• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Markee včera večer jsem si říkala,že jako by to mohlo bejt těhu :sweat_smile: aůle znervoznuje mě ta bolest břicha :sweat_smile: Nafouklá si taky příjdu a mám zase zácpu :sweat_smile:

Kopretinko to já říkám furt že to dostanu :grinning: snad něco najdu na testu :grinning:
13. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
kopi-tak to je jasný!Já bych za to nic nedala,že ji těhu!!!Neměřila ses?Kdy máš dostat ms?
13. říj 2009 v 09:31  •  snaží se  • Odpověz
Kopretinko, děkuju. To jsi mě uklidnila. Neboj, i vám se to jednou povede, neházej flintu do žita! Musíme myslet pozitivně a jednou se štěstíčko musí unavit a sednout i na nás... :wink:
13. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Katynko dneska jsem 27Dc a mám to dostat v pátek.
13. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
kopi-my to holka dáme!!!!!!!!cítím to v kostech :wink: :wink: :wink: :wink:
13. říj 2009 v 09:34  •  snaží se  • Odpověz
autor
Katy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink: v nejhorším bude depka :sweat_smile: :grinning:

Jo a dneska má kontrolu Tercinka a Murynka,tak jim drte palečky já taky držím. :dizzy_face:
13. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Týjo,budeme mít těhulky :grinning:
A těhulkám co jdou na kontrolu držím palce :wink:
13. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
tak ho mám v albíčku,ale vážně tam takhle není nic moc vidět.Ale přítel ji tam vidí taky :grinning: ,tak se necháme překvapit :wink:
13. říj 2009 v 09:44  •  snaží se  • Odpověz
autor
Katy....já jí tam vidím :dizzy_face: :wink: :wink: ted jen aby sílila :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Katy,já to tam taky vidím. Tak to je super :wink: Když to vyjde,jakože jo, tak máš červencové mimčo,co? :grinning:
13. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
kopinko,no právě,aby za chvilku nezmizla
13. říj 2009 v 09:49  •  snaží se  • Odpověz
Hm,tak spíš červnové,ale to je úplně jedno.Prostě letňátko :wink:
13. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Markee Katy by měla myslím červnové miminko :sweat_smile: :grinning:
Páč já jsem si to počítala kdyby mi to náhodu vyšlo a TP koncem června :grinning: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
ted už bude jen čárečka sílit :sunglasses: :astonished:
13. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Týjo holky,jen tak dál. Šup ať jste všechny těhu :grinning:
13. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
to by bylo super holky,kdyby to vyšlo!Já mám v červnu narozeniny a krásnější dárek bych si ani přát nemohla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 10:14  •  snaží se  • Odpověz
Katy,tak to věřím. Lepší dárek opravdu není :wink:
13. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
katy, tak jsem ti koukala na ducha a já ho taky vidím :grinning: Já si tedy mimčo dala taky k narozkám, mám je taky v březnu, jako termín porodu :wink:
13. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
teda holký, já na chvíli zmizím a tady se ukazujou čárky!! :dizzy_face: a bezemne! koukejte s tím na mne příště počkat! :grinning: :grinning: :grinning:
katuško to je náááádhera!!! já tu druhou taky vidím!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
i já mám nrozky v červnu, tak bych taky chtěla tenhle dárek :grinning:

kopi i já si to už počítala dopředu, kdy že jako budu rodit! :grinning: :grinning: dokonce jsem si i uklidila bedýnku s vložkama ze záchodu a odnesla jsem jí na vrchní polici do kumbálu :sunglasses: mrcha už prostě nesmí přijít :sunglasses: jinou alternatívu ani nepřipouštím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Farmi já si ani tenhle měsíc nekoupila vložky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sem zvědavá co budu dělat až mě to přepadne v práci :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
koppi a ty taky vůbec nad ničím jiným nepřemejšlej :angry: bo do těch fuseklí se mi vážně nechce :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Farmy,jasně :wink:
13. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
kopi no to já už minulej ne :grinning: :grinning: a pak jsem měla co dělat :sweat_smile: zbyly mi tam jen jedny takový co nemusím :sweat_smile: a velká zásoba tampůnu :grinning:
jsme to ale případi co! :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
kopretinko to mne mrzí s tou mrchou co očekáváš :cry: ale co ty víš, třeba se zrovna pleteš a ona nedorazí :wink: moc bych ti to přála :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
jo a mury a terci, holky myslíme na vás!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
kopi,farmi-jeeeežiš holky,to by bylo tak skvělý,kdyby nám to všem třem vyyšlo!!!!A farmi-mě při min.těhu taky děsně smrdělo kafe!jak mám tu vůni čerstvého turka ráda,tak v těhu jsem ji nemohla ani cítit!Teď teda zatím nic,ale asi je ještě brzo,já ani netuším,kdy byla ovu,tipuji tak začátek měsíce.
13. říj 2009 v 10:27  •  snaží se  • Odpověz
katy mě už zase kafe voní :cry: :cry: zrovna si dávám jedno slabý nescafe s mlíčkem :sweat_smile:
ach jo, já mám všechny tyhlety postřehy, ale jen chvilkově :rolling_eyes:
13. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Holky to by stejně hust kdyby to vyšlo!!!Páč máme všichni tři narozky v červnu :grinning: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
tak já zase mizím holky. včera jsme tošku přestavovali synoj pokojíček a dneska bych tam chtěla přebrat hračky, se kterejma si nehraje šoupnout do beden na půdu (schovat pro budoucího sourozence :slight_smile: ) a zbytek odprášit a zarovnat.
holky co máte přibližně stejně stará dítka.. uklizej si ti vaši rošťáci sami pokojíček? :confused:
13. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.