Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

szedivka
11. říj 2009

Ahoj děvčata, tak bohužel se moje zamlklé těhotenství ve čtvrtek potvrdilo a v pátek jsem byla na revizi v 9TT, byla jsem v nemocnici přes noc protože jsem byla půl hodiny v narkóze kvůli mojí děloze zahnuté dozadu (doteď pořádně nevím co to vlastně pro mě vzhledem k tomu že bych ráda druhé dítě znamená) a Dr. se tam nemohl dostat. Podle sestřičky která se tam vlastně jediná se mnou bavila mi víceméně otevřel cestu a další těhu by mělo být snazší, ale víc se optám mojí gyndr. ke které mám jít ve čtvrtek. Ale spíš se chci zeptat - měla jste některá po revizi problém s kvasinkama? Začínám mít pocity svědění a pálení a vůbec nevím co s tím, dlouho jsem s tím neměla problém 😒 A nevím jestli po té revizi můžu použít nějakej krém aspoň když ne rovnou čípky...

mirax
11. říj 2009

sarlottko...já taky cucela a bulela jsem jak už dlouho ne 😉 ..přitom jsem tam nacházela spoustu nesrovnalostí ..logicky, ale ta romantika 😀 ..bylo to hezký moc 😉

kopreti, taky mě mrzí testík, třeb ase ještě něco vyklube 😉

aronek
11. říj 2009

Ahoj mszedivka, to je mimoc líto, že to nakonec dopadlo špatně ☹ Kasinky jsem nikdy neměla, tak neporadím, ale kdyžtak zavolej své doktorce v pondělí, třeba ti něco poradí a nebudeš muset trpět do čtvrtka 😖

sarlotta
11. říj 2009

Nicol, myslím, že sluníčko už letos moc nevyleze 😒 .. na bolení břicha snad jen mátový čajík... jinak nevím.

Szedivko to je mi moc líto ☹ ad kvasinky - určo se poraď s doktorem.. možná je to jen kvůli té revizi- nějaké nepříjemné pocity- zkusila bych brusinky aspoň- na pročištění těla... ale čípky a krémy asi bez porady ne.

sarlotta
11. říj 2009

mirax ... no Keanu Reeves 😵 😵 to je moje srdeční záležitost 😎 a bylo tam takové jiskření a napětí...hmmm 😉

szedivka
11. říj 2009

aronek sarlotta díky za rady, pokusím se vydržet do zítřka a hned ráno volám o radu 😎 Jestli to teda vydržím 😀

aronek
11. říj 2009

szedivko a jak se cítíš? 😖 Koukala jsem, že máš doma už jednoho prcka 😉 Pro mně bylo nejhorší, že doma nikdo a věk na krku 😠

szedivka
11. říj 2009

No cítím se docela dobře, dneska už jsem bez brufenu a dokonce jsem zvládla uvařit oběd, je senzační že mám doma už mrňouse, vůbec mě nenechal se trápit, sám mi řekl že si pořídíme jiný miminko tak ať neplaču 😉 Jinak asi nejhorší pro mě byla cesta domů když jsem donutila manžela abysme jeli na oběd (byla jsem z nemocnice brutálně vyhládlá) a pak jsme museli do obchodu koupit mojí mamince dárek k narozeninám protože hlídala a tak abysme nepřišli s prázdnou, přijela jsem úplně grogy, ale večer po dávce brufenu jsem se jela podívat na školní sraz kde jsem na všechno trápení hned zapomněla i když to bylo jen na chvilku a nechala jsem se obskakovat 🙂

sarlotta
11. říj 2009

szedivko, šetři se trošku, ju 😉 Já jsem taky hnedka fungovala normálně a nebylo to nejlepší rozhodnutí... je potřeba si odpočinout- máš za sebou narkozu a operaci, ten týden si dej pohov.

murynka
11. říj 2009

ahojky přeji hezkou neděli 🙂 i když bude konec 😀 😀

hlásím ložnice vymalovaná krásně žlutá 😵 😵 škrábání zdí s evyplatilo 😎 malovala jsme i já cítím s efaj jen unavená ☹ .....

sarlot také jsme koukala včéra na primu to bylo tak romantické 😵 😵 😵 já tu herečku i jeho miluji mají krásné filmy 😎

szedivak to je mi moc líto ☹ že se zamklý potvrdilo ☹ ☹ ..je fajn že doma máš už jednoho uzlíčka 😵 a neboj za pár měsíců budeš opět těhu 😉 😉

sarlotta
11. říj 2009

Mury jis šikulka🙂)) budete mít sluníčkové sny🙂

aronek
11. říj 2009

Já ten den taky nezvládla moc smutnit, ale zato potom, řvala jsem i u reklamy na plíny. ☹ Ještě to odpoledne jsem šla dělat na zahradu a druhý den do práce. Tam to tedy naštěstí nikdo nevěděl, tak to šlo, rozkřiklo se to až potom a to jim byl blbé o tom se mnou mluvit. A teď se zatím tak nějak trápím, pořád mě něco je a mám blbé výsledky z NT, takže nic nemáme bez boje. Uvidíme jak do bojujem 😉 A radost veliká, chce se to jen nevzdávat 😀

