• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Kopy,neházej flintu do žita. Tytyty,lumpíku. Jen věř,že se zadařilo. Být nešťastná můžeš,ale až se dostaví ta mrcha.Ale já doufám,že se nedostaví.
Jo a k té švagrové-kluk je zdraví a čilý a narodil se véééélkýýýýý :wink:
6. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
No byl to mazéc a to je ještě šéf plánoval vypít 2 flašky,za včasu jsem utekla :grinning: :sunglasses:
6. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Kopi podle čípku já v životě nic nepoznala... a on se mění i hodinu od hodiny, myslím, že podle něj to sledovat je naprd :sweat_smile: Holt dočkej času...testování ukáže :wink:
autor
No jo dočkej času já bych už chtěla testit :sweat_smile:
Trpělivost růže (//) přináší :grinning:
6. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
hahaha :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
mě přinese tak h..... :grinning:
6. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Kopy,neblbni,přinese ti // ať už teď nebo za měsíc. Kruci,vy si to zasloužíte a moc. Pracujete na tom tak intenzivně,že mi neříkej,že se nezadaří :grinning:
6. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj Kočky,
já jsem opravdu potřeboval trošku vypnut, abych se dala do kupy. Snad to pomohlo.

Mury: snažení holt nebylo. Manža byl z práce úplně utahanej a já jsem na něj nechtěla tlačit. Tak snad příště

Kopi: moc ti přeji, aby to klaplo

Tercie: snad už bude manža sekat latinu
6. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj paaji, ono to někdy chce vysadit, aby se z toho člověk nezjevil, viď :wink:

Kopi tak ty máš ráda hnědou barvu? :grinning:
6. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jééé ta ordinace byla zas dneska dramatická a smutně skončila, achjo... no ale je to vlastně jako ve skutečnosti, taky se s náma život nesere, co holky...
6. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahojík Paajaa, kde se touláš? Chybíš mi tu :wink:
6. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Kopís ty opíco... jak tabulku zítra :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: Taky bych šla na košt vína:slight_smile: mňam. Moje oblíbené chardoney, sauvignon a muškát :wink:
6. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky,
maly az ted usnul za cely den mi naspal snad 5 hodin.
A to spal 3 hodky venku v kocarku a 2 hodky rano.Ted mi snad usnul aspon na 2 hodinky.Jinak vypil 150ml mleka.3Dny mi pil co 3 hodky 120ml.Tak jsem mu udelala 150 a fakt vypil.A mel by jist za 4 hodky.Snad to vydrzi.S takovou bude z nej otesanek :grinning: :grinning:
Jinak vcera pres den jsem o nem nevedela a v noci se budil jen na jidlo.Tak mi to asi dneska vraci.Uz je zase vzhuru a to ted usnul,Ja se z nej zblazniiim.
Je to muj milacek ale i ja potrebuji zavrit ocicka.Aspon na hodinku.Musim za nim..........
6. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
To já bych si taky dala dnes vínko. Vlastně jsem lanařila Míšu na šampáňo,ale prý nemá chuť.Tak povídám,že já taky ne,ale že chci opít do němoty :grinning: No stejně prý ne no.
6. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Šarlot já taky ráda muškát :wink:

Markee když na to přijde, zpít se můžeš i sama :grinning: Když bude manža střízlivej, tak tě aspoň pak uloží, to je taky dobrý ne? :grinning:

Bobi není to lehký, strasti mateřství... jééé ale sakryš já už chci taky :grinning:
6. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Zlatíčka moje, jdu nakrmit chlupáče, a půjdu dneska chrnět, včera jsem šla zas o půlnoci a to se ráno nemůžu vykopat z postele, jenže musím, kvůli psům. Tak papa a dobrou noc :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Bobi, neboooj, to se bude měnit každých 14dní:slight_smile:))) ten spánkový režim... do roku je to jak na houpačce, musíš se s tím smířit a prostě to neřešit. Je to Tvoje malé zlatíčko :wink:

Terci to je fakt.jdu si dát panáka ořechovky :grinning:
6. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
jo no,to je houpacka.na rukach mi usne,dam ho do postylky a je vzhuru.tak zase je u me.
ale je to stejne fajne.Jsem rada ze se mu u me libi aspon vim ze me ma rad :grinning:
6. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Holky já se omlouvám že sem vstupuju, jen se chci zeptat, nevíte jeslti na záda můžu v těhu Ice gel? nebo nemáte s něčím takovým v těhu zkušnosti?

Děkuju moc a nezlobte se :wink:
6. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
tak já se pro dnešek loučím, zase mě bolí pupek , jdu spát, dobrou zítra
6. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
bobi, to víš, že jo.. Ty jis celý jeho svět :wink:

Dobrou holčinky, jdu bucat- ráno do práce :angry: :sunglasses: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahoj kočky, jen nakukuju, byla jsem zase celej den v práci a jsem uplně KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra se vás pokusím dočíst, to mám volno! :dizzy_face:
Jinak hlásím, že jsem si dnes dělala ovu testík a čárky sice dvě, ale ta jedna je jen uplně slabounká. Většinou jsem ovu měla tak 16-17DC, tak jsem zvědavá, kdy přijde tentokráde :confused: jestli vůbec nějaká přijde, jestli jsem si jí tím pracovním stresem nezahnala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
Tak jsem přežila mamčinu inspekci, proběhnu vanou a jdu hají. Dočtu zítra. :wink:
6. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Zdravím z domova,jedu si dneska pro doklady,tak si přispím :sunglasses:
Já jsem se v noci probudila a bylo mě pěkně blbě :unamused: no bylo to asi z toho vína :sweat_smile: :grinning:
7. říj 2009 v 06:27  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Kopinko, to nebude víno.......... :grinning: :grinning: :wink:
7. říj 2009 v 06:36  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem se sem vůbec ne,ohla dostat nechtělo mě to načíst stránku.
Tak jsem zase v úterý testila a nic, tak teď čekám, že zítra dorazí mrcha. Určo z toho // nebudou. Tak jsem si říkala, že by bylo dobré kdyby to vyšlo. Musím na to přestat myslet :frowning2: .
7. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
Krásné ráno,

Sarlott: vy jste mi taky chyběli, ale musela jsem si dát absolutní odloučení od koníka. Vše si srovnat v hlavě a tak na mimi neviset. A snad se povedlo. Už přemýšlím dopředu a né zda teď už budu těhu. Doufám, že nám to nějka klapne. Manžel bude přes zimu doma, takže nebude mít stres v práce a bude v klídku. To je přece optimální doba na plození, ne??? :grinning: :grinning: :grinning:

Farmi: drže se v práci, ať ti to brzo uteče

Kopi: že by :grinning: :grinning: :grinning: A už se to lepší???
7. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
Paajii ahojky, jojo zima je opravdu optimální na plození. My Johanku spáchali v únoru :wink:
Uvidíme zda příští rok začneme taky v zimě nebo až v létě na dovče. Už jsem se ptala Míši,zda pojedeme k moři,když nemáme miminko,tak povídal,že jo,ale s kým a kam,že to musíme vymyslet.
Jinak mi večer volala kamarádka kvůli brigádě. Dělala bych nejspíš kompletovala kalendáře a takové ty věci ohledně papíru. Maj dopolední a odpolední,ale prý se s nima dá domluvit,že budu chodit jen od osmy do dvou(místo od šesti do dvou). Tak uvidíme no.
7. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
dobré ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.