Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
8. říj 2009

ker každý to má jinak 😒 ale skoro všichni to popisují jako bolest na MS to mám já v podbřišku a vysřeluje to do zad normálně jsme se musela zastavit a prodýchat to 😅 😅

martinkal
8. říj 2009

A máš to v nějakých intervalech?

markee
8. říj 2009

Murynko,kdyby to nepovolovalo,tak jeď k doktoru nebo do nemocnice.
Já měla poslíčky ve 32tt a nakonec to nebyli jen poslíčci,ale začla jsem se otvírat.Takže magnesium a klidový režim stylem-ležet se zadkem výš(podložený polštáři nebo zvednoutou postel).

kerrie
8. říj 2009

NO to jsem na to zvědavá...........určitě začnu plašit, že rodím 😀

murynka
8. říj 2009

marti nene tak ted to bylo poprvé 😉

murynka
8. říj 2009

ker v první chvíli jsme se zastavila byla jsem venku se psem a myslela jsme si to také že rodím 😅 😀 😀 😀

aronek
8. říj 2009

mury, tak pěkně drž, zatím je na rození brzo 😀 Mně jak tuhle chytly křeče, tak jsem si taky myslela, že rodím ☹ , jenže u tebe by to už nebyl takový průšvih 😉 ale já bych to nepřežila 😢

murynka
8. říj 2009

aronek to máš pravdu 😒 také já už jsme o dost klidnější...a fakt si to ted ve smyslu psychiky užívám..ale fyzicky je to horší 😅 😅 ..ted už by se mohla narodit ale jen at tam ještě je 😎 😵 😵

a nebyli do křeče od žaludku??

paajaa
8. říj 2009

Markee: kočko nevzdávej to. Objednej se k psycholožce, jak jsi psala a vše s ní prober. Určitě najdete cestu k zlepšení tvé psychiky. Ty to zvládneš. Věř mi. Posílám hoodně síly.

Mury: téda poslíčky. To je krásné. Já už se těším až jsem bude někdo psát, že je Sofinka na světe.

Kopi: já bych doma potřebovala taky nějakého nadrženého chlapa jako máš ty doma ( omlouvám se za výraz- myšleno jen v dobrém 😉 ), aby to bylo jednodušší.

kopa
autor
8. říj 2009

Markét snad už nerodíš 😅 😀 😀 😀

Mě zase začalo bolet to břicho,je to jak na MS,ach jo já to určitě dostanu.

murynka
8. říj 2009

leni ne 😀 😀 😀 i když jsme si to myslela 😨 🤐

hele mě také bolelo jako na MS 😉 😉 a nedošla 🙂

paji děkuju 😵 😵 také s etěším až bude na světě 🙂

a těším se až vy dvě lenička a ty nahlásíte // 😵 😵 😵

murynka
8. říj 2009

jestli chcete jukněte na vybydlený barák:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

kopa
autor
8. říj 2009

Markét tak at je Sofinka co nejdéle v bříšku.
Markét ale mě to bolí fakt jak na mrchu 😒 a je to nepříjemné.Se vsadím že potvora dojde 🤐

kopa
autor
8. říj 2009

na to si při prvním těhu napamatuji,že by mě tak bolelo břicho na MS 😅
no asi koupím na víkend citlivý test jako flair 😅 im když vím,že mám testit jen mamatestem 😀 😅

murynka
8. říj 2009

leni mě asi 5-6 DPO staršně bolelo na MS a šlo o zahnizdování 😉 pak jako na termín na MS a MS nedošla věř mi 😎

kopa
autor
8. říj 2009

Markét no to by tak asi mohlo bejt 😅 měla jsem dvě // silné 16DC 😉 ,
Fotečky jsou hezké,budete to mít krásné 😵
Razím domu,dneska budu chvilku sama doma,tak toho musím využit 😉

aronek
8. říj 2009

mury, to byly křeče jak se mi natahujou nějaké vazy co drží dělohu. Prý to bude celou dobu a pak mně to bude i bolet v noci a budu se budit ☹ Hlavně, že vím, že mimču to neublíží, bude to bolet jen mamku 😉

martinkal
8. říj 2009

Aronku já taky občas mám takový postraní bolesti, píchne to a zas dobrý, ale je to opravdu tím, jak se děloha zvětšuje, neboj 🙂

