• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mury hezky :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Kerrie,jo je to děsná houpačka. Letošní rok neskončil a já se bojím co ještě přinese.
16. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
holky děkujuu :dizzy_face: :dizzy_face:

poslíčci jsou tu :angry: jdu hajat papa

markee nová fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Murynko,tak ať poslíčci brzo přejdou a hezkou dobrou noc :wink:
16. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
jsem zde :wink:
ahoj mury, jak probíhá zařizování ? :wink:
16. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahojky, holčiky moje, dnes umřela manželova maminka, je mi strašně, mám vás moc ráda a jsem ráda, že jsem tu s vámi. Brzy se ozvu, pa :wink:
16. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
oj ají tak už je to tady :angry: moc mne to mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: upřímnou soustrast :pensive:
16. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
mury poslíčci eaný :confounded: přeju aby tě už tak netrápily :angry:
16. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
Holky docitam, aji je mi moc lito co se stalo, doufam ze se manelem vzajemne udrzite nad vodou....
16. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
Kopi , a vsem ostatnim co dosla mrska at je uz posledni
katy snad se na tebe vyklubou zitra //
farmy ty jeste nespinkas, ja uz zachvilku jdu musim byt v 8 rano v praci :angry:
16. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
Áji................je mi to moc líto..........upřímnou soustrast :frowning2: :pensive: Drž se a přijď brzo mezi nás.
16. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz
ahojte holky :(
Tak u nás se nazadařilo, ráno zase špinění, už teda víc jako včera, dokonce vyjeli nějaké kousky, takžeby vajucho...no prostě víkend na prd :(

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3418155&vReferer=
17. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
ahoj holky

aji-upřímnou soustrast ajinko tobě i manželovi. :pensive: Držte se a společně ty těžký chvilky přečkejte,jak jen to půjde.

jinak holky k lepší náladě moc nepřispěju,dnes,nebo nejp. zítra pošupajdím na konec tabulky :angry:
17. říj 2009 v 09:27  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holky,
teda dočítám a mám docela depku :frowning2:
To je jedna horší zpráva než ta druhá, musí se to už otočit!!!!!!!!

Je mi to moc líto.
Já byla včera poprvé na těhucvičení, hodinu jsme cvičily na míčích :slight_smile: a pak si hodinu povídaly o těhotenství, porodu, porodnicích.... a paní dr., bylo to super :slight_smile: .

A teď vás poprskám, teda jen ty, které chtějí holčičku, uvědomte si, že já už čekám třetí :grinning: (a jedna mi v březnu umřela :frowning2: ), takže jiné bacílky, než ty holčičí nemám :slight_smile: :
PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK........ :slight_smile:
17. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
marti-já chytám,jako zběsilá.Chceme holčičku hrozně moc.A doufám,že ty tvoje bacílky mají aspoň 14ti denní inkubační dobu,bo se mi právě rozjíždí mrcha :grinning:
17. říj 2009 v 09:35  •  snaží se  • Odpověz
Katy, bydlíš ode mě daleko, takže 14 dní určitě pocestujou :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Dobré ráno,
Ajo,upřímnou soustrast :frowning2: Je mi to moc líto,držte se.
No Katy, aspoň ty buď ta s //. Přece nás ty mrchy nepřeválcují :unamused:
NO teda,co já bych za ní dala,ale vy snažilky jí už mít nemáte. Kruciš :confounded:
17. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
martinka-nevadí,nevadí,hlavně,aby našli tu správnou cestu :grinning: :grinning: .
17. říj 2009 v 09:44  •  snaží se  • Odpověz
ajo upřímnou soustrast :frowning2: :frowning2: držte se :pensive: :pensive: :pensive:

katy mrcha dorazila?? :confused: :confused:

farmi jde to :dizzy_face: :dizzy_face: začíná se to rýsovat ložnice je hotová :slight_smile: kuchyně bude v úterý :dizzy_face: :dizzy_face:

já včéra večer trpěla :frowning2: nemůžu sedět míč nepomáhá ach ty záda :frowning2: do toho ty poslové :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Murynko,to je mi líto,že záda bolí a poslíčci nedaj taky pokoj. Vana s teplou vodou nepomáhá?
17. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
murynka-ještě ne v plné síle,ale myslím,že mě to tentokrát nemine :angry: .A ten kouteček pro vaši princeznu je moc pěkný! :slight_smile: .Už tam chybí jen ta maličká :wink:
17. říj 2009 v 10:47  •  snaží se  • Odpověz
autor
dobré ránko :grinning: :grinning:

