• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
a co holky spolutestiitelky :wink: kopi, kopretinko, ..jak se máte? jak to s váma vypadá??
už aby byl pátek!!! jsem zvědavá, na vás i na sebe jako blázen!! :sunglasses:
já včera večer zkusila preventivně testnout, večer :sweat_smile: no a samo, že na testu nic :rolling_eyes: no ale tak co, mohla jsem to svýst na to, že je ještě brzy :grinning: jsem 23DC :grinning: a zase jsem si říkala, že kdyby se tam přeci jen nějakej duch ukázal, měla bych hned lepší náladu :wink:
holky tak v pátek :wink:
13. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Katy, jak to víš, že máš šťastný den, tak to já ho mám teda naprd. Začlo to ráno na gyndě, opravdu výborné zprávy a taky tchýně je v nemocnici, má něco s játry, byla celá žlutá a bolí ji záda. No obávám se nejhoršího...
13. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
aron no to je jasný, to by byl taky v tvém stavu hazard!!! :wink:
13. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj aji-jeziš,to je mi holka líto,že máš takovýhle starosti :frowning2: .On ti jako vůbe neřekl,co s tím polypem?jestli by tam při otěhu vadil,nebo ne a co s tím bude dělat?A na tu sliznici tady myslím holky pijí ten kontryhelový čajík.
13. říj 2009 v 08:49  •  snaží se  • Odpověz
Katy, kontryhel piju každý měsíc prvních 14dní cyklu. Řekl mi, že do mě nechce rejpat, když jsem byla v srpnu 2x na revizi. Ale když to samo nezmizí, operace mě nemine. Tak snad se to ještě vytříbí, příští týden jdu k té léčitelce, tak ji o tom řeknu. Snad mi bude moct nějak pomoct.
13. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
ají to mi je líto :cry: takovýdle zprávy :confounded: s tou rakovinou ani snad radši nežertuj! :angry: hele ten polyp, to fakt nevím a jestli nebude vědět ani nikdo jiný, tak až přijde patoložka mirax, tak když se zeptáš jí, ona určitě bude vědět, ta ví všechno :wink: Na tu sliznici, na to její dorůstání, vím, že něco je, ale nevím co, bo já to neměla, ale četla jsem, že se o tom kdysi snad bavily holky na vlaštovkách, že na to něco berou.. Zkusím ti to později zjistit jo :wink: ted budu muset jít už na zvířenu :sweat_smile:
ají a nesmutni, určitě to nebude tak zlý, jak to vypadá :wink: spolu to tu zvládnem :wink: :wink:
13. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
ahojky holky,tak já se taky dokopala vylézt z postele. Překecala jsem Johanku na válení se,takže jsme se mazlili a vylezli před chvilkou(v půl deváté).
13. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Farmi, díky. Já jen, že už by se mohli karty obrátit a taky bych si zasloužila nějakou dobrou zprávu. Ale snad jednou přijde. Holky, já na UTZ viděla tu dělohu a uvnitř takovou bublinku, tak si říkám, jůů, já už jsem těhotná. No a nejsem, místo toho je tam polyp, blbec.
13. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
aji-to ti budu fakt moc držet,aby ti dokázala pomoct!!!!!

ahoj markee

tak mi to holky nedalo a testla jsem...
13. říj 2009 v 09:00  •  snaží se  • Odpověz
Aji,to je mi líto,co ti řekl na gyndě. Ale taky nevím co tem polyp může způsobit a tak. Na dorůstání sliznice jsem si myslela ten kontryhel,ale když ho piješ,tak nevím.
Farmy,tak utíkej na zvířectvo,ať jseš tu co nejdřív.
Aronek, v práci to dodělej a zítra mazej k doktoru ať jsi ty i miminko v pořádku. Nic neriskuj,to počasí je fakt hrozné.
Katyno,šťastný den? Tak jestli jo,tak ti ho moc přeju :wink:
13. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Katyna a copak,copak? Řekni výsledek,jsem zvědavka :sweat_smile:
13. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
koukám že jdu včas....Katynka je těhulka :dizzy_face:
13. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Aji je mi to líto s tím polypem :frowning2: Zkus mrknout tady máš tam diskuze site:www.modrykonik.cz/forum/show.php polyp
13. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
aha ono mi to nehodilo odkaz tam :sweat_smile: zadej si do vyhlůedávače polyp a tam ti naskočí spousta diskuzí :wink:
13. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
kopy,markee-no to právě nevím :grinning: .Nevím,jestli si tam ten stínek spíš sama nedomýšlím,než že tam skutečně je.Až nabiju foťák,tak to zkusím bliknout :wink:
13. říj 2009 v 09:09  •  snaží se  • Odpověz
autor
Katy upsssss,nabí rychle foták a šup sem s fotečkou :grinning:
Dneska jsi 24DC a normálně to míváš kolem 19-20DC ms.
13. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
Katy a rychleeee :sweat_smile: :grinning: :grinning: já musím pracovat a jsem zvědavá :grinning:
13. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:

Jůůů, Katynka testilaaa.............tak sem se šťastnýma zprávičkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
holky a já včera večer měla trošku bílý výtok a dneska ráno mě zase bolí břicho na mrchu :angry:
13. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Katynko............takhle jsem brejlila na ty svoje první testíky, když jsem otěhu..............taky jsem myslela, že si tam toho ducha jen představuju.............ale byl taaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
já chci taky duchaaaaaaaaaaaaa :sweat_smile: :grinning:
13. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Kopi, neboooj, duch bude. :wink: :grinning:
13. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
katy, že by první vlašťovička?? :grinning: :grinning: Moc bych ti to přála :wink:
tedy všem :grinning: bych to přála :grinning:
autor
no hlavně aby ten duch byl pravý a né falešný :angry:
13. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky,
Ajo, mě našla dr. polyp v těhotenství na čípku a jen nad tím mávla rukou. Já z toho byla vyklepaná a tak jsem furt po ní chtěla at mi k tomu něco řekne a ona na to, že je to v podstatě "prkotina", že se většinou sám vstřebá. Je to takové zbytnění sliznice, prý nic víc. Našla mi ho v 9tt a v 16tt už tam nebyl ani kousíček z něho. Takže držím ti palce ať je co nejrychleji pryč. Jo a když jsem z ní páčila co kdyby nezmizel, tak mi říkala, že je to taková mini operace a na čípku se provádí jen obkroužení bez narkozy, no ale když ho máš v děloze tak by si tě trošku určitě přispali. Neboj on zmizí ale sám!!!!
No a se mnou to vypadá bledě, čekám během dneška MS, achjo :pensive: , nám se to snad nikdy nepovede :frowning2:
13. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
já tomu holky stejně moc nevěřím.BT je sice pořád 37 a víc,ale já ani nevím,o kolik má před ms klesnout?Měla bych ji dostat asi v sobotu,nebo v neděli.A taky pochybuju,že by to teď vyšlo,já tu první porevizní mršku měla strašně slaboučkou,tak nevím,co se tam děje se sliznicí,jestli je,nebo není :sweat_smile:
13. říj 2009 v 09:20  •  snaží se  • Odpověz
Katyna,téda. No nabij foťák a vyfoť to. Moc ti to přeju a i všem tady to je jasné :wink:
Kopy,určo taky budeš těhu. Já měla před MS bolesti už 4 dny předem a pak jsem jaště špinila a nakonec jsem těhu byla. Prsa boleli a přišla jsem si děsně nafouklá. Určo se zadařilo. :wink:
13. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Katy , no tak to je super,držím palce at duch sílí a jsou tam pořádné // :wink:
KOpi , mě tehdy taky bolelo břicho jak na MS když se zadařilo, pořád jsem lříkala manžovi že to dostanu a to už jsem i viděla ducha na testu 10ml/U a stejně jsem si říkala že ta bolest není jenom tak. A v den očekávané MS jsem měla hnědý a růžový výtok, takže určo tam ty // najdeš a falešné nebudou
13. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
aji
-já si taky myslím,že to dopadne dobře a tak,jak psala kopreti.Kdyby to bylo moc důležitý,tak bys na zákrok muela hned,ne?Neboj,taky zmizne a budeš mít pokoj :wink: :wink:

kopinka-mně taky pořád trochu pobolívá břicho.No,víkend rozhodne :grinning:
13. říj 2009 v 09:27  •  snaží se  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.