• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
koipi, co to té farmi přeješ :grinning: neházej flintu do žita :angry:
11. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
manžel si to zaslouží :dizzy_face: :dizzy_face: ...uvidíme :confused: :confused:
11. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Aronku neházím flintu do žita,jen přemýšlím že Farmince pošlu pěkné pletené ponožky z vlny :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
muy, máš stejné plány na večer, jaké jsme měli na ráno :grinning:
11. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
já mám supr zelené ponožky, tak je kdyžtak obětuji, alespoň to bude mít s přírodní barvou :grinning:
11. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Markét zaslouží a ty taky :dizzy_face:
Tak já na večer plány mám,ale jiné :astonished: udělám si kakaíčko a dám si linecké rohlíčky :dizzy_face:
aronek a splinili jste plán??? :sweat_smile: :confused: :confused:
autor
Aronku no vidiš :grinning: :grinning: jen ted přemýšlím co si na ,mě vymyslí Farminka když najdu // :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
leni také hezlý plán :grinning: :grinning: ale vy už máte vybráno ten jen čekání zda bude miminko :dizzy_face: :dizzy_face: moc ti to přeji :dizzy_face:
určitě, není nad to plnit svá předsevzetí :grinning:
autor
Markét ano,ano ted už jen čekat,zda se stane zázrak :sweat_smile: :dizzy_face:
11. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
leni to bude zázrak :dizzy_face: :dizzy_face:

holky jdu se natáhnout jsem fakt unavená :frowning2: manžel je ještě na baráčku tak si zdřímnu :grinning:

hezký večer :slight_smile:
11. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
Markét tak se hezky na táhni.Já ted dopeču rizoto a taky zalezu do postýlky :wink:
11. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
kopi, i zázraky se dějí :grinning: a s vaší frekvencí to není o zázraku :wink:
11. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
jdu taky na chvilku něco dělat :frowning2: ale zase juknu :wink:
11. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
:wink:
Tak jsem si napatlala na vlasy hennu :dizzy_face: , po superstar to musím smýt.
11. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
jééé ted dočítám a koukám holky, že jste fakt kámošky :wink: :grinning: a jak přející :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
když tak jedině silonky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: a to jsem ještě zvědavá, která z vás si to přijede osobně zkontrolovat, že jsem je sežrala :grinning: :grinning: :grinning:
navíc si stejně myslím, že máš kopi už zaděláno! :sunglasses:
a nemůžu se zbavit pocitu, že i nikolka :sweat_smile: ty příznaky .. :wink:

holky jinak já zase žádný konkrétní příznaky tentokráde taky nepociťuju :sweat_smile: a to jsme se tenhle měsíc fakt snažili :angry: jen mne každej den, od včerejška občas zapíchá nalevo v podbřišku, tak si říkám..že by uhnizďování :sweat_smile: :sweat_smile: no modlím se, aby to tak bylo :slight_smile:
jo a na sex už ted chuť taky vůbec nemám.., asi mi tělo naznačuje, že ted už by to bylo stejně k ničemu :grinning: teda když opomenu ten neskonalej orgasmovej zážitek :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
jo šedivko vítám tě tu mezi námi, ikdyž bych raději, kdyby se ti nic takovýho nepřihodilo a ty tu nebyla :pensive:
jak píšou holky, šetři se!! :wink: a hlavně drž se! uvidíš, že se nového mimi brzy dočkáte! :slight_smile:
s těma kvasinkama ti taky neporadím, bo nevím, ale já bych určo hned žhavila telefon na mudra :wink: :wink:
11. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
holčičky musím ještě odskočit, ale večer ještě najuknu, jestli tu nezlobíte :wink:
už se těším na suprstáár!! :dizzy_face:
11. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
ahojík.... no holky... minimálně 3, 4 těhulky joooooo :sunglasses: ať se tabulka trošku pohne :slight_smile:

taky se těším na suprstááár :dizzy_face:
Farmi, tak co vybucaná, nažhavená do práce ? :slight_smile:))) Já jsem zvědavá jaké bude zítra počásko, protože jestli bude pršet tak potěš koště teda :unamused:

Mury.. no byli sme nakoupit atíčkem a pak pexeso a kakajooo, učila jsem malého jak se hraje kvarteto :sunglasses: , pohádky v telce, tancovali sme na písničky.. no a už je večer... nějak to uteklo :astonished: ... jak jsme přes týden v práci, tak si malého víc užívám přes víkend... včera v bazénku to bylo skvělé:slight_smile:))
11. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
pěkný večer holčinky,tak jsem doběhla z práce a okamžitě zasedám ke koníkovi a jdu vás dočííííst :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2009 v 19:46  •  snaží se  • Odpověz
tak jsem dočetla a tady už beztak nikdo a všichni koukají na superstar,co :angry: :grinning:

sedivka-taky tě tady pěkně vítám a po zotavení přeji hodně štěstíčka do dalšího miminkování :wink:

kopinko já jsem taky zvědavá,jak to dopadne u nás.Už začínám být trochu nervozní :dizzy_face:
11. říj 2009 v 19:59  •  snaží se  • Odpověz
no jo,já to tušila.Všichni koukají na slečny :frowning2: :grinning: :grinning: .Tak půjdu teda taky :confounded:
11. říj 2009 ve 20:13  •  snaží se  • Odpověz
ahojky,tak já byla dnes v Praze a nakonec v Galerii na Nových Butovicích. Koupila jsem si v Orsay ve slevě jeansi-sice mi nedělaj malej zadek ani užší stehna,ale nedřou mě a jsou mi příjemné,tak jsem je vzala. A pak v Jeans Clubu svetřík do véčka. Dala jsem se kafčo a dortík v KFC. No hezký den. Taky mě překvapil obchod Baťa outlet,měli tam hezké a levné botičky na zimu pro Johanku a pak v dalším obchodě CCC taky byl hezký výběr. NO jenže Johanku hlídala doma babička. NO já mám na tohle vždy štěstí :confounded:
Jinak jsem mrchu ještě nedostala,tak nevím kdy si uráčí přijít. V úterý to bude 5týdnů od potratu a pořád nic. Snad do konce šestinedělí se zadaří.
11. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahoj tak jsem zpět z práce. uff žaludek těžký, žáha pálí...koupila jsem si kolu tak snad pomůže.

Taky sleduju superstar, já bych taky chtěla tak umět zpívat, hraju na klavír, ale zpěv hrůza a tak to miluju :D zpívám jen sama v aute
11. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
jo jo všichni čučí na star i já :dizzy_face: ale ted je amalker tak načučuju sem, jestli se tu až příliš nedrbe-beze mne :grinning:
ale je to dobrý, tak můžu jít zase zpět na tv :wink: :grinning: a pokecám s váma ráno :wink: :wink:
11. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Farmíku hele ten tvůj obleček měl díry na prsa a tam dole taky dirku???přemešlím,že si ho koupím :wink: :grinning:
11. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Markee škoda,že jsi neřekla že jedeš do Prahy,bydlím kousek od butovic :sweat_smile:
11. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
já už vám holky dnes popřeji dobrou noc.Jsem utahaná z práce a ještě se chci trošku potulit,miláček je po týdnu konečně v max.psychické pohodě,tak jsem moc ráda.Papa a dobrou :slight_smile:
11. říj 2009 ve 21:28  •  snaží se  • Odpověz
Tak já se pomalu také loučím, jdu do hajan :wink: Přeji dobrou noc a těm které to potřebují taky plodnou :grinning:
11. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.