? :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Mury jojo koupelna je moc pěkná, kuchyn i obyvák taky, nábytek si vezmeme svůj co máme tady. No akorát kuch, linku novou, ale tak to zvládnem zatím na té co tam je taková malá, a já chci pak novou rohovou. Malej bude mít svůj pokojíček a další dva pokoje se dodělají postupem. Hlavně že budem ve svém.
6. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
No huráááááá už to jde... tak dneska ani nebude co dočítat, nebo vám to někomu fachčilo?
6. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky,jsem tu jen na skok :grinning:
Tak degustace vína se povedla,ochutnala jsem 18 druhů vína :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bylo to výbornéé.Pila jsem vína z Jížní Afriky,Lucemburska,Italie...No a u mě vede rose víno :dizzy_face: :dizzy_face: Byla jsem ráda,že jsem vůbec došla domu :sweat_smile: a to mě ještě všichni přemlouvali at zůstanu :sweat_smile: :sweat_smile:

Asi dočítat nebudu,až zítra a tabulka taky až zítra :wink:
6. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tercie,ne nefungovalo to nikomu :wink:
Kopy,téda,ty sis dala do nosíku. To je potřeba.
6. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
tak jsem holky zase nakoukla....a velká gratulace murince a Sofince taky! :slight_smile: .Jen tak dál kočky! :wink:

martinkal-taky jsem dnes četla o tom,co ti radily holky,zázvorový lízátka,nebo zázvorovej čaj by prý měl pomoci.Nebo i ty pastilky.

kopa-jéje,tak to jsi měla príma den,to bych si taky dala líbit... :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 20:50  •  snaží se  • Odpověz
autor
Markee já jsem se bála,kdyby tam náhodou bylo mímo :sweat_smile: ale zase se nemohu furt omezeovat a kdyby tam nebylo,tak si to pak budu vyčítat. :wink:
6. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Kopy,tak toho se neboj. Mímo ještě není živeno přes placentu,i kdyby jste ho počali.
Švagrová se ze začátku těhu,opila až zvracela,ale to fakt ještě nevěděla,že těhu je :grinning:
6. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
No ale stejně koukám, že jste tu byly dřív než já, a zkoušela jsem to i v tý době, a nešlo mi to...

Mury gratulka ke kontrole :slight_smile:

Jo a Aronku, jsi tu ještě? Já jsem ti jen chtěla napsat, že když mi včera dr měřil NT, tak říkal, že má nějaký nový info ohledně toho a že už je prokázaný že ta hranice není 2,5 ale 3mm. Tak jsem ti jen chtěla říct, aby ses nebála o mimčo, že bude určitě zdravý!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kopi týýýýjo tolik vína :grinning: A šla jsi po dvou nebo po čtyřech domů? :grinning:
6. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Markee dobrá tak se nebudu bát :wink:
Jen si myslím,že stejně mrch dojde.Už mě asi 4 dny pobolívá podbříšek a píchá mě tam.Navíc i čípek zlobí :sweat_smile: jednou je níž a pak zase výš,nedá s ev tom vyznat.
6. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Kopi přesně jak píše markee, teď bych se alkoholu ještě nebála :wink: Já pila taky, po potratu jsem chlemtala jak bezedná :sunglasses:
6. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Holky došla jsem po dovu jen tak,tak :grinning: ještě jsem měla za ůkol koupit rohlíky,ale v metru se mi chtělo hrozně čůůůrat.Tak sem utíkala dom a zastavila se ve večerce kde jsem koupila poslední rohlík,byl trošku jetej,ale nevadí.Stejně byl pro příteláka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.