Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
10. říj 2009

Jako už začínám být z toho mešuge 🤐

nicollka
10. říj 2009

Kopi vydrž..teploty neměříš?

Já taky dnes depkuju, ovulka asi jo, ale o den pozdě než bych si přála, takže taky čekám mrchu :(

sarlotta
10. říj 2009

Ahojík holčinky... přeju hezkou sobotu 😉

murynka
10. říj 2009

ahojky přeji krásnou sobotu i když prší 🙄 🙄 🙄

sarlotta
10. říj 2009

Markee - tak snad bude pejsek ok ... už toho neštěstí bylo dost 😠 😉

Kopinko... tabulečka ? 😎 ať vím jak sme na tom 😀

nicollka
10. říj 2009

Kopi jsem prý asi 3dpo

sarlotta
10. říj 2009

Ahojík Mury- no u nás taky.... dneska mám naštěstí volníčko 😉 asi pojedem odpolko plavat do aquaparku...zatím mastíme pexeso

murynka
10. říj 2009

sarlot jéé to máte hezký plán 🙂

my chtěli malovat ložnici jenže prší 😨 😨 tak jirka bourá koupelnu já vařím 🙂

jinak jsme objednala ty spotřebiče po netu holky 33 tis. 😕 to je darda 😝 😝 😝 snad to do 20.dorazí 😅 😅

kelly1983
10. říj 2009

Ahojky

mury jak se máš a jak se cítíš??

kopi nedepti, zkus ještě s testováním vydržet....ony tam ty dvě jednou budou neboj 😉

sarlotta
10. říj 2009

Nicoll spermijky vydrží až 3dny a // na ovutestu znamenají že ovulka teprve přijde, tak třeba jste se trefili ne ?
Já nevím, já tomu testíkování moc nevěřím - spíš signálům těla- ovuhlenu a píchání v podbřišku.
Nebo nechceš si zajít na kontrolní sono jeden měsíc - abys věděla kdy ta ovulka je ? To je asi nejspolehlivější... doc udělá sono a řekne Ti dneska večer nebo zítra na to hupsněte 😀

sarlotta
10. říj 2009

Mury a kolik jich máš za 33tis ?
já jsem kupovala pračku,mikrovlnku vest, myčku vest,troubu vest, plyn. varnou desku, digestoř a dala jsem za to 50tis celkem.

nicollka
10. říj 2009

sarlott tak ovuhlen já nemívám vůbec, jen ted ze mě spíš teče jakoby voda ale už snad 4 dny jakobych si ucvrkávala :D asi koupím plínu :D pardón
No chci se objednat na prohlídku na gyndu a zeptat se ji, ona řikala že něco řešit budeme až po roce.
Jo a myslím si že já jsem ten typ u kterýho přežijou určitě max jeden den s mým štěstím :D

sarlotta
10. říj 2009

Nicol, no mohla by jsi mít taky ,, nepřátelské prostředí" pro spermie- to se léčí léčkama... zdá se mi že už se snažíte dost dlouho 😒 .. aby s tím něco dělala gyndařka... a to sono se dělá dneska už normálně na přání... já bych asi změnila doc, kdyby mi řekla, že až po roce ... to mi přijde divné teda 😠
Taky partnerovi by mohl klesnout počet spermií a s tím, že není moc často doma se pak nemusíte trefit nikdy... to je na houby.
Moc bych Ti to přála, víš... tak proto Ti to píšu 😉

sarlotta
10. říj 2009

Ten vodový hlen by měl být v pohodě... pro spermijky je dobré - čím míň hustý tím lepší 😉

nicollka
10. říj 2009

děkuji moc. No chci se právě objednat na prohlídku, aby mi udělala stěr kvůli těm spermijkám a zeptat se rovnou jestli mi nějak může hlídat tu ovulku. Manža sice je pryč, ale ted to má tak do dvou hodin domů, takže by se tu otočil za mnou, takže tak. počkám na mrchu a pak ji zavolam.

sarlotta
10. říj 2009

Nicol, kamoška má ovulku 10den cyklu a cykly má 32dní ... zjistila to až na tom sonu.

murynka
10. říj 2009

sarlot myčku,lednici,troubu,sporák a digestoř...
pračku a mikrovlnku ještě nemám....

sarlotta
10. říj 2009

Mury tak to není tolik 😉 na něčem se nedá extra šetřit, když chceš A třídu.

kopa
autor
10. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 37tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 35tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 34tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 34tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 33tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 32tt..........13.10.KO,16.10. nástup na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 32tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 29tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 29tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 26tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 24tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 22tt........................15.10.KO
Wergina 22tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 19tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 18tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 13tt..........................13.10 NT screening
Markytaj 13tt......................
Flair 6tt
Maarrtina 33DC
Ikopretinka 32DC
Mari111 31DC
Paajaa 26DC
Nicollka 25DC
Kopa 24DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 21DC
Farmarska 20DC
Handm 12DC
Hanana 10DC
Aja 83 9DC
Sarlotta 9DC
Eeliska 4DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

murynka
10. říj 2009

sarlot to ne snad to bude sloužit 😉 😎

kelly cítím se dobře a co ty????

kelly1983
10. říj 2009

mury já právě taky, ale už bych se chtěla cítit na porod. Amálka od Pipi je krásná, rodila v termínu? Já si to moc nepamatuju

murynka
10. říj 2009

kely jo jo v termínu 😉

venuska
10. říj 2009

Ahojky holky,

dneska je opravdu ošklivě, a to musím jet nakoupit, vůbec se mi tam nechce.

Markét, za 33tis. to jde. Tak ať hlavně slouží 🙂

Kelly: pane bože, ty už pomalu budeš rodit, to je neuvěřitelné. 🙂 🙂 🙂

kelly1983
10. říj 2009

Ahoj venusko no pomalu jo 😀

A co ty? Jak se daří?

venuska
10. říj 2009

Přidala jsem fotečku bříška do alba...já nevím, kam až malá poroste 🙂

venuska
10. říj 2009

Kelly: věřím, že už se těšíš, až bude malá venku, co??? 🙂 🙂 Hlavně vše v klidu, ať jste obě v pořádku. Myslím na tebe.
U mě v pohodě. Daří se nám dobře. Jsem ráda, že už jsem doma a nechodím do práce, je to velká úleva.

venuska
10. říj 2009

Markét, a kolik Amálka měřila a vážila?? Je fakt roztomilá 🙂 🙂

kopa
autor
10. říj 2009

Nicollko já teplotku neměřím 😒 já bych na to zapomínala 😅 no už mě to štve furt čekat jestli mrcha dorazí nebo ne 😔 😔
Nici můžem depčit spolu 😢

Kelly ty už to máš za pár 🙂

kelly1983
10. říj 2009

venusko děkuji, jj už se těším moc, je to jakési nekonečné, ale pak si budu ještě říkat a vzpomínat jak bylo dobře když byla v bříšku 😀
To je fajn, že nechodíš do práce, alespoň můžeš odpočívat a nabírat síly, ono ke konci je to už takový nepříjemný....aspoň teda pro mě.

kopi jj už aby to bylo. Kdyby to bylo příští týden, vůbec bych se nezlobila.

kopa
autor
10. říj 2009

Holky a co vy jak jste na tom?
Marrtina 33DC
Ikopretinka 32DC
Mari111 31DC

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru