Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
17. říj 2009

ahojky holky...dost depkařím tak jdu nakuknout...jdu dočíst co je u koho nového...snad dobré zprávy...doufám

a z dopoledne už trošku něco vím....Aji:je mi to moc líto.Já ti včera nechtěla už psát protože s tou manžovou tetou to mělo taky hodně rychlý spád a dost se mi to připomnělo...ona byla furt ok a pak tohle...ani vnoučka se nedočkala...Přeju ti moc sil a nějak to s manželem zvládněte...snad už bude líp...musí

kerrie
17. říj 2009

Já taky...........1x týdně a je to celkem 10 lekcí...........je to moc fajn. Žádný těžký namáhání, ale takový příjemný protažení a aspoň mám takový lepší pocit, že jen nesedím na zadnici a netloustnu 😀 😀 😀 No a aspoň taky pokecám s jinýma maminama...........i to je prima 😉

nicollka
17. říj 2009

ahoj holky já jsem prasátko, 4 knedle se segedínem :D uff jsem přežraná a už brzy ráno jsem měla jakoby zkažená vajíčka v puse a ted se mi to vrátilo to je hnus velebnosti.
Už sem si dala i sladký perník a ted mám chut na slané tyčinky si dám a budu čučet na superstar a spinkat.

kagatkaga
17. říj 2009

přesně tak....chodila jsem i plavat, ale ted se bojím, abych nenastydla, nebo porod neurychlila 😨 ale chybí mi to 😒

kerrie
17. říj 2009

Nicolko........jen si dej, když máš chuť 😉

tercie
17. říj 2009

Holky a jak je to s tím těhu plavním, já bych taky chtěla chodit, ale nevím odkdy se může, jestli je to nějak limitovaný stupněm těhu, nebo tak?

tercie
17. říj 2009

Nicolko teda ty tvoje chutě... 😉 to vypadá skoro jako.... 😵 😵 😵

Koukáte na kluky jak zpívají? Ten první se mi líbil, až mě to rozbrečelo...

if.v
17. říj 2009

tercie, já tu nejspíš budu 🙂 . Všechny zdravím, Aji - upřímnou soustrast a zvládněte to (jinak kontakt na bývalého manžela tchyně můžeš podle mě získat i na radnici Phy 5 pokud tam je hlášený)
Kopi, tak jsem čekala, že zahlásíš // a ono nic...mě to snad vzalo víc, než tebe ☹ , tak teď čekám, jak se pochlapí Farminka...ostatním gratulace ke kontrolám a mimískům

kerrie
17. říj 2009

Terci......já koukáááám..........a teď mě rozesmál ten s tím pííívem 😀

if.v
17. říj 2009

Nicollko, já chystám segoš zítra 🙂, ale dnes mám neskutečnou chuť na kolu, kterou jinak nepiju...tak se na mě manžel škaredil, že mu upíjím 😀 nejspíš to bude tou únavou - v práci jsem tento týden byla sama a děly se teda věci..nestíhala jsem moc jíst (poslední jídlo byl vždy oběd kolem 12.30), nestíhala jsem pořádně spát...no děs. v pátek jsem se navíc pohádala se šéfkou a pak mě čekala od 13 do 21 škola...fakt záhul

kagatkaga
17. říj 2009

no plavání jsem taky na začátku hodně rozmýšlela a měla i zakázané, ale pak jsem začla a na dovče ve 20tt to bylo v poho.....pak jsem chodila na venkovní bazén a bylo to příjemný,když jsem se mohla ještě vyhřát na sluníčku, ale ted se mi nechce.....bych zmrzla 😕

sirella
17. říj 2009

tercie:k tomu plavání jsem chtěla jen to,že když jsem čekala Filipa tak jsem jezdila cca.druhou půlku těhotenství.Jak mi řekl gyndař.Bylo to do bazénu každé pondělí když napustili novou čistou vodu.Určitě to zkus...byla to paráááááda 🙂

mari111
17. říj 2009

holky a ja zapomnela na super star, do prcic, ale uz cucim,my sme pridelavali zrcadlo a svetlo do koupelny a tak sem se s toho radovala az sem zapomela cucet na tv 😠

if.v
17. říj 2009

Farmi, IP

sirella
17. říj 2009

Holky...mám dotaz...nevíte některá jestli je možné dělat druhou revizi např.po 2 měsících?????Já už kurnik moc vyhlížím mrchu a představa že můžou být ještě komplikace mi nahání hrůůůzu.Má někdo zkušenost????Beru i vyčtené názory...mám strach ☹

nicollka
17. říj 2009

tercie ... no kéž by, ale bohužel já jsem 0,5dc :D zitra už mrchu čekám, už nebudu papat duphaston a nechám to ze mě vyjet a další cyklus .. no už jich do vánoc naštěstí nebude tolik a vánoce jsou snad naše..

tercie
17. říj 2009

sirell takhle pozdě druhou revizi asi ne, to bys musela něco ítit, bolesti, horečka, krvcení a tak, neboj, na druhou nebudeš muset 😉

Na to plavčo se zkusím mrknout na netu, jestli tu něco bude...
Holky a kdybych si chtěla jítzaplavat jen tak sama, nebo to radši ne? Já se bojím abych něco nechytla, chodíte s tamponm, nebo bez?

tercie
17. říj 2009

Nicol 0,5DC 😀 teď jsi mě rozesmála... no když já byh ti to přála už teď 😉

kagatkaga
17. říj 2009

já chodila normálně do bazénu a bez tamponu a nic se mi nestalo....taky jsem se prvně bála, ale je to takový relax, že není nad to 😉 plavání pro těhule jsem ani nenašla.....a pokud se ještě počasí umodří, tak aspon jednou bych ráda šla, protože pak už si asi moc jentak nezaplavu 😨 🙂

venuska
17. říj 2009

Ahojky,

moc hezké motivy kojících polštářků.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?id=11558672

Vybrala jsem si ten zelený se želvičkami, jelikož ten růžový co mam v albu, tak nedorazí, jelikož nemají tu látku ☹ ach jo. Ale nevadí....

sirella
17. říj 2009

tercie:Díkas za útěchu 🙂 Strašně mi to pomáhá....Já si říkala že 23 den po zákroku(kurnik ale letí to...) když jsem ok tak snad nic už nedojde.Mě strašně zarazilo na jiné diskuzi že holce po 2měs.dočišťovali dělohu...Já se už těším na další snažení tak by mě to dost zdrtilo kdyby něco...to bych byla fakt v pr....
A tady tyto stránky mi pomohly strašně moc.Kdybych se nemohla vykecat tak nevím...s manžou se to moc nedá...sice jednou taky plakal ale dala jsem na tebe.Mě strašně posílilo to že nějaká žena je schopná si brečet jen tak o samotě,tak jsem to začla praktikovat taky a skončilo to tak že nebrečím...jen vyhlížím mrchu a jdu do toho znovu....pro manžu je to uzavřená věc....nevyšlo to teď tak to vyjde příště.

A co tvůj manža???Už dal pokoj s kámoškama????

sirella
17. říj 2009

🙂 venuska:nakoukla jsem...moooooc hezkéééé

venuska
17. říj 2009

Kaga: držím palečky, aby vše bylo v pořádku a mrňous byl brzy na světě 🙂

Sirella: jsou moc hezké. Koukala jsem na hodně polštářů, ale tyhle jsou fakt moc hezké všechny. 🙂

sirella
17. říj 2009

😉 venuska:za mě nic takového snad ani nebylo...ráda budu taky vybírat...časem

a mimochodem přeju zdravého mimíska....holčičku...Narodí se skoro o 10 let po mém synovi....v prosinci se rodí šikulky

sirella
17. říj 2009

kurnik....nechápu proč se mi smajlík dělá na začátku...ví někdo kam jsem klikla a neměla jsem?

kagatkaga
17. říj 2009

venusko děkuju moooc 😉 koukala jsem na polštáře....moooc pěkný.....mně ho nabídla kamarádka a já si chci na něj ušít krásný potah z látky z IKEY.....zrovna dneska jsem to vymýšlela 🙂

mari111
17. říj 2009

sirelko nevim na cem pises ale mne se prave tohle stava na noťasu dost casto ale nevim proc,kdyz pisu na pc tak nic. jestli ta myska nejak neuskakuje nebo co 😒

sirella
17. říj 2009

😅 mari111:No já netuším...prostě to zlobí...Já už zkoušela kde co a nic nepomohlo...A píšeš to přesně ...píšu z noťasu...no nic...manža dostane úkol...příště než zdrhne na karty tak mi dá PC do richtiku a je to

mari111
17. říj 2009

jo jo musi ti ho spravit aby si mohla v klidu konikovat 😉

venuska
17. říj 2009

Sirell: neboj, brzy budeš zase vybírat..moc ti to přeji 🙂
Díky 🙂 Už se na malou moc těšíme. Jsi hodná.

Kaga: tak přeji hezké šití 🙂 Já bych to nezvládla, takže musím obednat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru