Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička x-)

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají x-)
farmarska
16. říj 2009
markee supr, že jsi se takhle hezky mohla u mudry vykecat 😉 určitě se ti moc ulevilo a ještě uleví a určo ti to k něčemu bude 😉 🙂

tak já jdu dočítat dál 😉
sarlotta
16. říj 2009
ahojík Farmi🙂)) teda Ty jsi pečlivka🙂))
😎
markee
16. říj 2009
ahoj Sarlott 🙂
farmarska
16. říj 2009
sarlot to víš celá já x-)
hele zrovna dneska dopoledne jsem na tebe myslela, když sem byla zavrtaná v pelíšku s noťáskem na klíně, že ty asi chuděrko někde, ted makáš a mrzneš :-S
farmarska
16. říj 2009
tak jsem to všechno dočetla a holky nepotěšily jste mne 😢
kopi co to je todleto! ]-( mrcha jedna hnusná :-p ale dobře, že to bereš, tak jak to bereš a poslechni příteláka, ...napodruhý to musí vyjít!hlavně že stříká!! x-)
farmarska
16. říj 2009
holky jdu dát ještě rychle vanu a pak ještě najuknu 😉
sarlotta
16. říj 2009
ahojík markee🙂
sarlotta
16. říj 2009
no jo farmi, tak to jsem určitě makala a mrzla🙂)) to je fakt ... ale byla aj sranda se zákazníkama 😃 😎 dneska sme se zasmáli 😉
sarlotta
16. říj 2009
jdu kukat na chůvu zatím se mějte děvčátka
mari111
16. říj 2009
to je dobre sarlotko ze se tam obcas aj dobre zasmejete. farminko ty si celej den makala,jo. tak to ted musis jen odpocivat x-)
katyna6
16. říj 2009
čauky holky,jsem tu z roboty 😃
mari111
16. říj 2009
ajoj katy,tak jak je,unavena z rachoty ?
markee
16. říj 2009
Taky jdu čučet na Chůvu 😃
katyna6
16. říj 2009
ahoj mari-dnes ani moc ne,měla jsem odpolední a i když byl docela cvrkot,těch 5 hodin se zvládnout dá.

No holky,nevím,nevím,ale mám pocit,že se zítra přidám ke kopince ]-(
kerrie
16. říj 2009
Katy.......to snad neeee =-)
murynka
16. říj 2009
ahojky holky

jen hlásím že žiju :-N nestíháme.......

hlavně mi není úplně nejlíp :-|

moc jsme nedočítala 😞 tak co je tu nového??? =-)
katyna6
16. říj 2009
kerrie-no,mám takový pocit.Večer jsem chvilku malililinko špinila,test včera ráno taky žádná sláva,tak si myslím,že to teď nevyšlo.
murynka
16. říj 2009
tercíku to je mi líto 😞 😞

kerie vaší kočičiky také 😞

katy to snad ne 😢 =-) |-| .....

leni ach joooo,nějak ty dvě // ted stávkují ]-( 😞
kerrie
16. říj 2009
Mury...............nepřeháněj to...........já vím, že je to těžký se šetřit, když máte doma takový práce.....ale zkus to, prosím. 😉 A jak to s bytečkem vypadá? 🙂
murynka
16. říj 2009
ker já ted nic nedělala :-| jen dohlížím 😃 😃

dnes jsme dodělali koutek pro malou je v albu x-) x-)
zíta přijde elektrikář
úterý kuchyně
pak koupelna a stěhování x-) x-) x-)

já hodně poslíčkuju je to nepříjemný 8-( 8-( 8-( co ty???
kerrie
16. říj 2009
Mury..........ten kouteček jsem Ti v albíčku omrkla........je kouzelneeeej...........úplně už tam tu vaši malou berušku vidím x-)

No jo, ty poslíčci, to musí být na prd............však mě to už asi taky za pár týdnů nemine. Zatím se cítím fajn.....akorát jsem čím dál víc podobná velrybě a manža mi zavazuje boty 😃 😃 😃

Ale odsejpá vám to krásně...............akorát to všechno stihneš zabydlet, než přijde Sofinka x-)
ikopretinka
16. říj 2009
Ahojky,
tak brouzdám na netu a něco jsem našla.
Jsou tam i zajímavé rady a diskuse. Kdo máte zájem http://www.tehotenskakalkulacka.cz/
markee
16. říj 2009
Kopreti,ty stránky jsem využívala v těhu 😞
Murynko,koutek je opravdu moc krásný 😉
ikopretinka
16. říj 2009
Marke 😞 , já si četla "jak otěhotnět". je tam popsaný hlen i čípek co dělá v které fazi.
kerrie
16. říj 2009
Markee...........jůůů, Ty máš novou fotečku v pasu 🙂
markee
16. říj 2009
Kopreti, využívat je budu pak snad taky.Až se jednou zadaří zdravé dítko 😉
Kerrie,už jsem se k tomu dokopala ji tam dát. Jsem tam s Johankou-vloni cesta do Chorvatska. Jé jak bych jela znova,tam jsme ještě netušili jak hnusný bude další rok 😞 Chci zas takový život jak předtím,chjo.
katyna6
16. říj 2009
kopreti-ty stránky\ jsou moc fajn,já tam taky hodně chodila,když jsem byla těhu.A snad zase brzo budu 😉

no nic kočky,já jdu šupnout do pelíšku k příteláčkovi.Bydlíme spolu už rok,ale pořád mi připadá,že jsem si ho ještě vůbec neužila 😃 😃 .Tak papa a dobrou
markee
16. říj 2009
Katy,jen si ho užij a pořádně 😉
mari111
16. říj 2009
dobrou katy. Je marke hezka fotecka,du juknout na Sofinky koutecek
kerrie
16. říj 2009
Markee..........život je jak na houpačce............teď musí následovat šťastný a krásný období, neboj se x-)

Začni psát odpověď...

Odešli