Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
16. říj 2009

mury hezky 🙂

markee
16. říj 2009

Kerrie,jo je to děsná houpačka. Letošní rok neskončil a já se bojím co ještě přinese.

murynka
16. říj 2009

holky děkujuu 😵 😵

poslíčci jsou tu 😠 jdu hajat papa

markee nová fotečka 😵 😵 😵

markee
16. říj 2009

Murynko,tak ať poslíčci brzo přejdou a hezkou dobrou noc 😉

farmarska
16. říj 2009

jsem zde 😉
ahoj mury, jak probíhá zařizování ? 😉

aja.83
16. říj 2009

Ahojky, holčiky moje, dnes umřela manželova maminka, je mi strašně, mám vás moc ráda a jsem ráda, že jsem tu s vámi. Brzy se ozvu, pa 😉

farmarska
16. říj 2009

oj ají tak už je to tady 😠 moc mne to mrzí ☹ ☹ ☹ upřímnou soustrast 😔

farmarska
16. říj 2009

mury poslíčci eaný 😖 přeju aby tě už tak netrápily 😠

hanana
16. říj 2009

Holky docitam, aji je mi moc lito co se stalo, doufam ze se manelem vzajemne udrzite nad vodou....

hanana
16. říj 2009

Kopi , a vsem ostatnim co dosla mrska at je uz posledni
katy snad se na tebe vyklubou zitra //
farmy ty jeste nespinkas, ja uz zachvilku jdu musim byt v 8 rano v praci 😠

kerrie
16. říj 2009

Áji................je mi to moc líto..........upřímnou soustrast ☹ 😔 Drž se a přijď brzo mezi nás.

nicollka
17. říj 2009

ahojte holky :(
Tak u nás se nazadařilo, ráno zase špinění, už teda víc jako včera, dokonce vyjeli nějaké kousky, takžeby vajucho...no prostě víkend na prd :(

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

katyna6
17. říj 2009

ahoj holky

aji-upřímnou soustrast ajinko tobě i manželovi. 😔 Držte se a společně ty těžký chvilky přečkejte,jak jen to půjde.

jinak holky k lepší náladě moc nepřispěju,dnes,nebo nejp. zítra pošupajdím na konec tabulky 😠

martinkal
17. říj 2009

Ahoj holky,
teda dočítám a mám docela depku ☹
To je jedna horší zpráva než ta druhá, musí se to už otočit!!!!!!!!

Je mi to moc líto.
Já byla včera poprvé na těhucvičení, hodinu jsme cvičily na míčích 🙂 a pak si hodinu povídaly o těhotenství, porodu, porodnicích.... a paní dr., bylo to super 🙂 .

A teď vás poprskám, teda jen ty, které chtějí holčičku, uvědomte si, že já už čekám třetí 😀 (a jedna mi v březnu umřela ☹ ), takže jiné bacílky, než ty holčičí nemám 🙂 :
PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK........ 🙂

katyna6
17. říj 2009

marti-já chytám,jako zběsilá.Chceme holčičku hrozně moc.A doufám,že ty tvoje bacílky mají aspoň 14ti denní inkubační dobu,bo se mi právě rozjíždí mrcha 😀

martinkal
17. říj 2009

Katy, bydlíš ode mě daleko, takže 14 dní určitě pocestujou 😀 😀 😀

markee
17. říj 2009

Dobré ráno,
Ajo,upřímnou soustrast ☹ Je mi to moc líto,držte se.
No Katy, aspoň ty buď ta s //. Přece nás ty mrchy nepřeválcují 😒
NO teda,co já bych za ní dala,ale vy snažilky jí už mít nemáte. Kruciš 😖

katyna6
17. říj 2009

martinka-nevadí,nevadí,hlavně,aby našli tu správnou cestu 😀 😀 .

murynka
17. říj 2009

ajo upřímnou soustrast ☹ ☹ držte se 😔 😔 😔

katy mrcha dorazila?? 😕 😕

farmi jde to 😵 😵 začíná se to rýsovat ložnice je hotová 🙂 kuchyně bude v úterý 😵 😵

já včéra večer trpěla ☹ nemůžu sedět míč nepomáhá ach ty záda ☹ do toho ty poslové 🙄 🙄 🙄

markee
17. říj 2009

Murynko,to je mi líto,že záda bolí a poslíčci nedaj taky pokoj. Vana s teplou vodou nepomáhá?

katyna6
17. říj 2009

murynka-ještě ne v plné síle,ale myslím,že mě to tentokrát nemine 😠 .A ten kouteček pro vaši princeznu je moc pěkný! 🙂 .Už tam chybí jen ta maličká 😉

kopa
autor
17. říj 2009

dobré ránko 😀 😀

Aji je mi to moc líto 😔 ☹ upřímnou soustrast. 😔

Markee má novou fotečku s Johankou 😵

Katy to si z tebe ta mrcha dělá srandu néé?
Ach joo minulý měsíc tu nikdo nehlásil a tenhle měsíc jen Flair... ☹

markee
17. říj 2009

Holky,já mám zas bolení na srdci. Míšovo sestřenice prý čeká druhé dítko ☹ Nojo,mladá holka(teď v pátek jí bude 23let),v srpnu se brali a za týden slavil jejich syn druhé narozky. My na svatbě byli-já po té plodovce. Bože,proč,proč a proč zrovna nám není druhé dítko dopřáno ☹ Se z toho zbláznim

aronek
17. říj 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 🙂
Koukám, že při sobotě pěkné depky ☹
U mně tedy taky nic moc. Chřipka se drží, opar se rozjel, mám ho po celém dolním rtu a vypadám jak havajský bubeník 😠 Od rýmy mi zalehly uši, tak doufám, že nedostanu ještě zánět středního ucha. Tedy prvně jsem unavená a bliju a když se to má zlapšit, tak mně ppoloží chřipka 😠
Na hory místo mně jela sousedka, cestou jí ukradli peněženku ☹
Dejte někdo něco pozitivního, alespoň trošičku

markee
17. říj 2009

Aronek,obávám se,že ode mě nic.Pže jsme byli s malou zatopit a skoro jsem si usekla ukazováček a pak mi polínko při seknutí vylítlo tak,že mě praštilo pod oko 😠 Fakt mám debilní den a doufám,že už nic nepřijde. Nejdřív ta sestřenice,pak useklý prst a pak vyražené očíčko-to by snad už stačilo 😅 😀 😠

aronek
17. říj 2009

markee, tak už na nic nešahej a nech se obskakovat 😉 Já bych se taky nechala, ale přítel šel do školy a zítra jde do práce, takže budu mít zase opuštěný víkend ☹

markee
17. říj 2009

NO právě my jsme doma samy ženské. Míša je v práci. Odpoledne jedeme k mému tátovi na návštěvu,tak snad se tam nic nestane. Přijedeme večer a půjdeme spát 😉

aronek
17. říj 2009

takže obskakování až u tatínka a teď se musíš starat sama ☹ Tak na sebe dávej pozor 😉 Já si jdu udělat k obědu jen krupicovou kaši a zase zalezu do pelíšku 😀 Celou noc jsem nespala, chytli mně záda a byl to fakt mazec. Sice pořád bolí a nevím jak si sednout či lehnout 😖 tak to zkusím zaspat 😉

katyna6
17. říj 2009

teda holky,jedna lepší,než druhá 😅 ,chuďátka moje.Já,když už nic lepšího,aspoň se cítím fajn a zranění taky žádný.Přítele mám taky v práci,ale už tak za hodinku dorazí.Já byla nakoupit,peru,převlíkala jsem ložní,dodělávám oběd a ještě jsem chtěla uklidit byteček,ale to přinejhorším počká na zítra a dále.....

aspoň vám sem hodím zajímavý odkázek,brouzdám tam od rána po chvilkách mezi prací.Myslím,že si tam každá z nás může najít něco zajímavýho.Předsnažilky,snažilky.těhulky i mamči.
http://www.porodnice.cz/prehled-poraden

aronek
17. říj 2009

katy, alespoň jedna pozitivní dušička 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru