• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Jit ten bych i upekla, akorát že nemám rybíz :grinning: A manža mě ovocný buchty nežere :grinning: Spíš to vidím na něco s tvarohem...a jíš rozinky? :grinning:
1. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Já rybíz nemusím já mohu merunky ve velkém a zítra bude koláček s drobenkou :slight_smile:
kopi, Srbsko znám, tam mám tetu se strejdou :grinning: jak je ten svět malej :grinning:
uděláme všichni nálet k Terci na zahrádku :grinning:
jit beroun
já kladno
kopa praha

aby se to vysvětlilo :grinning: :grinning:
autor
Jitie fakt,jak se jmenujou třeba mi to něco řekne :grinning:
1. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
terci, já jím všechno :grinning:
a Tercie Stráž aby se to nepletlo :grinning:
terci karlovy vary ne :astonished:
1. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Tercie chudák manžel,ale zase by to mohl vydržet páč už jsou skoro všichni těhule :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jé Jit škoda že už jsme vdaný, bych si tě vzala, když jíš všechno :grinning:
autor
Tercie a ke komu chodíš k zubaři ve Varech? :grinning:
kopi, Špitálovi, bydlí na tom nejvyšším kopci v Srbsku :grinning:

Terci, já bych taky něco upekla, ale nevim kdy, jedině zítra,v pátek totiž jdu s murynkou na plavčo a odpo už jedeme na chalupu a tam se teda péct bohužel nedá..tak já přivezu rychlý špunty :grinning: :grinning:
hele fakt bude ten sraz to by bylo super :sunglasses:
1. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Kopi neke že znáš Varský zubaře? :grinning: Chodím ke Švejstilový, do Starý Role :wink:

Mury Stráž je u Varů :wink:
1. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
tercie aha :grinning: děkuji za vysvětlení :wink:
1. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
no všechno..mimo špenátu, borokolice, buchtiček se šodou, zemlbáby, ryb :grinning:
Jit no jo, já musím nakoupit teda nějakou limču :grinning:
HOLKY FAKT BUDE SRAZ!!! :astonished: :astonished: já bych ráda :dizzy_face:
autor
Jitie ty bláho to mi něco říká :sweat_smile:no oni tam bydleli babička s dědou,pak měl barák táta a pak umřel a já ho dostala.Určitě znali mého tátu :wink:
my měli barák taky na kopci ale směrem na Karlštejn u lomu :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
ale ze sladkých buchet jím fakt všechno :grinning: limči přivezu já, přece tam nepojedu s prázdnou
1. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
No tak to s tebou taky neni takovej šlágr teda :grinning: Manža nejí: ryby, brokolici, těstoviny, nivu, hermelín, tlustý maso, ovocný buchty, popcorn, rejžovej nákyp, houby... možná bych si ještě na něco vzpomněla :grinning:
1. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Tercie znám né?Já účtuji zubaře :grinning: Ale tu tvojí moc neznám,mrknu na ní :grinning:
1. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
a mě ignorujete :frowning2: :frowning2: :grinning:
1. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
kopi, tak to jste kousek od sebe..oni jsou směrem jako ke hřbitovu..určitě by věděli, jsou to starousedlíci :grinning:

Míšo, tak to já toho jím víc :grinning: ale když by to bylo od tebe, tak bych snědla i špenát, který fakt nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

murynko, určitě nějaký někdy uděláme :dizzy_face: my jedeme na víkend na chalupu a Míša bydlí kousek tam odsud..
1. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Ale já jsem si odběhla k papináku
Domluvíme srazík až se vrátí květinka z dovči :slight_smile: Beztak to vidím že se půjde za jídlem :grinning: :grinning:
Kopi fakt? Hi to je prča :grinning: Tak mrkni, mě minulej měsíc pěkně zkásla za plombu :grinning:

Jitprosímtě nic nevoz :grinning: To je jako bych jela na návštěvu a vezla si pohoštění s sebou :grinning: Kdyžtak si vem kafe do termosky jo? :grinning:
autor
Jojo Jitie já už vím,jde se od vlaku po mostě kolem obecního úřadu,je tam naka skola a do kopce vid?
1. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Mury nestíháš co? :grinning:

Jit můj špenát bys stopro nesnědla já ho moc nedělám a neumím ho :grinning: Ale co umím perfektně jsou játra na cibulce s rejží :grinning:
1. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj ženy, tak jsem vás konečně dočetla uuuff :slight_smile: Rekonstrujem domeček, tak se málo kdy dostanu k PC ze stavebních důvodů :rolling_eyes: ale to co jsem se tady dneska dočetla je opravdu ošklivé. Ihned mě napadla dvě jména jako bobinku... (jo pošlete mi to taky do IP :grinning: ). Mě osobně jste tady moc pomohli a byla jsem ráda za každou novou těhulku, která mi dávala naději no a kuk a jsem těhu.
Kopi, prosím o opravu v tabulce na 8tt dle pasu :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Tercie to takhle nevidím,já účtuji jako za celou oblast karlovy vary.To co vy platíte nevidím :sweat_smile:
1. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.