• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Wergi ahoj hnedka posílám :wink:
1. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
kopi,jj, to je tam :wink:
míšo,tak teď jsem se mále počůrala smíchy, kafe do termosky :grinning: :grinning:

murynko, neignorujeme tě neboj!!!já bych tě vzala sebou k Míše, ale pojedu z chalupy.. :unamused:
1. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Jitie tak to je fakt náhoda,ten svět je malej :grinning: To je pravda určitě by věděli o koho jde :grinning:
1. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Wergi ahoj :slight_smile: A jak dlouho tobě trvalo znovu otěhu? Máš pravdu, je to tu fajn parta tak proč si to kazit :slight_smile:

Kopi aha tak ty vidíš co platí ten doktor, nebo vy platíte něco jim, nebo to jako fakt nechápu už :grinning:
jo a Míšo játra nesnáším ještě víc než špenát, na to jsem zapoměla :grinning: ale tak na oběd nedorazím, tak mi postačí ta tvarohová buchtička a limča :sunglasses:
autor
Murynko kukendo že ty dlabeš u toho? :grinning:
ne já myslela s tím celkovým srazem :grinning: :grinning:

wergi ahojky máš IP :grinning: :grinning: ale podle MS jsi 7tt ne :confused: koník je o týden napřed :wink:
já mám v tabulce údaj podle MS
1. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Jit tak vem Murynku s sebou i na chalupu né :slight_smile:
Mury ale vem si prosímtě taky kafe do termosky, a vem si dvě, jednu k Jitce a jednu k nám, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
Jit já taky učůrávám :grinning: Dneska dnad celou dobu co tu sedím :grinning:
murynka by mohla sníst slona a bude pořád hubeňoučká, holky umíte si to představit, já v plavkách 75kg a murynka 45kg :grinning: ale je to super holka :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
já o víkednu nemůžu mám muže doma a možná spácháme nějakou romantiku piknikový koš na zámku :grinning:
1. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
holky nestíhámmmmm :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Tak Jit, a játra jsi chtěla zapřít co? No tak povídej, to to z tebe leze, jak z chlupatý deky :grinning:
1. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Mury hlavně nepáchejte harakiri :grinning:
1. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
tak dneska je to výborný pokecání s váma :grinning: David mi chtěl vzít noťase, bráním ho celým svým tělem :grinning:

murynko, pojedeš semno na chalupu???a teda ještě s celou mou famílií :grinning: ale neboj všichni jsme moc hodní a k tomu kafy do termosky si ještě vem nějakou svačinu :grinning: my ti určitě najíst nedáme :grinning:
autor
Tercie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty zubaři co jsou ve Varech patří do oblasti a té oblasti zpracovávám účetnictví.Takže já účtuji jakoby tu oblast-když třeba jedu doktoři na sněm,pak když třeba mají posudky,pak různé faktury,pokladnu té oblasti,Bankovní účty a každý doktor si dodělává osvědčení tak to platí té oblasti a pak i členské příspěvky...To všechno vidím.Jsou to jakoby náklady té oblasti a takhle mám všechny oblasti v celé Čr.
Chápendo?
murynko, David se na ten koš nějak netvářil...budu ho muset odvézt, jinak budeme trčet pořád doma
1. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Já už jsem se takhle taky hodně dlouho nepobavila :grinning:
Jit kafe do termosky a radši si vemte i toaleťák, my sme chudý :grinning:
1. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Holky tak já v pátek páchám držkovou polévku,přítelák jí miluje :grinning: fuj já jí nejím :grinning:
1. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
míšo, si skočím do lesíčka na čůrando :grinning: a nebo to budu držet až domu :grinning:
1. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
tak držkovou miluju :dizzy_face:
1. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
kopi jsem asi debil ale moc ne :grinning: Kde vlastně pracuješ? :grinning: Možná mi to řekne víc :grinning:

Holky ale ještě nemáme prkýnko na záchodě jo :grinning: Ale snad ho do víkendu seženu už ho mám slíbený, sháním totiž oranžový, a když to někde řeknu tak na mě všichni koukaj jak na ichtyla :grinning:
autor
Tercie teda to až k tobě pojedem s těhulkama,budeme muset vzít celej balík toaletaku,ponevadž těhule furt učůrávají :grinning: :sweat_smile: :grinning:
myslím držkovou polévku :grinning: než že mi Míšo namlátíš ve dveří :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
To ti nic neřekne :slight_smile: Dělám účetní :slight_smile: to jsi asi pochopila :slight_smile:
Držkový říkali chlapi v hospodě pistáciová :grinning: Já jí mám taky ráda, ale vařit jsem jí ještě nezkoušela, protože manža by držky nepozřel :grinning: Jit, další k jeho výčtu :grinning:
autor
oni prodávají už uvařené držky :wink:
1. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Jit myslíš že bych si otloukala ruce? Tě fláknu rovnou těma dveřma a bude :grinning: Jakýpa štráchy :grinning:
1. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
to abych se vycpala molitanem :grinning:
1. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Kopi - Máte zmrzlý držky? Né, my si tady topíme :grinning:
1. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.