szedivka
11. říj 2009

jj nebojte šetřím se, dneska jsem krom toho obědu (ono taky nebylo moc co dělat když to byly jen špagety 😀 ) nedělala úbec nic 😎 Dokonce jsem si pozvala kamošku s klučinem aby se nám děti zabavily a my mohly posedět. Teď jsem pustila Krtečka a můžu vysedávat u koníka a hned jak manžel dorazí z fotbalu tak jdu ležet 😉 Jinak jsem myslela že byl bezva nápad zůstat v nemocnici přes noc protože doma by mě určitě napadlo minimálně sklidit prádlo ze sušáku 😲

murynka
11. říj 2009

sarlot my měli i žlutou ložnici tady 😀 😀 ale trochu jinou 😅 😅

copak jste dělali s kryštůfkem celý den?? 😕 😵

nicollka
11. říj 2009

Ach jo 5 hodin, tak uz abych se šla nachystat já bych taaak spala :( A pořád se mi grgá, jsem jak čuňátko :D prášek na průjem snad trošku zabral, jinak se venku pos... .
Tak jak dojdu dám spršku a skočím do postýlky a budu kukat telku a odpočívat. Kdy je možné nejdříve cítit takové nějaké příznaky? Já asi skončím do týdne ve cvokáču :D Nejraději bych si počůrala ruku , jen abych věděla co to teda je, jestli jen mrchovský příznaky nebo ne.

kopa
autor
11. říj 2009

Ahoj holky,
já dneska byla na nákupech a ted vařím.

Nicollko já jsem netestila,protože jsem testila včera a bylo bílo 😒 Tak ještě počkám aspon do středy. 😉

murynka
11. říj 2009

leni včéra být bílo mohlo 😉 kolikátý DPO jsi??nebo DC??

nicollka
11. říj 2009

Ahoj Kopi a jak se cítíš? já bídně, budu moc moc držet pěsti at ti donesou to štěstí

murynka
11. říj 2009

jejda ty jsi 25DC 😅 😅 pokud ovu byla 16DC máš ještě čas 😎

murynka
11. říj 2009

moc držím palečky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
11. říj 2009

no jsem 25 DC 😅 😀 vím,že mám ještě čas,ale ruka mě svrběla 😀 Normálně už mě to břicho nebolí,trošku pálí žáha,prsa svědí,ale nic víc...
Jako příznaky žádné při prvním těhu mě hnedka prsa bolela a příznaky byli hustý,ted nic 😒 Tak počítám s mrchou 😔
Nici taky ti držím palečky 🙂 🙂
No ona ovulka na testu byla 16DC,ale Flair tu psala že to znamená,že bude ovulka do 24hodi,nebo či tak 😅

kopa
autor
11. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 38tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 35tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 34tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 34tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 33tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 32tt..........13.10.KO,16.10. nástup na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 32tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 29tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 29tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 26tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 24tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 22tt........................15.10.KO
Wergina 22tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 19tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 18tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 14tt..........................13.10 NT screening
Markytaj 14tt......................
Flair 6tt
Ikopretinka 33DC
Mari111 32DC
Paajaa 27DC
Nicollka 26DC
Kopa 25DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 22DC
Farmarska 21DC
Handm 13DC
Hanana 11DC
Aja 83 10DC
Sarlotta 10DC
Eeliska 5DC
Maarrtina 2DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

aronek
11. říj 2009

Už dlouho nebyly žádné //, tak doufám, že příští týden jich tu bude co nejvíc 😀

murynka
11. říj 2009

to jo také se na ten příval nových těhulek těšm 😵

murynka
11. říj 2009

kopi 25DC jsme já měla teprve ovuli 😀 😅 😅 ....určo vydrž na test bylo brzo 😉

kopa
autor
11. říj 2009

No já jsem zvědavá,až to příští týden dostanu tak Farmi bude muset sníst ty ponožky 😀 😀 😀 😀 Popřeji jí dobrou chuť 😀 😝 😲

kopa
autor
11. říj 2009

Markét hihihihi 😀 no představte si,že se mi ani nechce sexit 😅 😅 nevím proč...

murynka
11. říj 2009

leni 😲 😲 😀 😀 a mě jo 😵 jsme rozhodlá že to zkusíme 😎 😎

murynka
11. říj 2009

hele pokud malé nevadí že maluju a vytírám atd tak jí nebude vadit ani tatínek ne 😀 😀 😕 😕 😕

kopa
autor
11. říj 2009

markét no jasněěěě 😀 😀 😀 Jdi do toho 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru