O těhotenství
kopa
15. čer 2009

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička x-)

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají x-)
mari111
16. říj 2009
mury hezky 🙂
markee
16. říj 2009
Kerrie,jo je to děsná houpačka. Letošní rok neskončil a já se bojím co ještě přinese.
murynka
16. říj 2009
holky děkujuu x-) x-)

poslíčci jsou tu ]-( jdu hajat papa

markee nová fotečka x-) x-) x-)
markee
16. říj 2009
Murynko,tak ať poslíčci brzo přejdou a hezkou dobrou noc 😉
farmarska
16. říj 2009
jsem zde 😉
ahoj mury, jak probíhá zařizování ? 😉
aja.83
16. říj 2009
Ahojky, holčiky moje, dnes umřela manželova maminka, je mi strašně, mám vás moc ráda a jsem ráda, že jsem tu s vámi. Brzy se ozvu, pa 😉
farmarska
16. říj 2009
oj ají tak už je to tady ]-( moc mne to mrzí 😞 😞 😞 upřímnou soustrast |-|
farmarska
16. říj 2009
mury poslíčci eaný :-S přeju aby tě už tak netrápily ]-(
hanana
16. říj 2009
Holky docitam, aji je mi moc lito co se stalo, doufam ze se manelem vzajemne udrzite nad vodou....
hanana
16. říj 2009
Kopi , a vsem ostatnim co dosla mrska at je uz posledni
katy snad se na tebe vyklubou zitra //
farmy ty jeste nespinkas, ja uz zachvilku jdu musim byt v 8 rano v praci ]-(
kerrie
16. říj 2009
Áji................je mi to moc líto..........upřímnou soustrast 😞 |-| Drž se a přijď brzo mezi nás.
nicollka
17. říj 2009
ahojte holky 😞
Tak u nás se nazadařilo, ráno zase špinění, už teda víc jako včera, dokonce vyjeli nějaké kousky, takžeby vajucho...no prostě víkend na prd 😞

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
katyna6
17. říj 2009
ahoj holky

aji-upřímnou soustrast ajinko tobě i manželovi. |-| Držte se a společně ty těžký chvilky přečkejte,jak jen to půjde.

jinak holky k lepší náladě moc nepřispěju,dnes,nebo nejp. zítra pošupajdím na konec tabulky ]-(
martinkal
17. říj 2009
Ahoj holky,
teda dočítám a mám docela depku 😞
To je jedna horší zpráva než ta druhá, musí se to už otočit!!!!!!!!

Je mi to moc líto.
Já byla včera poprvé na těhucvičení, hodinu jsme cvičily na míčích 🙂 a pak si hodinu povídaly o těhotenství, porodu, porodnicích.... a paní dr., bylo to super 🙂 .

A teď vás poprskám, teda jen ty, které chtějí holčičku, uvědomte si, že já už čekám třetí 😃 (a jedna mi v březnu umřela 😞 ), takže jiné bacílky, než ty holčičí nemám 🙂 :
PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK........ 🙂
katyna6
17. říj 2009
marti-já chytám,jako zběsilá.Chceme holčičku hrozně moc.A doufám,že ty tvoje bacílky mají aspoň 14ti denní inkubační dobu,bo se mi právě rozjíždí mrcha 😃
martinkal
17. říj 2009
Katy, bydlíš ode mě daleko, takže 14 dní určitě pocestujou 😃 😃 😃
markee
17. říj 2009
Dobré ráno,
Ajo,upřímnou soustrast 😞 Je mi to moc líto,držte se.
No Katy, aspoň ty buď ta s //. Přece nás ty mrchy nepřeválcují :-|
NO teda,co já bych za ní dala,ale vy snažilky jí už mít nemáte. Kruciš :-S
katyna6
17. říj 2009
martinka-nevadí,nevadí,hlavně,aby našli tu správnou cestu 😃 😃 .
murynka
17. říj 2009
ajo upřímnou soustrast 😞 😞 držte se |-| |-| |-|

katy mrcha dorazila?? =-) =-)

farmi jde to x-) x-) začíná se to rýsovat ložnice je hotová 🙂 kuchyně bude v úterý x-) x-)