Kopi mě taky bolelo břicho jako před MS a pak nepřišla a ten den kdy měla přijít se mi začal zvedat žaludek v krámě 😀

murynka
8. říj 2009

aronku to znám 😉 hlavně neublížit miminku ale pro něj cokoliv 😎 😵 😵

jo a leni pak asi 7DPO jsme si koupila sekanou kterou jsme nikdy nejedla 😝 😀 😀 😀

martinkal
8. říj 2009

Holky já se loučím, jdu ke kamarádce pokecat, tak pa pa 😀

aronek
8. říj 2009

ahoj martinkal a užij si kamarádku 😉

murynka
8. říj 2009

marti papa a hezký den 🙂

markee
8. říj 2009

Paajaa, no moje mamka mi vždy vše nakecá a pak to neplní. K té psycholožce mě ještě neobjednala,tak nechápu proč mi o tom v neděli povídá 😠 No zítra jede ke svému doktoru,tak hned vedle je ta psycholožka,snad mě už objedná.
Jenže teď se mi vše motá s tou brigádou. Pže mám zatím každý den něco. Tak nevím zda jim neříct,že půjdu až od listopadu.Jenže jsem zas chtěla být v prosinci doma. No prostě, je to brigáda,kdyžtak mezi svátky prostě nepůjdu. Jen pořád nevím kolik si teda můžu přivydělat při pracáku ☹

m.aa.b
8. říj 2009

Ahojda holky,

tak dnes depkuju já - je to 4týdny co jsem skončila v nemocnici a zůstala jen ta prázdnota... ☹ ☹ ☹

Ale už se nemůžu dočkat až dorazí ta mrcha proradná 😠 aby se to zase začlo nějak hejbat ...

Markee my chodíme do pražského Pronatalu - je tam docent Mardesicz (nevím jestli to píšu správně), a je to jeden z prvních lékarů který se u nás tomu věnoval. A vím že tam dělají i PGD páč když jsem byla před rokem na OPU tak tam se mnou byla holčina co jim to také dělali. Je to tedy soukromé, ale za konzultace atd se neplatí !!! pouze za některé nehrazené nebo jen částečně hrazené výkony ... My jsme tam spokojeni vždyť byli úspěšní byť to nedopadlo jak jsme si představovali. A lékaři jsou tam v pohodě všici.

markee
8. říj 2009

Maab,já před měsícem 8.9. porodila-potratila. Chjo. Je hrozný,že člověk si opravdu každý týden říká a co bylo a nebylo a že už je to týden a měsíc atd. No snad se z toho dostanu.
Jinak já právě nevím jak si vybírat. Kamarádka ze zdravotnictví říkala,ať si vybírám podle počtu výkonů,pže praxí jsou samozřejmě lepší a lepší.Ale kde vezmu info o tom,kolik toho udělaj. U Apolináře jsem tabulky našla do roku 2007.
No uvidíme,zeptáme se na genetice,kam nás pak budou posílat a uvidíme zda dají vybrat nebo nás rovnou někam pošlou(teda až se jednou zadaří).

m.aa.b
8. říj 2009

je to hnus. Slibila jsem si že je to poslední připomínání a počítaní ( 100% si to spočítám na Vánoce a na TP ☹ )
Jinak ještě k tomu Pronatalu - v jedné diskuzi psala jedna holčina že ji pronatal doporučil známí který dělá v oboru a v konkurenčním zařízení že mají největší úspěšnost. Já jsem tam spokojená a teď tam začla docházet i má kamarádka (bohužel mají také problém) a také se jí tam moc líbilo. Pro pronatal dělá také dr Břešťák kterého si na koníku také holky chválí chodí k němu na nějaký ten velký utz bo jak se tomu říká ...

markee
8. říj 2009

Maab,aha. Díky moc. Každou radu si cenním,pže fakt nevím jak pak vybírat. Prostě podle holek,které s tím či oným zařízením maj zkušenosti 😉

m.aa.b
8. říj 2009

Markee víš že bydlíme "kousek" od sebe? 😅

kerrie
8. říj 2009

kopi.........mě taky bolelo břicho, jako normálně před MS..........akorát mi teda bylo divný, že jsem se furt živila kyselýma cibulkama 😀 , tak jsem si udělala test a jukly na mě //..........teda nejdřív jen takový duši. 😵

markee
8. říj 2009

Maab,neříkej 😅 Odkud pak jsi? Kdyžtak mi to pis do IP,když budeš chtít teda.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru