• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahoj , jé dnes se tu koukám moc nekecá :confused: pořád jsem na stejný stránce, jako dyš jsem odešla :grinning:

tercí to jsou trable to ti povím, hrůza děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hele a u rodičů budeš mít net, budeš s náma ve spojení, nebo to tě jako celejch 14dní neuvidíme :fearful: :fearful:
17. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
kaga no nazdar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nedávno jsme na tebe myslela :sunglasses:
jak je??kolik máš nahoře kg atd atd??
no mě to nebolí občas ale skoro pořád :frowning2: :angry:
17. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Kagat.........ahojda, jak je? :wink: Ty se máááš, za pár dní budeš mít mrňouska v peřince :dizzy_face: Doufám, že nám pak dáš vědět :wink:
17. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
jasně že Vám dám vědět.....často pročítám, ale některé příběhy mě vždycky rozhodily, tak jsem sem chvíli nechodila
17. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
kaga a mě neodpovíš :frowning2: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
jen jsem dneska uplně sama doma a všichni jsou mimo Prahu, tak doufám, že bude klidná noc :wink: ......ale celý den jsem jen tak proležela, protože se mi chce hodně spát a relaxovat dokud to jde :slight_smile:
17. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
kaga a kdy máš TP??
17. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Farmí u našch mám net, a ten lítá rychlosí blesku, nebudete ty moje příspěvky stíhat :grinning:

Mury vložku jsme si usadili sami a obezdíval nám ji známej zedník, nic na tom není, jen to chce dodržet postupy aby neztratila na funkčnosti :wink:

kagat hezký večer, taky už se těším na další miminko :wink: a ani se moc nedivím, že se ti sem nechtělo, bývalo tu hodně smutno, a pořád je, když se přidá nová duše...
17. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
jojo Mury :slight_smile: ....TP 5.11., tak doufám, že do té doby vydržíme....my totiž moc nestíháme :confused: Jinak se máme krásně , i když nahoře mám 17kg....vůbec nevím, kde jsem to nabrala....pořád jsem měla 12-13kg navíc a najednou 17kg.....ale mám to jen v pupku, tak snad nebudeme mít obříka??? :slight_smile:
17. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Mury já naštěstí nemrznu, ještě nejsme přestěhovaní, takže jsme pořád u manži rodičů, manža se chce stěhovat, až bude mít postavený kotce pro psy. Psal, že zítra zajde za elektrikářem, je to známej tady ze vsi, taky důchodce :slight_smile:
17. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Holky jdu vyvenčit Fesťu, za chvíli jsem tady. Budete tu některá večer? Jsem doma sama a je mi smutno :sweat_smile:
17. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
míšo děkuju :slight_smile: za ten krb :wink: hezké venčení o když je zima :rolling_eyes: :rolling_eyes: at nezmrzneš :slight_smile:

kaga co nestíháte??17kg :confused: ty jo já jen 8kg :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
no fakt nevim kde to mám.....když někdo říkal, že nabral 20kg tak jsem kroutila očima, že to musí být síla, ale nakonec mám i já 17kg.....nebooooj ono to naskáče takhle nakonci :slight_smile:
17. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
kaga vy se také budete stěhovat že??nebo předěláváte??
17. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
tercí já bych tu mohla být, ale později, ještě musím udělat puding rodince a poskládat prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
jojo my se stěhujeme i předěláváme....teda vlastně už jsme přestěhovaný.....pokojíček s ložnicí je hotový a ještě nás čeká tento týden obývák :wink:
17. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
a na domečku pracuje tatínek o víkendech, takže děláme co se dá a občas i nedá :slight_smile:
17. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
kaga tak to máte jako my :grinning: :grinning: my se budeme stěhovat tak a 3týdny :grinning:
máme už ložnici,s koutkem pro malou kuchyn snad bude v úterý :wink: a koupelna příští týden...

chápu mlj manžel tam taky maká :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
ted jsem si pustila na ukázku DVD se cvičením pro těhulky a po porodu.....a povím Vám, že kdybych si tohle zacvičila, tak dneska rodím :grinning:
17. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Kagat..........ježkovy voči, tak ne abys to zkoušela :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
17. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
No snad stihneme tento týden vymalovat a vytapetovat obývák....a dodělat pár detailů at pak už můžu jen odpočívat a těšit se na miminko :wink: .....dneska se přemlouvám k žehlení povlečení a závěsů a ne a ne se mi do toho chce
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
kaga jsme ráda jak to píšeš že jste to zvládli atd :slight_smile: :dizzy_face: já se toho děsím :frowning2: ..ale také to zvládneme :dizzy_face:
musíme :grinning: :grinning:

holky jdu na superstar pěkný večer :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahojky Kaga. Téda ty už to máš fakt za pár,den po kelly :wink: S tím cvičením teď už neblbni a 17kg není moc(já fakt měla těch 20kg :grinning: )
Jo bude tu zas nových miminek a to je dobře.
Já přijela před chvílí od táty,od jeho ženy jsem dostala mandlovku na dort,takže už nemusím shánět. Teď jen vymyslet jaký udělat.
17. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
no cvičit to fakt nebudu :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to snad radši půjdu žehlit :dizzy_face:

Mury ted už se mi to píše, ale těch nervů kolem přiznávám nebylo málo, tak ti držím palečky at to ustojíš a ty bud v klidu....máš ještě do porodu času dost, i když nakonci to utíká :confused:
17. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
kaga ty nervy znám :rolling_eyes: :rolling_eyes: .....no 6tt :grinning: :grinning: nevím zda je dost :sweat_smile: ale děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:

měj se a ukaž se někdy :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
já chodím jinak na těhu cvičení a to je oproti tomu DVD velký rozdíl....a jinak cvíčo v těhu doporučuju :wink:
17. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
kagat........já taky chodím na těhu cvičení a nemůžu si to vynachválit...........fakt paráda, taky všem doporučuju :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
jo jo nervíky v těhu u mě fakt pracují, takže vím o čem píšu a vůbec to lehké se stěhováním nebylo, ale teprve si zvykáme.....jsme tam 14dnů....i když ted na víkend a někdy jsem doma.....přeci jenom to mám blíž do porodnice :grinning:
17. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
jak často chodíš? já 1x týdně a je to příjemný, abych uplně nezlenivěla a nabrala sílu na miminko :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.