já včéra večer trpěla 😞 nemůžu sedět míč nepomáhá ach ty záda 😞 do toho ty poslové 8-( 8-( 8-(
markee
17. říj 2009
Murynko,to je mi líto,že záda bolí a poslíčci nedaj taky pokoj. Vana s teplou vodou nepomáhá?
katyna6
17. říj 2009
murynka-ještě ne v plné síle,ale myslím,že mě to tentokrát nemine ]-( .A ten kouteček pro vaši princeznu je moc pěkný! 🙂 .Už tam chybí jen ta maličká 😉
kopaautor
17. říj 2009
dobré ránko 😃 😃

Aji je mi to moc líto |-| 😞 upřímnou soustrast. |-|

Markee má novou fotečku s Johankou x-)

Katy to si z tebe ta mrcha dělá srandu néé?
Ach joo minulý měsíc tu nikdo nehlásil a tenhle měsíc jen Flair... 😞
markee
17. říj 2009
Holky,já mám zas bolení na srdci. Míšovo sestřenice prý čeká druhé dítko 😞 Nojo,mladá holka(teď v pátek jí bude 23let),v srpnu se brali a za týden slavil jejich syn druhé narozky. My na svatbě byli-já po té plodovce. Bože,proč,proč a proč zrovna nám není druhé dítko dopřáno 😞 Se z toho zbláznim
aronek
17. říj 2009
Ahoj, přeji dobré ráno 🙂
Koukám, že při sobotě pěkné depky 😞
U mně tedy taky nic moc. Chřipka se drží, opar se rozjel, mám ho po celém dolním rtu a vypadám jak havajský bubeník ]-( Od rýmy mi zalehly uši, tak doufám, že nedostanu ještě zánět středního ucha. Tedy prvně jsem unavená a bliju a když se to má zlapšit, tak mně ppoloží chřipka ]-(
Na hory místo mně jela sousedka, cestou jí ukradli peněženku 😞
Dejte někdo něco pozitivního, alespoň trošičku
markee
17. říj 2009
Aronek,obávám se,že ode mě nic.Pže jsme byli s malou zatopit a skoro jsem si usekla ukazováček a pak mi polínko při seknutí vylítlo tak,že mě praštilo pod oko ]-( Fakt mám debilní den a doufám,že už nic nepřijde. Nejdřív ta sestřenice,pak useklý prst a pak vyražené očíčko-to by snad už stačilo :-N 😃 ]-(
aronek
17. říj 2009
markee, tak už na nic nešahej a nech se obskakovat 😉 Já bych se taky nechala, ale přítel šel do školy a zítra jde do práce, takže budu mít zase opuštěný víkend 😞
markee
17. říj 2009
NO právě my jsme doma samy ženské. Míša je v práci. Odpoledne jedeme k mému tátovi na návštěvu,tak snad se tam nic nestane. Přijedeme večer a půjdeme spát 😉
aronek
17. říj 2009
takže obskakování až u tatínka a teď se musíš starat sama 😞 Tak na sebe dávej pozor 😉 Já si jdu udělat k obědu jen krupicovou kaši a zase zalezu do pelíšku 😃 Celou noc jsem nespala, chytli mně záda a byl to fakt mazec. Sice pořád bolí a nevím jak si sednout či lehnout :-S tak to zkusím zaspat 😉
katyna6
17. říj 2009
teda holky,jedna lepší,než druhá :-N ,chuďátka moje.Já,když už nic lepšího,aspoň se cítím fajn a zranění taky žádný.Přítele mám taky v práci,ale už tak za hodinku dorazí.Já byla nakoupit,peru,převlíkala jsem ložní,dodělávám oběd a ještě jsem chtěla uklidit byteček,ale to přinejhorším počká na zítra a dále.....

aspoň vám sem hodím zajímavý odkázek,brouzdám tam od rána po chvilkách mezi prací.Myslím,že si tam každá z nás může najít něco zajímavýho.Předsnažilky,snažilky.těhulky i mamči.
http://www.porodnice.cz/prehled-poraden
aronek
17. říj 2009
katy, alespoň jedna pozitivní dušička 😃

Začni psát odpověď...

Odešli