• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
no u nas to ted maji vsichni v praci, tak jestli jsem to od nekoho nechytla zatim jenom silena bolest hlavy, tak snad se z toho nic nevyklube....
8. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
hani jako vážně????
8. říj 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holčinky:slight_smile:
8. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Markee:slight_smile: Já tady určo zůstanu s Tebou nebooooj :sunglasses:
8. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Mury.......taky trnu.......můj manžel dělá v Praze v hotelu...........každý den jedná s cizincema.....bůhví, co tam taky kdo dotáhne :frowning2:

Markee...........však žádný spěch......až se na to budeš cítit............aspoň třeba v létě ještě stihnete nějakou krásnou dovču, než budete těhulit :slight_smile: :dizzy_face:

Hani.........to je mazec!! Hlavně abys byla v pořádku! :confused:
8. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
ahoj holky, tak zase nakukuju :wink:
jo jo merkee práce pořádná není, otěhu v nedohlednu :cry:
holky třeba já tentokráde nemám vůbec žádný těhu příznaky :confounded: což nevypadá zrovna nejoptimističtěji :sweat_smile:
kopísku ty ale musíš bejt těhule!! :wink: se klidně vsadím! :wink: jestli ne, klidně sežeru vlastní ponožky :grinning: :grinning:

jinak já jsem taky měla před nedávnem prasečí chřipku! :confused:
dostala jsem chřipku a jsem prase :wink: :sunglasses: :grinning:
8. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
farmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hele příznaky bejt nemusí :wink: :wink: !!!!vsadím se že tento měsíc budou těhule minimálně dvě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky s tou prací to je tedy děs :frowning2: :frowning2:
8. říj 2009 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz
ale žrát ponožky nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz
markee, sarlot, já tu budu taky ! :wink: teda jestli nebudu zrovna v rachotě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
8. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
farmi :grinning: :grinning: :grinning: Ale já si taky myslím, že Kopinka bude těhulka.........dneska se v poledne nacpávala řízkem a baštila k tomu kyselý okurčičky..........a mlaskala u toho, že jsem to slyšela až tady :grinning: :wink: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
ale my tu budeme také :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. říj 2009 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz
mury nebudeš?? :fearful: ani jednu? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
neeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz
Farmi bude taky těhule...........jak má chuť na ponožky, tak je to jasný :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
kerie no jo to máš pravdu :sunglasses: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz
kopi bude těhule, kopi bude těhule,kopi bude těhule, kopi bude těhule,kopi bude těhule, kopi bude těhule,kopi bude těhule, kopi bude těhule, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
Holky, já se tu tlemím a naše mladá má v bříšku fotbalovej zápas .......no ta tam snad čutá rohový kopy nebo co. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
farmi bude těhule farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule.
farmi bude těhule farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule. farmi bude těhule.
8. říj 2009 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
mury :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
já na ně ale boužel chuť nemám!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
já tentokráde prostě vůbec nic :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen depky z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já dokonce ani nevím, jestli jsem měla tenhle měsíc ovuli :confounded: páč vřdycky jí mám až kolem 16-18DC a ted si dělám od 15DC ovu testy a nic :rolling_eyes: žádný kolejnice :rolling_eyes: tak leda , že bych jí měla tentokráde nějak dříve :sweat_smile: :sweat_smile:
mne pobolívalo břicho tak divně asi kolem 13DC :confused:
8. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
mury :grinning: :grinning: :grinning:

kerie, tak hlavně když ne penalty :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Holky /Kopi/ s tou listovkou - já zas byla ujištěna, že předávkovat se nelze.. tělo přebytek v pohodě vyloučí....a řekli mi to 3 doktoři. :wink:
8. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
holky jen jsem se nad těma příznakama začla zamejšlet, už cejtím , že mi začíná bejt špatně od žaludku :grinning: :grinning: :grinning: ... jsem debil ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
farmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sarlot ahooooooooooojjjjjjjjjjjjjjj :sunglasses:
8. říj 2009 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, co se tady deje???

farmi, ze by? :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
farmi :grinning: :grinning: :grinning: Hele, třeba to klapne zrovna právě proto, že jsi to tenhle měsíc tak nezkoumala...... :wink:
Já se vždycky tak těším, když se blíží to vaše testování..........strašně držím palečky a nemůžu se dočkat, až některá objevíte // :dizzy_face:
8. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
a jinak aŤ se ještě zasmějete, tak vám prozradím, že dnes jsem se vyčurala do kelímku a strčila jsem tam pro sichr testy hned dva..jeden ovulační a jeden těhu :sunglasses: sem si říkala, že by mne třeba alspon jeden z nich mohl potěšit dvěma// :grinning: :grinning: :grinning:
no jenže kulový :stuck_out_tongue_closed_eyes: oba stávkujou :rolling_eyes: tak sem je za to oba společně spláchla do hajzlíku :angry: a ještě jsem za nima na rozloučenou poslala bobek :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: taková osobní pomsta :grinning: :grinning: :grinning:
a hned se mi ulevilo :wink: na duši i po těle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Markee- při pracáku si můžeš přivydělat 4tis. a jinak víc načerno na ruku :wink:
A další těhotenství prostě vyjde a bude v pořádku- nemůžeš myslet na neúspěch... dáš si teď chvilku klid a pak to půjde krásně stejně jako s Johankou... prostě to šlo jednou, tak to půjde znova... tomu musíš věřit.
8. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooj Mury:slight_smile:))))))))))))
8. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
kerie no, to já se taky těším. :grinning: ... až do chvíle než mi dorazí mrcha :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.