Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

hanana
8. říj 2009

no u nas to ted maji vsichni v praci, tak jestli jsem to od nekoho nechytla zatim jenom silena bolest hlavy, tak snad se z toho nic nevyklube....

murynka
8. říj 2009

hani jako vážně????

sarlotta
8. říj 2009

Ahojky holčinky🙂

sarlotta
8. říj 2009

Markee🙂 Já tady určo zůstanu s Tebou nebooooj 😎

kerrie
8. říj 2009

Mury.......taky trnu.......můj manžel dělá v Praze v hotelu...........každý den jedná s cizincema.....bůhví, co tam taky kdo dotáhne ☹

Markee...........však žádný spěch......až se na to budeš cítit............aspoň třeba v létě ještě stihnete nějakou krásnou dovču, než budete těhulit 🙂 😵

Hani.........to je mazec!! Hlavně abys byla v pořádku! 😕

farmarska
8. říj 2009

ahoj holky, tak zase nakukuju 😉
jo jo merkee práce pořádná není, otěhu v nedohlednu 😢
holky třeba já tentokráde nemám vůbec žádný těhu příznaky 😖 což nevypadá zrovna nejoptimističtěji 😅
kopísku ty ale musíš bejt těhule!! 😉 se klidně vsadím! 😉 jestli ne, klidně sežeru vlastní ponožky 😀 😀

jinak já jsem taky měla před nedávnem prasečí chřipku! 😕
dostala jsem chřipku a jsem prase 😉 😎 😀

murynka
8. říj 2009

farmi 😀 😀 😀 😀

hele příznaky bejt nemusí 😉 😉 !!!!vsadím se že tento měsíc budou těhule minimálně dvě 😵 😵 😵

holky s tou prací to je tedy děs ☹ ☹

murynka
8. říj 2009

ale žrát ponožky nebudu 😀 😀 😀 😀

farmarska
8. říj 2009

markee, sarlot, já tu budu taky ! 😉 teda jestli nebudu zrovna v rachotě 😝 😠

kerrie
8. říj 2009

farmi 😀 😀 😀 Ale já si taky myslím, že Kopinka bude těhulka.........dneska se v poledne nacpávala řízkem a baštila k tomu kyselý okurčičky..........a mlaskala u toho, že jsem to slyšela až tady 😀 😉 😵

murynka
8. říj 2009

ale my tu budeme také ☹ ☹ ☹

farmarska
8. říj 2009

mury nebudeš?? 😨 ani jednu? 😉 😀 😀 😀

murynka
8. říj 2009

neeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

kerrie
8. říj 2009

Farmi bude taky těhule...........jak má chuť na ponožky, tak je to jasný 😀 😀 😀

murynka
8. říj 2009

kerie no jo to máš pravdu 😎 😀 😵 😵

farmarska
8. říj 2009

kopi bude těhule, kopi bude těhule,kopi bude těhule, kopi bude těhule,kopi bude těhule, kopi bude těhule,kopi bude těhule, kopi bude těhule, 😀 😀 😀 😀

kerrie
8. říj 2009

Holky, já se tu tlemím a naše mladá má v bříšku fotbalovej zápas .......no ta tam snad čutá rohový kopy nebo co. 😅 😀 😀

murynka
8. říj 2009

farmi bude těhule farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule.
farmi bude těhule farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule.
farmi bude těhule farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule.
farmi bude těhule farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule.

kerrie
8. říj 2009

mury 😀 😀 😀

farmarska
8. říj 2009

já na ně ale boužel chuť nemám!!!! 😢 😢 😢 😢 😢 😀 😀 😀
já tentokráde prostě vůbec nic 😠 😝 jen depky z práce 😝 😝
já dokonce ani nevím, jestli jsem měla tenhle měsíc ovuli 😖 páč vřdycky jí mám až kolem 16-18DC a ted si dělám od 15DC ovu testy a nic 🙄 žádný kolejnice 🙄 tak leda , že bych jí měla tentokráde nějak dříve 😅 😅
mne pobolívalo břicho tak divně asi kolem 13DC 😕

farmarska
8. říj 2009

mury 😀 😀 😀

kerie, tak hlavně když ne penalty 😀 😀 😀

sarlotta
8. říj 2009

Holky /Kopi/ s tou listovkou - já zas byla ujištěna, že předávkovat se nelze.. tělo přebytek v pohodě vyloučí....a řekli mi to 3 doktoři. 😉

farmarska
8. říj 2009

holky jen jsem se nad těma příznakama začla zamejšlet, už cejtím , že mi začíná bejt špatně od žaludku 😀 😀 😀 ... jsem debil ! 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
8. říj 2009

farmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarlot ahooooooooooojjjjjjjjjjjjjjj 😎

mabe
8. říj 2009

ahoj holky, co se tady deje???

farmi, ze by? 🙂

kerrie
8. říj 2009

farmi 😀 😀 😀 Hele, třeba to klapne zrovna právě proto, že jsi to tenhle měsíc tak nezkoumala...... 😉
Já se vždycky tak těším, když se blíží to vaše testování..........strašně držím palečky a nemůžu se dočkat, až některá objevíte // 😵

farmarska
8. říj 2009

a jinak aŤ se ještě zasmějete, tak vám prozradím, že dnes jsem se vyčurala do kelímku a strčila jsem tam pro sichr testy hned dva..jeden ovulační a jeden těhu 😎 sem si říkala, že by mne třeba alspon jeden z nich mohl potěšit dvěma// 😀 😀 😀
no jenže kulový 😝 oba stávkujou 🙄 tak sem je za to oba společně spláchla do hajzlíku 😠 a ještě jsem za nima na rozloučenou poslala bobek 😀 😀 😀 🤐 🤐 taková osobní pomsta 😀 😀 😀
a hned se mi ulevilo 😉 na duši i po těle 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
8. říj 2009

Markee- při pracáku si můžeš přivydělat 4tis. a jinak víc načerno na ruku 😉
A další těhotenství prostě vyjde a bude v pořádku- nemůžeš myslet na neúspěch... dáš si teď chvilku klid a pak to půjde krásně stejně jako s Johankou... prostě to šlo jednou, tak to půjde znova... tomu musíš věřit.

sarlotta
8. říj 2009

ahoooooooooooooooooooj Mury🙂))))))))))))

farmarska
8. říj 2009

kerie no, to já se taky těším. 😀 ... až do chvíle než mi dorazí mrcha 😠 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru