• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Tak mě honil hladík a fakt máme v lednici a ve špajzu vykradeno.Takže jsem vzala mléko,mouku a vejce a už dělám palačinky :sweat_smile: A to mám hubnout,no. Zítra snad koupím ovoce,jestli přijde manžovi výplata. Když ne,tak až v pondělí :frowning2:
8. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Holky tak já chtěla vařit,ale vyprdla jsem se na to :sweat_smile: nechce se mi :sweat_smile:
Mě přišla dneska výplata o 3000více :dizzy_face: tak jsem moc ráda :wink:
8. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
kerrie zrovna mě už přestalo trošku bolet břicho.no jsem zvědavá co mě se objeví na testu... :sweat_smile:
8. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
markee palačinky jééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty mi dělá manžel :sweat_smile: :sweat_smile:

holky od zítřka má 14 dní dovču jupíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

leni to je krásný příplatek :sunglasses: to bude hadříčků :grinning: :grinning:
Kopi........tak to potěší.........udělej si radost a kup si za to něco hezkýho :slight_smile: :dizzy_face:
ker máme stejný nápad :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Kopy,týjo,já chci taky příplatek 3000Kč :grinning:
No já budu mít od pracáku tu částku a budu ráda :angry: Mě to tak štve,že mě na ten úřad nevzali.Chjo. Nojo nemám potřebné znalosti. Ale oni neudělaj pohovor a rovnou ti pošlou dopis,že nevyhovuješ :angry:
8. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
ahojte Kopi kdy budes testit?
8. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
leni ty jo já ti tak fandím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hele něco pro tebe

prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
8. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
murynko tobe se to taky uz blizi ze??? :dizzy_face:
8. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
hana ahojky jak se máš?? :dizzy_face:

ani mi nemluv blíží nějak děsivě :sweat_smile: :confused: :confused:
8. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
No letí to teď nějak mooooc rychle. už budou Vánoce a to už Murynka bude mít svůj dáreček doma :grinning:
8. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
teda ty palačinky jsou lákavé :sweat_smile: :wink:
8. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
markee........a co v těch novinách, z těch se ozvali? :wink:
8. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
Kerrie,neozvali se :frowning2:
8. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jééé děkuji moc za bacílkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:

Jdu si udělat pizzu a pak nakouknu :wink:
8. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
murynko mas se zavidim......
markee neboj neco se najde... :wink:
8. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
Teď je na řadě, tuším, Kelly..........za pár dní tu budeme mít další miminko :dizzy_face:
8. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
hani a co ty???
8. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
Jojo,všechny odrodíte a jsem zvědavá kdo tu se mnou zůstane :sweat_smile: Snad nikdo,bych vám to přála.
No práce se snad najde,ale jaká :frowning2:
8. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
markee já tu budu i jako maminka :sunglasses: sice ne tak často :unamused: ale mě by se stýskalo :frowning2:
8. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Murynko,ty jsi hodná :grinning: Bych tu jinak trpěla samomluvou :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
markee...........jenže než my odrodíme, tak vy už budete všechny těhulky :dizzy_face:
8. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
ker to napsala přesně a pak založíme maminky a těhulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
já sem taky budu určitě chodit i potom, jak jen to čas dovolí............mě byste taky chyběly :wink:
8. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
mury asi na me leze praseci chripka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
hani co :astonished: :astonished: :astonished:
8. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
jéé prasečí chřipka jakto Hani???
Hani testit budu příští týden :wink:
8. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
nechte toho s prasečí chřipkou :frowning2: já s etak bojím manža dělá na letišti kde je plno lidí hlavně rusáků řeků atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
Kerrie,no za 14týdnů fakt otěhu nestihnu :grinning: To neva. Třeba najdu tu práci a budeme se snažit až v létě,teda jestli se do tý doby rozhodnu.
8. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.