• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj aronku, :grinning: :grinning: :grinning:

Malá kope hlavně večer, a už docela dost, hlavně, když jí tatínek hladí, mrška, snad to tuší :grinning:

Ještě nenakupuju, strašně se bojím. Počkám do toho 22tt, kdy jsme o malou v březnu přišli a pak zašnu dělat nájezdy na obchody. A co ty? Nakupuješ?
8. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Teď jsem to dočetla, že nenakupuješ, jsem slepoň :grinning:
8. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Já taky ne. MYslím, že je brzo, nevím co to bude a jsem pořád v práci :frowning2: , takže bude chudinka spát v koši na prádlo a nakupovat se bude časem
8. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Já jsem taky srabík, navíc se ani na ty věci v obchodech zatím nemůžu ani podívat :frowning2:
8. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
neřeš, já klidně odpovím znova :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jinak mě je teď dobře, jen mě pořád pálí žáha :unamused:
8. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
KOPI ty jsi podle mě těhule :grinning: :grinning: :grinning:
taky mi to nedělá dobře, ani mimina. Pořád mi nějak nedochází, že tentokrát to vyjde, jsem nastavená tak, že čekám nějaký průšvih za každým rohem :frowning2:
holky, nebojte, však ty kila pak půjdou dolů samy, až budou fofry okolo miminka :slight_smile: Já zatím přibrala 6 kg, ale teď ke konci to určitě pofrčí........jsem zvědavá, na kolika skončím. Jinak s manžou v tomhle taky problém nemám. Už jsem se začala nazývat hrochem, páč si připadám děsně neskladná a neohrabaná............a on mi koupil malinkatýho plyšovýho hrošíka, dal mi pusu a povídal, že to mám proto, abych viděla, že i hrošíci můžou být krásní a roztomilí :slight_smile: A že se mu líbím taková jaká jsem a hlavně abysme s malou obě byly v pořádku. :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Viď já taky a každou chvilku říkám manželovi: Že to tentokrát dobře dopadne? a on mi říká, že jo, že to s tou pupeční šňůrou se nemůže stát 2x za sebou. Jenže co se v životě nemůže stát 2x že?
8. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ker, tak to máme stejnýho manžu. Říká, že mě miluje a bude milovat, i kdybych měla 100kg, a že to bříško se mu strašně líbí, a hlavně, že to je domeček našeho miminka. :grinning:
8. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
marti.........žáha mě taky trápí........nemáš na to nějakej fígl? :unamused:
8. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
A taky se mi směje, ale tak něžně směje, když funím do schodů, nebo když vstávám z postele :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Pomáhá mi renie, a dr. mi včera do telefonu řekla, že těhulky mužou až 16 pastilek denně. Což já beru tak 3, ale fakt mi to pomáhá, a hlavně hned.
8. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
U nás si přítel nic nepřipouští, už vybírá hračky, tedy jenom klučičí, protože on si je jistý, že to bude kluk, já si jsem zase jistá, že to bude holka :grinning: Prostě taková normální rodinka :grinning: Ale já mám strach hrozný, jen ho před ním nedávám znát
8. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Renie.........ahaaa a já myslela, že to těhulky nesměj.........no tak to taky koupíííím :slight_smile: Děkuju za tip :wink:

aron............noooo, můj manža si byl taky jistej chlapečkem............. :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
renie se v těhu může :wink: já tedy trápení se žáhou zatím nemám tuk tuk :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak malá kope už hrozně :frowning2: až to bolí a do žeber nedávno se mi zašprajcla nožičkou a to byla bolest :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

jinak mě dnes poprvé bolelo bříško jako na poslíčky to začínám brzo :frowning2: :frowning2:

kopi myslím že budeš těhulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky s váhou si nic nedělejte pak to půjde dolů fakt samo :wink: :wink: já se do 10snad vejdu :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
mury, to jsou poslíčci nějakcí předběhlý, ne? Jen ať se Sofinka pěkně drží, ještě je prtě na to, aby se na nás přišla podívat :wink:
8. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahojky,tak jsme doma z plavča a už po obídku.
Jinak mi přišel dopis z úřadu,kam jsem posílala životopis,že jsem nebyla vybrána :frowning2: No,takže to máme jednu práci vyřešenou. Aby mě taky chtěli,po mateřský :frowning2:
8. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Mury, myslíš, že na poslíčky je brzo? Já myslela, že tak od 30tt se to může stávat.........no, jak u koho.... :confused:
8. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
kerie je to normální od 30tt to jo ale jsme myslela jako že mě to překvalilo brzo mohli někde počkat :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jinak tam byla dnes po 14dnech holčina,co měla TP za měsíc po mě a naštěstí jí utz u Apolináře dopadl dobře. Jen je mimčo menší o týden,takže jí to i tak píšou,že je o týden míň. Na ten utz jí pro jistotu poslala genetička,chodíme ke stejné.
No má už hezké bříško a bylo mi zas smutno :frowning2: Jojo,no.
Už jsem i přemýšlela,zda to nevzdám. Zda mi prostě jedno dítko nestačí. Já prostě si myslím,že to psychicky nezvládnu další neúspěch. :frowning2:
8. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Mury, kamarádka měla poslíčky od 34 tt, a nakonec týden přenášela :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Markee, nevzdávej to, kvůli sobě, ani kvůli Johance. :wink:
8. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Mury, jo taaaak............no to je fakt..........ještě chvilku mohly počkat za rohem :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Markee............nevzdávej!!! Uvidíš, že to vyjde. Jednou bys třeba litovala, že jsi to ještě nezkusila :wink:
8. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Holky já vím,ale je fakt hrozně těžký. Já už nechci ukončovat. Fakt je to hrozný,né jako,že by se to nezvládlo,ale prostě psychika je opravdu v prdeli. Já se omlouvám za výrazy,ale je to tak nejlépe řečeno.
Já vám to tak přeju,hrozně moc, i jsem ráda,že jste v pořádku. Jen já tomu u nás už fakt nevěřím,opravdu už ne. :frowning2:
8. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
markee nevzdávej to :frowning2: já vím že je to ted těžké ale tohle nemám ráda vzdávat něco dopředu :pensive: :pensive:

marti já neříkám že budu rodit ale je to dost nepříjemné tak fakt mohli počkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
Mury, já mám blbej dotaz............jaký ty poslíčci jsou? Já jen co mám pak čekat, víš..... :sweat_smile:

Markee, já vím, že jsou to nervy, ale stojí za to bojovat. A doktoři už si vás ohlídaj, neboj. Určitě se miminka dočkáte :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Murynko,ale já to po únoru zkusila a opět to nevyšlo a zkončilo to hůř než v únoru. A prostě nevím co mám dělat. Já se toho bojím,já se opravdu moc bojím. Začínám mít z toho panickou hrůzu. Práce a mimčo,oboje je hodně vzdáleno :frowning2:
8. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.