Aji je mi to moc líto :pensive: :frowning2: upřímnou soustrast. :pensive:

Markee má novou fotečku s Johankou :dizzy_face:

Katy to si z tebe ta mrcha dělá srandu néé?
Ach joo minulý měsíc tu nikdo nehlásil a tenhle měsíc jen Flair... :frowning2:
17. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Holky,já mám zas bolení na srdci. Míšovo sestřenice prý čeká druhé dítko :frowning2: Nojo,mladá holka(teď v pátek jí bude 23let),v srpnu se brali a za týden slavil jejich syn druhé narozky. My na svatbě byli-já po té plodovce. Bože,proč,proč a proč zrovna nám není druhé dítko dopřáno :frowning2: Se z toho zbláznim
17. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :slight_smile:
Koukám, že při sobotě pěkné depky :frowning2:
U mně tedy taky nic moc. Chřipka se drží, opar se rozjel, mám ho po celém dolním rtu a vypadám jak havajský bubeník :angry: Od rýmy mi zalehly uši, tak doufám, že nedostanu ještě zánět středního ucha. Tedy prvně jsem unavená a bliju a když se to má zlapšit, tak mně ppoloží chřipka :angry:
Na hory místo mně jela sousedka, cestou jí ukradli peněženku :frowning2:
Dejte někdo něco pozitivního, alespoň trošičku
17. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Aronek,obávám se,že ode mě nic.Pže jsme byli s malou zatopit a skoro jsem si usekla ukazováček a pak mi polínko při seknutí vylítlo tak,že mě praštilo pod oko :angry: Fakt mám debilní den a doufám,že už nic nepřijde. Nejdřív ta sestřenice,pak useklý prst a pak vyražené očíčko-to by snad už stačilo :sweat_smile: :grinning: :angry:
17. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
markee, tak už na nic nešahej a nech se obskakovat :wink: Já bych se taky nechala, ale přítel šel do školy a zítra jde do práce, takže budu mít zase opuštěný víkend :frowning2:
17. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
NO právě my jsme doma samy ženské. Míša je v práci. Odpoledne jedeme k mému tátovi na návštěvu,tak snad se tam nic nestane. Přijedeme večer a půjdeme spát :wink:
17. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
takže obskakování až u tatínka a teď se musíš starat sama :frowning2: Tak na sebe dávej pozor :wink: Já si jdu udělat k obědu jen krupicovou kaši a zase zalezu do pelíšku :grinning: Celou noc jsem nespala, chytli mně záda a byl to fakt mazec. Sice pořád bolí a nevím jak si sednout či lehnout :confounded: tak to zkusím zaspat :wink:
17. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
teda holky,jedna lepší,než druhá :sweat_smile: ,chuďátka moje.Já,když už nic lepšího,aspoň se cítím fajn a zranění taky žádný.Přítele mám taky v práci,ale už tak za hodinku dorazí.Já byla nakoupit,peru,převlíkala jsem ložní,dodělávám oběd a ještě jsem chtěla uklidit byteček,ale to přinejhorším počká na zítra a dále.....

aspoň vám sem hodím zajímavý odkázek,brouzdám tam od rána po chvilkách mezi prací.Myslím,že si tam každá z nás může najít něco zajímavýho.Předsnažilky,snažilky.těhulky i mamči.
http://www.porodnice.cz/prehled-poraden
17. říj 2009 ve 12:21  •  snaží se  • Odpověz
katy, alespoň jedna pozitivní dušička :grinning:
17. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.